764 Shares 5077 views

Jak narysować Nutcracker: niedrogie sposoby

Dziadek do orzechów – opowieść charakter Amadeus Hoffmann, napisany w 1816 roku. Opowieść o zaczarowanym księciem, dwunastoletnia dziewczynka i króla myszy jest znany na całym świecie. W Wigilię Bożego Narodzenia, dziewczyna o imieniu Marie otrzymał od swojego ojca chrzestnego prezent, bardzo piękną zabawkę. To był dziadek do orzechów, przyszły bohater nocnych bitew, które miały miejsce w Wigilię między lalkami i hordy szczurów, prowadzonych przez trójgłowego Króla szczurów. Na stronie Nutcracker – ostrym mieczem, że była przydatna podczas walki, a pomimo tego, że w pewnym momencie szczury przechwyconego bohatera, ostatecznie wyszedł zwycięsko.


rysowania konturów

Czytelnicy często zadają pytanie: „Jak narysować postać orzechówka jak zrobić wyważone i proporcjonalne?”. Obrazy bohater ogromna liczba, ale nie wszystkie z nich są zgodne z poziomem artystycznym fantastyczny charakter. Czytelnicy tego artykułu mogą mieć również rysunek architektoniczny. Aby dowiedzieć się, jak narysować orzechówka opiszemy szczegółowo. Na pierwszy rzut oka, obraz fantastyczny charakter dość trudne. Ten dzielny oficer, ubrany w haftowane warkocze huzarów Dolman, a na głowie bikorn, w niektórych przypadkach – kołczan. Jednak podstawą każdego wzoru jest pętla, mianowicie kontury w Dziadku do orzechów są bardzo proste, są one zdominowane przez prostymi liniami przecinającymi się pod kątem, i w związku z tym pytanie, jak narysować orzechówka, nie jest trudne.

penciling

Kątowe postać drewnianych postaci dyktowane przez jego cel funkcjonalny, ponieważ zasadniczo Nutcracker – urządzenie do rozdrabniania orzechów, który jest mechanizmem szczególnej siły, co oznacza, że jego kształt powinien być prosty i niezawodny. Zatem pytanie „Jak narysować orzechówka?” Odpowiedź jest taka, że do tego jest dość proste, do tego samego wzorca będzie dla czytelników tego artykułu proste w formie, ale dość fascynujący pod względem kolorowych dekoracji wyciągnąć znaków. W celu stworzenia wzorca, to zajmie arkusz papieru formatu A4 lub kawałek papieru o wymiarach około 25 x 30 cm, prosty średnio miękkim ołówkiem dla obwodów naniesienia, długość linii 30 centymetrów, o prostych i gumka kompasy szkolnych. Pierwszy wyciągnąć kontury ołówkiem zabarwienie później.

Rysunek etapy

Jak narysować ołówkiem Nutcracker można zrozumieć, jeśli weźmiemy pod uwagę ściśle załączony obrazek, który pokazuje poszczególne etapy wzornictwo. Układ składa się z ośmiu oddzielnych miejsc rozmieszczonych w ściśle określonej kolejności, i sugeruje, jak wyciągnąć Dziadka do orzechów etapy ołówek. Pierwszy element – prostokąta znajduje się w taki sposób, że średnie pionowe linie są w środku układu, a pozioma była nieznacznie niższa niż jego środku. Umieszczenie prostokąta, mamy Nutcracker konturu ciała.

Kolejny etap – rysunek obwodu nóg. Proste zadanie, konieczne jest przeprowadzenie czterech pionową linię w dół z korpusu bez osiągając 6 – 8 mm do dolnej krawędzi obrazu. Te cztery linie przedstawi Dziadka do orzechów stopy. Następnie narysuj dwie poziome linie, które będą górne krawędzie butach. Następnie, za pomocą kompasu jest konieczne, aby spędzić dwa półkola, łączący dolny rysunek linii i konturów stopy – w wyniku otrzymujemy stopę.

Epolety i Miecz

Jak narysować orzechówka na, można podjąć decyzję, zgodnie z własnym smakiem. Można też zwrócić epolety, pokazany na rysunku 4, lub narysować głowę, a potem ręce. W każdym razie efekt końcowy jest już widoczne, a pytanie, jak wyciągnąć Nutcracker, iw jakiej kolejności, nie warto, wybór należy do ciebie. Strona musi przedstawiać szabla Nutcracker musi być przygotowany do walki.

farbowanie

Po zakończeniu rysowania, można zacząć od koloru. Orzechówka należy malować w jasnych kolorach, ale w tym przypadku okazało się pięknie.

Kolorowe markery mogą dać obraz odpowiedni kolor, może być również stosowany do barwienia zestaw ołówków „STABILO aquacolor”. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze bardziej intensywne kolory, może być stosowane farby Akwarele w tubkach – typ „Neva” i „Gwasz”. W tym przypadku, trzeba cienkiej miękkiej szczoteczki. Pierwszy wzór na obwód zastosowanej farby, która będzie służyć jako tło. Załóżmy, że jednolita Nutcracker będzie zielone spodnie i mankiety szkarłatny mundur i buty – czarne. Malować, tworzyć tło powinno wyschnąć po ich całkowitym wyschnięciu można przystąpić do obrazu jednolitych paski i przyciski. Aby narysować przycisków, trzeba będzie jasnożółty farby. Oprócz przycisków, żółta farba, można malować epolety i poprowadzić poziomą uderzeń na nakryciu głowy. Głowica jest zalecany do malowania w dwóch kolorach – czerwonym i zielonym.