376 Shares 4747 views

Medytacja „Energia miłości”: to daje

Medytacja „Energia miłości” – jednej z najpotężniejszych ćwiczeń. Pomoże to nie tylko pokonać zwątpienia, ale także wysłać w świat miłości, aby stać się jego uosobienie, aby przezwyciężyć bolączki i problemy. W tym przypadku, nie tylko stać się bardziej atrakcyjne dla innych, ale także zacząć wierzyć w siebie.


W oparciu medytacja „energia miłości” w przeważającej części na uczucia, ale konieczne jest, aby stworzyć całkiem dokładne Audiofon, które pomogą Ci w realizacji tego procesu. W rzeczywistości, istnieje wiele odmian tego ćwiczenia. Można wybierać spośród ton audio i wideo na ten temat. Problemem jest to, że różni ludzie potrzebują różnych pieśni, muzykę. Ktoś pomaga dźwięki przyrody, a ktoś pomoże Ci łatwo skonfigurować powolne utwory Rammsteina.

Więc, co jest wymagane od ciebie? Po pierwsze, należy wybrać spokój, relaks muzyki. Głównym warunkiem – należy przez to lubisz. Jeśli nie akceptują Audiofon i zirytowany przez proces, to nie będzie działać. Medytacja „Energia miłości” to wymaga, aby uspokoić i przyjemna muzyka. Przeprowadzenia ćwiczenia potrzebne na co dzień, ale do zmiany ścieżki jest możliwe i konieczne, jeśli jesteś znudzony. W skrócie, zmienić siebie dla samego siebie, ze wszystkimi jego kaprysy.

Głównym celem prowadzonej przez medytacji „energii miłości” – aby nie dostać inni cię kocham, a ty nie kochać. Zauważ, że jeśli uśmiechem, po czym chcąc nie chcąc ludzie reagują na ciebie tak samo?

Więc medytacja „energia miłość” bezpośrednio Luizy Hey. Czas trwania wynosi średnio piętnaście do dwudziestu minut. Włączeniu ulubionej muzyki, przejdź do (może być pokryte w razie potrzeby) i odpocząć. Po pierwsze, spróbuj się uspokoić cykl myśli w głowie, i dać im dobry, przyjemny kierunek. Pomyśl o tym, co lubisz robić, zobaczyć, poczuć.

Rozpocznie się uspokoić oddech, czuję to, ale bez fanatyzmu. Poczuj się jak tlen całkowicie od inspiracji wypełnia swoje płuca podczas wydechu, zaczynają przenikać do każdej komórki ciała przez krwiobieg. W tym wdechu powietrze jest chłodne, a tylko na wydechu staje się ciepły.

Po dokonaniu kilku takich świadomych oddechów, wyobraź sobie, że twoje serce urodziła malutką iskierkę, która jest bardzo zakochany. Staje się z każdym wydechem jaśniejsze i bardziej stopniowo wykraczające poza sercem i rozprzestrzenia się po całym organizmie. Można nadać mu dowolny kolor. Wypełnia klatką piersiową, brzuch, nogi, ramiona, a ostatecznie obejmuje ciepło fali od stóp do głów. Jednocześnie czujesz komfort tego pięknego uczucia. Każda komórka ciała reaguje na ogień, a skupić się na odczuciach, pozwalając inne myśli.

Jeśli masz chorobę, są one spalone w ogniu. Jeśli odwiedziłeś katastrofy, a następnie znikają jak cień w jasnym świetle miłości. Wszystko, co nie pokrywa się z drgań i fal miłości, po prostu znika na zawsze i nie wpływa. kochać medytacja pomaga pozbyć się wszystkich złych rzeczy, które uniemożliwiają kochać siebie i świat wokół ciebie.

Ale ogień nie kończy się tylko na swoim ciele. On zaczyna wypełniać swoje delikatne ciepło i światło przestrzeń wokół siebie, odżywia je dookoła i robi lepsze poprzez eliminację nagromadzonych negatywnych. Po tym, ogień dostanie się do domu i jego mieszkańców, odżywia je z miłością i światłem, leczenie dolegliwości i negatywności. Wyobraźmy sobie, że stopniowo obejmuje nie tylko dom, ale także na ulicy, sąsiedztwo, miasto, województwo, kraj, i w końcu cały świat. Jeśli spojrzeć na górze tej pięknej i urzekającej spektaklu, wysyłając całego świata i kosmosu Jego miłości. W tych chwilach scalić ze wszystkich i wszystkiego, przeżywa bezgraniczną wdzięczność i miłość.

Kiedy miłość medytacji się skończy, to trzeba się położyć na chwilę, a po dobrym odcinku, uwalniając energię i dostać się do doprowadzenia energii swojej miłości do wszystkich, którzy zobaczą i spotkać dzisiaj.