510 Shares 3397 views

Rodzina i dzieci Dzheki Chana

Nazwa Dzheki Chana nie zna tylko dla fanów kina, ale także miłośników sztuk walki i melomanów. Wszechstronnie utalentowany człowiek ma setki fanklubów na całym świecie, jego wkład do światowej sztuki jest naprawdę bezcenne. Ale jego życie osobiste reklamować bojownicy gwiazdowe nie aspiruje. Jeszcze coś o niej wiadomo.


Życie osobiste Dzheki Chana

Jackie urodziła się w Chinach w 1954 roku. Jego rodzina była słaba. Tata pracował w kuchni, a matka czyścić domy bogatych ludzi. We wczesnym dzieciństwie, zaczął chodzić na lekcje w Peking Opera, który dał mu dobrą podstawę do rozpoczęcia nauki kung fu. Z dziesięciu lat starał się pojawiać w małych ról i statystów filmów, a następnie przeniósł się do pracy stunt na planie. I tak stopniowo, krok po kroku, Jackie dokonał rozkwitu jego kariery. Teraz jest nie tylko dobrze znane powstańcy aktor i reżyser komedie, ale i piosenkarką. Jego filmografia ponad sto ról, a dyskografia – dwadzieścia albumów i około stu piosenek. Ponadto, jest on również hojny dobroczyńca.

We wczesnych latach 80. Jackie żonaty azjatycka aktorka Lin Feng Jiao. Okazało się, że ich jedyny syn i dziedzic, urodził się tuż po dniu ślubu. Dla dobra rodziny Lin lewo karierę i stać się wiarygodnym schronieniem dla Chan, zachęty i wsparcia. Zawsze unikał uwagę mediów i fanów Jackie, starał się być idealną żoną i wsparcie przez cały czas. Jednak to nie przeszkodziło jej zmianę Jackie. Dowiedziawszy się o tym, Lin zachowywał się bardzo przyzwoicie, a źle aktor udało się prosić o przebaczenie. Przez długi czas pozostawał tajemnicą dla publiczności, masz dzieci, Jackie Chan, a jeśli tak, to ile? Okazało się, że nie jest to syn urodził się z małżeństwa i nieślubne córki.

syn

Dzheki Chana żona i dzieci – to temat zawsze był zainteresowany jego fanów. Tak szybko, jak jego syn Dzheysi Chan dorastał, już nie ukrywać go przed paparazzi. Chińskie mieszkańcy często mają dwa imiona, a nawet trzy – różne dialektów języka i wersji europejskiej. Dzheysi Chan – nazwa Europejską, przy narodzinach chłopca nazwano Fang Zu Ming.

Aby być dzieci Dzheki Chana, którego zdjęcie jest stale błysnął na plakatach i okładkach, nie jest łatwe. Czułem się na moim doświadczeniu zarówno jego potomstwa. Ale chłopiec odziedziczył po ojcu talent i chęć do muzyki i sztuk performatywnych. Po studiach w szkole, Jaycee poszła do college'u w USA stanu Wirginia. Jednak proces zdobywania wiedzy nie powoduje jego entuzjazm i Chiang College spadła. Po przeprowadzce do Los Angeles, rozpoczął studia na kursach aktorstwa, vocal, gitara klasyczna, a także uczęszczał do szkoły tańca. Jaycee następnie postanowił nie budować karierę w Ameryce, aw Hong Kongu i poszedłem tam. Pierwszy solowy album nagrany przez nich nie pomogło mu osiągnąć sławę i sukces, raczej przeciwnie. Przeciwko młody człowiek zwrócił się przeciwko krytyce. To samo stało się z kilku filmów.

Mimo wszystkich niepowodzeń, Chan Jr nie rozpacz, i próbować wyjść z cienia sławnego ojca. Niektóre sukces po drodze zostali zastrzeleni w filmie „Young”, wydany w 2007 roku. Ale potem coś poszło nie tak znowu awaria po awarii. Nie pomogło nawet uczestnictwo w projektach Jackie. A wszystko to doprowadziło do tego, że w 2014 roku został skazany na Jaycee zarzutem zażywania narkotyków i posiadania. Po spędzeniu odpowiednim czasie wyszedł, przeprosił rodziców i fanów, i zobowiązał się nigdy dotykać zakazane substancje. Jak prawdziwe są jego słowa, tylko czas pokaże.

córka

Dzięki narodzin dziewczynki imieniem Etta Wu wybuchł skandal nie słaby, a Dzheki Chan ma kilka siwych włosów. urodziła mu córkę aspirująca aktorka i Królowa piękności Azji początku lat 90-tych Eleyn Vu. Jackie zdecydowanie przeciwny urodzeniu dziecka pozamałżeńskiego, przewidując kłopoty. Ale Elaine odmówił aborcji, a jesienią 1999 roku w siódmym miesiącu ciąży, urodziła Etta.

Chan błagał o przebaczenie od żony, przepraszając publicznie równolegle. Błagał o przebaczenie, lecz córką odmówił uznania. Dawna kochanka wziął dziecko i udał się do życia w Szanghaju, gdzie ich własny do poradzenia sobie z rolą samotnej matki. Jednak wydaje się, że taka sytuacja Etta rodzina nie poszła na marne. Z dużą niechęcią w 2015 ona publicznie wyrzekł się swojego ojca, mówiąc, że był do niej Nie, tylko człowiek, a nie więcej. Na wiosnę 2017 Kobieta zabrana do szpitala po nieudanej próbie samobójstwa. Zgromadziła czy to poważna sytuacja Chan i jej córką, czy nie, pozostaje tajemnicą.

Dzheki Chana rodzina: dzieci i relacje z nimi

Istnieje wersja, że słynny aktor, wojownik i komik nigdy nie chciała mieć dzieci, a małżeństwo nie jest również potrzebne. Ale życie nie postanowiono inaczej, a on został ojcem dwa razy. W obu przypadkach, związek Dzheki Chana z dziećmi są słabe. Syn Jaycee, nie psuć uwagę, z całą karierę czasu. On sam przyznał, że miał trudny czas z nim. Brak zrozumienia, różne cele i wartości w życiu. Kiedy Jaycee był więziony, Jackie publicznie odmówił szukać pobłażliwości. Jednak po tym jak syn skruchę i podawane razem, relacje między ojcem i synem wydaje się już gładko. Ale z nieślubnym córki Chan nie tylko komunikować się, ale też nie chce go rozpoznać. Dziewczynka rośnie, miała trudny okres dojrzewania, a to jest bardzo ostre zmysły takie zaniedbanie.