744 Shares 9966 views

Najlepsza restauracja w Petersburgu. Restauracja „Moskwa”, St. Petersburg: opinie i zdjęcia

Integralną część podróży w mieście Sankt Petersburg jest pyszne obiady i kolacje smaczne. Jednak ważne jest, że są one nie tylko proste korzystanie z jedzeniem, ale także kontynuację znajomości z miejscowych atrakcji. Każdy podróżny i goście będą zadowoleni przemiennie ciekawe wycieczki z luksusowymi meblami restauracji, gdzie można usłyszeć hipnotyzujący muzyki i niesamowite oświetlenie błyskiem. Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak w północnej stolicy Rosji jest najbardziej najlepsza restauracja. Petersburg Twierdzi, że jest „Moskwa”. To zwiększa liczbę odwiedzających tu codziennie.


„Moskwa” Restauracja

To miejsce dostaje swoją nazwę, ponieważ znajduje się w pobliżu stacji kolejowej w Moskwie. Jest znana ze swojej gościnności „Moskwa”. Jego najlepsza restauracja w Petersburgu znajduje się tak, że z jego okien można podziwiać widok na długą Newski Prospekt. Restauracja słynie z doskonałej kuchni, ponieważ menu jest dość skrupulatnie opracowany. Obejmuje ona tylko najbardziej uderzające dania, które zdobyły światową sławę i popularność.

Zewnętrzne i wewnętrzne

„Moskwa” jest jednym z najbardziej eleganckich restauracji w mieście. Zewnętrzna strona budynku ma kolor cegły, daje mu pewną elegancję. Ponad budynku wisi jasny znak, który przyciąga gości. Wnętrze restauracji jest został stworzony przez światowych standardów, jest arystokratyczny i surowy, tutaj czujesz się ważną osobą. Ścisłe kolory, kryształowe żyrandole, czyste linie pozwalają nam powiedzieć, że projektanci stworzyli prawdziwy majstersztyk, który został zaprojektowany, aby zapewnić miłą atmosferę i komfort.

kuchnia

Menu restauracji mogą zadowolić najbardziej wymagające gusta. Tu pod warunkiem dania kuchni rosyjskiej Europejska, Japońska, włoskiej, śródziemnomorskiej i międzynarodowej. Ravioli, spaghetti, pizza, zboże z grzybami, zupa z grzybami, bułki, sałatki, owoce morza, sushi, Khachapuri, mięso i ryby z grilla – to wszystko znajdziemy w tym miejscu wentylatorów smaczne i apetyczne jedzenie. Główne dania doskonale uzupełniają świeżo upieczone bułki i chleby. Oferuje on swoim Gościom otwartą kuchnią restauracja „Moskwa”. Petersburg zadbał o to w swoich zakładach, goście mieli okazję obserwować przygotowania potraw, które mają zamówionych.

Menu Bar oferuje wyśmienite wina z Francji i Włoch, grzane wino, wódka i różne koktajle. Doświadczony sommelier pomoże określić wybór win i przekąsek do nich.

program

Jego najlepsza restauracja w Petersburgu umieszczone w taki sposób, że z tarasu można oglądać główną ulicę miasta. To miejsce jest dobrze nadaje się na romantyczną randkę. Ponadto, cicha dyskretna muzyka, która brzmi tu, oferuje spokój i szczerą komunikację. Również w tym miejscu można oglądać sport. Dla dzieci restauracja oferuje dostaw sztuki, kącik z zabawkami, stoły, kreskówek. Działa tutaj i pielęgniarki, którzy w razie potrzeby opiekunki.

opinie

Według licznych opinii, „Moskwa” – najlepsza restauracja. Petersburg wybrał dobrą lokalizację dla niego, ponieważ większość turystów odpocząć tutaj. Goście zapoznali się z doskonałej kuchni, dania tutaj są oferowane na każdy gust, a także uprzejma i szybka obsługa. Według użytkowników, istnieją w Petersburgu, kilka restauracji, które są również godne miano najlepszego.

„Loft” restauracja

Ta wspaniała restauracja znajduje się na najwyższym piętrze centrum Quattro Corti, z jego okien roztacza się wspaniały widok panoramiczny, widok na katedrę św Izaaka, który jest jego kosmetyka wszystkich, którzy ją widzieli. Wszystkie ich restauracji rysuje tylko w nowoczesnym stylu Petersburgu. Restauracja „Penthouse” nie jest wyjątkiem, choć goście nie dbał o niego, i że z tego miejsca z lotu ptaka można zobaczyć wszystkie historyczne budynki miasta.

„Poddasze” to miejsce, gdzie dobre romantyczne wieczory lub spotkań z zagranicznymi przyjaciółmi, współpracownikami. Niezwykła sytuacja musi opuścić wiele niezapomnianych wrażeń. W projektowaniu konstrukcji stosowanych w stylu włoskim, mówienie o tym drewniane stoły, dużo miękkich poduszek na kanapach, doniczki z roślinami wspinaczki.

„Kuchnia” Restauracja

Nie tak, wydawałoby się, nazwę francuskiej restauracji. Jednakże, jest to miejsce, gdzie jest gościnność i ciepło, które są tak ważne dla każdej rodziny, która chce spędzić czas w tej samej tabeli. Także dania serwowane są francuskie i oliwy, i włoski, na przykład, „Nusuaz” sałaty, makarony domowej roboty i tak dalej.

Wnętrze w stylu prowansalskim – karta takiej instytucji jak „kuchnia”. Restauracja (St. Petersburg) urządzony jest w delikatnych, pastelowych kolorach, zawsze tak zwanych przedmiotów gospodarstwa domowego. Jest kącik dla dzieci z mnóstwem zabawek, książek, farb i innych rzeczy.

„Kuchnia” – to jest miejsce, gdzie można spotkać się absolutnie na każdą okazję: świętować coś, pracować, żeby myśleć lub czuć się smutny, lub rozweselić dobrego wypoczynku. Regularnie odbywają się tu lekcje mistrzowskie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Dlatego, aby zatrzymać się głodny w północnej stolicy niemożliwe. Najlepsze restauracje Petersburga codziennie witał gości, są gotowi, aby zadowolić swoich wspaniałych przepysznych potraw, dobra obsługa, niezapomniane programy i wreszcie przytulne swobodnej atmosferze.

Restauracja jest nie tylko miejscem, gdzie smaczne gotowanie, ale także miejscem niezapomnianych spotkań z przyjaciółmi i rodziną, zjazdy rodzinne, spotkania biznesowe. Dlatego ważne jest, aby nie tylko jakość jedzenia, ale również przytulną atmosferę, przyjazny personel i dobra obsługa. W restauracji St. Petersburg, to już wszystko. Każdy z nich reprezentuje jakość, prestiż i najwyższy poziom usług. To zbierane tylko najlepsze dla każdego z użytkowników. Przez wiele lat północne restauracji kapitałowe zawierają wykazy najlepszych instytucji w kraju. Gdzie jesteś w stanie zadbać o partii, biorąc pod uwagę wszystkie ich życzenia i potrzeby. Restauracje są stale się rozwija, poprawa jakości usług, dążenie do perfekcji.