482 Shares 6721 views

odstraszające psa: opinie, które mogą kosztować im uwierzyć w życiu

Ultradźwiękowy Odstraszacz psów, opinie , które różnią się od najbardziej entuzjastycznie najbardziej negatywny, pozycjonowane jako uniwersalne lekarstwo na zagrożenia wrogim kundli. Ale to jest naprawdę? Co jest takiego magicznego w tym małym urządzeniu, która według producenta, zatrzyma nawet najbardziej gorliwy psa, gotowy rzucić się na człowieka?


Więc co to jest pies odstraszający USG, które czyni go tak wyjątkowym? W rzeczywistości nic, a on działa na wysoce kontrowersyjne zasady, których skuteczność różni się od zwierzęcia do zwierzęcia. Normalny generator dźwięku o niskiej częstotliwości odtwarza wibracje, które przed dotarciem do ucha zwierzęcia, przyczynę „strachu i terroru”, dzięki czemu można zapomnieć wszystko i biec gdzieś daleko.

Ale zwróć uwagę na instrukcji dołączonej do ultradźwiękowego Dog odrzutnik (opinie, nawiasem mówiąc, wymownie nawiązują do tych elementów, które będą teraz brane pod uwagę). Pierwszy wiersz powinien poinformować, że ostrzega, że przy zakupie urządzenia nie jest konieczne, aby skierować go do zwierząt domowych i zwierząt sąsiada, ponieważ te mogą wynikać z wykształcenia są odporni na przerażającą mocą urządzenia. Już brzmi bardzo dziwne – nie ma nic wyjątkowego bestie, które zostały podniesione przez ludzi, a nie natury. Ale deweloperzy uważają inaczej.

W zasadzie, ultradźwiękowe odstraszające psa (to również przegląd potwierdzić) wykazuje bardzo słabą skuteczność. Urządzenie działa w czasie i, jak widać, jego działanie nie opiera się na wibracji dźwiękowych. Większość dzikie zwierzęta mają instynkt sprawia, że odwrót, jeżeli dana osoba wnosi do nich ręką zaciśnięta obiektu. Naturalnie, pies miasto może również przyjąć ten „kawałek” broni, a nie trochę przestraszony, uznając, że najlepiej się wycofać, podczas gdy nienaruszone.

Zaufaj swoje życie do takiej transakcji adaptacji niedawno. Pies Repeller, który podsumowuje jasno napisane przez ludzi, którzy nie widzieli urządzenie w oku, może przynieść w najbardziej niebezpieczny moment, w lewo bezbronni w obliczu brutalnego stado psów. Co zrobić, aby skutecznie chronić siebie i swoją rodzinę? Jest o wiele łatwiej nauczyć się podstawowych zasad postępowania w przypadku kontaktu z dzikimi psami.

Przede wszystkim, nie sprowokować je do ataku – szybki bieg i panikę – to jest to, co przede wszystkim wzbudza instynkt myśliwski. Należy pamiętać, że pies – to bestia, ale bestia, w przeciwieństwie do ludzi, nie próbuj wstać, gdy zaatakowany. Dorosły mężczyzna, siadając na czas i rozchylonych rąk w ręku, jest całkiem w stanie odstraszyć bezpański pies, który pochtet za najlepszy nie zadzierać z tak poważnej drapieżnika.

Ale z wyszkolonych psów ta sztuczka nie przejdzie. Lepiej jest owinąć rękę z czymś silnym, lub pociągnąć rękaw kurtki, zbierając ją mocno poniżej łokcia i gdy pies rzuca zastąpił go kończyny. Tak, to jest bolesne i nieprzyjemne, ale czas zyskał pozwoli zneutralizować zwierzę, uderzając w nos lub na krawędziach, które są znacznie bardziej kruche niż człowiek.

Oczywiście, można dokonać pies odstraszający własne ręce. Ale o to, czy jest w tym sensie, nie uczyć się efektywnie, czy innych sposobów odstraszając drapieżnika?