771 Shares 8514 views

budyń mleko: oryginalny i nietypowy przepis

Od dawna galaretki wytwarza się w Rosji, pierwszy owsa, to w skrobi ziemniaczanej lub kukurydzianej. Ponieważ skrobi kalorii, ale dzięki jagody, to jest bardzo użyteczne. galaretka mleko kochają zarówno dzieci jak i dorosłych, to dodaje się różne dodatki: owoce, czekolada, dżem, orzechy.


Kilka porad

W celu przygotowania 200 g (jedna porcja) lepkiego galaretki potrzeba 15-20 g skrobi, 7-10 g – o średniej gęstości 4-8 g – ciekłym galaretki.

W celu uzyskania równomiernego napoju należy wlać skrobię, wstępnie rozcieńcza się w zimnej wodzie, o temperaturze wrzenia syropu, intensywnie mieszając. Jeśli stopniowo i powoli wymieszać, okaże nierówne. Pojedyncze skrobia wstrzyknięcie powinno być bliżej do ścianek naczynia.

Aby zachować jasne kolory i sprawiają, że kwaśny smak słodki, owoce i jagody Kisel lepszy niż wcześniej dodano kwas cytrynowy 2-3 g

W gorącym napojem, zanim zrobi się zimno, to jest możliwe dodanie aromatu waniliowego lub esencji migdałów (3-4 krople), skórkę z pomarańczy lub cytryny, tarty.

Aby w prosty sposób oddzielić od ochłodzonej gęstej postaci galaretki, pożądane jest, aby wstępnie przemyć wodą.

Im dłuższy jest gotowane, tym bardziej będzie ona zostać skroplony.

Podczas gotowania mleka galaretki, lepiej użyć skrobi kukurydzianej jako gustu będzie bardziej czuły. Tylko będzie to wymagało trochę więcej niż ziemniaki, około 1 litr płynu, dodać 1 łyżkę kolejną

Jeśli gorące mleko galaretki lekko posypane cukrem granulatu był nad nim folia nie jest uformowane.

Jednym z najbardziej popularnych deserów jest dostępny galaretki, przepis, który teraz ją przeczytać.

Produkty, które musimy ugotować budyń mleko (wartość kaloryczna zależy od zawartości tłuszczu w mleku):

  • mleko – 3 filiżanki;
  • Skrobia – 4 łyżki,.
  • Cukier – 4 łyżki,.
  • wanilina.

Aby przygotować galaretki jagodowe:

  • woda – 2 kubki;
  • Skrobia – 3 łyżki,.
  • Cukier – 4 łyżki,.
  • Wszelkie jagody (maliny, żurawiny, truskawki i porzeczki) – 200 g

Mleczny wlewa się do naczynia z powłoką antyadhezyjną , lub po prostu o grubości dna, tak aby nie spalony, przenosząc je do wrzenia, a następnie dodać cukier, mieszając powoli. Osobno z góry dokładnie hodować skrobię bez grudek w 0,5 v. mleko zimne. Po sprowadza, wylewanie cienkiej strumień rozcieńczono wstępnie skrobi, ciągle mieszając.

Gotować mleko galaretki na małym ogniu przez 3 minuty, dodać wanilinę zaciskowy usunięto i ostuzhivaem, mieszając od czasu do czasu, aby uniknąć plenochki formacji. Można posypać na wierzchu odrobiną cukru.

W międzyczasie mleko pszczele stygnie, niech nam przygotowanie jagody. W tym celu musimy tylko dojrzałe i soczyste owoce, można użyć mrożonych. Owoce są dobrze przemywa się, ugniata się i przeciera przez sito. sok tłoczony jest teraz scalić do rondla, dodać cukier i umieścić zagotować. Po wrzenia soku natychmiast wylanie go do wstępnie rozpuszczonego skrobię i mieszać w sposób ciągły. Gotować przez 2 minuty, następnie ostuzhivaem.

Może być podawany oddzielnie, jako dwóch różnych potraw, wlewając w oddzielnych pojemnikach, ale jest to dość proste i banalne, więc chcesz coś niezwykłego i pyszne.

Przepis podwójne galaretki, przypominający jacuzzi apel do wielu. Jest to nie tylko smaczne danie, ale także bardzo oryginalne, które będą ozdobą Twojego stołu.

Kisiele ostuzhivaem nieznacznie powyżej temperatury pokojowej. Weź szklankę lub innej szklanej misce i zaczyna się powoli obracać polać, podczas przewijania przez szybę. To tworzy niesamowity efekt jacuzzi. Na szczycie budyń mogą być ozdobione kilka jagód.