642 Shares 5043 views

SYM Wilk T2: specyfikacje techniczne i funkcje

Piękny osiągi silnika, gładkie przyspieszenie, reaguje reakcja na pióro – wszystkich kluczowych cech tej marki. Zakłady produkcyjne znajdują się w SYM Tajwanu, Turcji, Indiach i Japonii.

wprowadzenie

Mimo swoich korzeni, producent jedzie do Chin, jakość jej produktów odbywa się bardzo ścisłą kontrolę. Oprócz różnych pojazdów samochodowych, SYM produkuje samochody i Hyundai. Pomimo faktu, że firma pojawiła się w połowie XX wieku, aby wyrazić siebie, udało jej się nie więcej niż 10 lat temu. Po połączeniu z modernizacją Hyundai i rewizji kryteriów jakościowych przeprowadzono w zakładzie, wytwarzając popularne i użyteczne produkty. Na rynku rosyjskim firma jest reprezentowana skutery i quady, ale istnieje kilka motocykli (SYM Wilk T2 XS i 125-K). Chodzi o pierwszą z nich zostaną omówione w tym przeglądzie. Po tym wszystkim, ma on optymalny zestaw opcji potrzebnych rowerze szosowym.

Interesujące szczegóły

SYM Wilk T2 jest już mocno zakorzenione w naszym rynku. Po tym wszystkim, niewiele osób będzie w stanie przejść taką próbę rozrywkowy: ogromny tłumik ze stali nierdzewnej, zaciski promieniowe z czterema tłokami – takie opakowanie nie jest zbyt często postrzegane na rowerach w tej klasie. Reguluje koło sześciokąt pozwala pomieścić osobę z dowolnego wzrostu – nikt nie będzie miał dotrzeć do tej kontroli. Panel sterowania na MGS Wolfa T2 jest również bardzo wygodne. Oni szybko przyzwyczaić, ponieważ są one wykonane w klasycznej formie i nie naruszają przemysł kanonów niepisane. Przyciski umożliwiające są bardzo elastyczne i jasne, nie ma zadziory lub pęknięcia i nie z tworzyw sztucznych – jest gładka i przyjemna w dotyku. Projekt stoiska kilka przyzwyczajeń. Za ramię, który jest usuwany przez motocykl, spawane cienki pręt, a kto będzie musiał go naprawić. Rozważyć cechy tego pojazdu w sposób bardziej szczegółowy.

SYM Wilk T2: Specyfikacja

Funkcje i możliwości:

 • kołowa podstawa motocykl – 1,32 m;
 • wymiary – 200.5 x 79 x 105 centymetrów;
 • Szerokość prześwit – 150 mm;
 • wysokość – 79 cm;
 • Pojemność zbiornika – 14 litrów;
 • Rozwija szybkość pojazdu 140 km / h;
 • motocykl wyposażony jest w jedno-cylinder, czterosuwowym bloku benzyna o pojemności 249,4 centymetrów sześciennych;
 • Maksymalna moc uzyskuje się przy 7500 obrotach na minutę i 25 koni mechanicznych;
 • Najwyższy moment obrotowy – 23,1 Nm;
 • Wlot wtryskiem;
 • Układ chłodzenia cieczą;
 • rozpocząć wykonany jest za pomocą rozrusznika elektrycznego;
 • Transmisja MGS Wilk T2 składa się z napędem łańcuchowym i 6 przekładnią;
 • niezawodny rombu rama stalowa posiada przedniego zawieszenia teleskopowy skok 12 cm, podczas gdy tylny jest utworzony przez zasadniczo wahadła i jest w stanie kompensować drgania do 125 mm;
 • Hydrauliczne hamulce tarczowe z tarczą o średnicy 22,8 cm i 22,2 zapewnienia szybkie zatrzymanie na najbardziej śliskiej powierzchni;
 • Obręcz koła ze stopu aluminium strukturę 5-twarzowa ma sztywność i odporne na bocznej i promieniowego obciążenia mechaniczne siły.

powołanie

Motocykl SYM T2 Wilk jest uważany za doskonały wybór dla miejskiej dżungli, ponieważ potrzebujemy tylko trochę przyzwyczaić się do zwyczajów „Wilk”, a on był w stanie wejść jak nóż przez masło, w gęstym ruchu drogowym i do pokonania korków i zatorów między maszynami. Mocny silnik i skrzynia biegów reagujący może Twój styl jazdy więcej niż agresywny – jest nieodparta chęć zmieścić nawet niewielkiej szczelinie między samochodami. Wąskie koła nie ogranicza tę tendencję i doskonałą zwrotność tylko pomaga mu. Aksamitny buczenie z tłumika nie jest irytujące lub inne, albo kierowca. Wspaniałe hamulce doskonałą pracę ze swoich obowiązków, jeżeli jest to konieczne do przeprowadzenia zatrzymania awaryjnego, dość mało wysiłku, a stojaki rowerowe zakorzenione na miejscu.

Pojemność i bezpieczeństwo

Ważne jest, aby pamiętać, opony zamontowane na SYM Wolfa T2. Recenzje właścicieli PromaxStreet przez Maxxis wielokrotnie potwierdził swoją żywotność, ponieważ opona zdobyła zaufanie kierowców motocykli i cyclo-cross. Na suchej nawierzchni opony utrzymane doskonale, co w pewnym stopniu przyczynia się do sztywniejszego zawieszenia. To jest zamek, który jest w stanie zamknąć siedzenia pasażera na rufie motocykla. Jest ukryty akumulator i jest mało miejsca na bagaż. Lądowania pasażer na tym klasycznym motocyklu – nogi podniesione prawie od ucha do ucha i klatki piersiowej opiera się na plecy kierowcy. Jednak nie ogranicza podróże dla krótkich dystansach. Nawet dwaj z was może poruszać się bez większych trudności.

Regulacja lusterka motocyklowe zapewniają dobrą widoczność i godnej biernego bezpieczeństwa jazdy. Wszystkie przełączniki i zastawek są umieszczone ergonomicznie na standardowych pozycjach, aby przyzwyczaić się do układu nowatorskich nie jest konieczne.