660 Shares 5733 views

Jak zrobić sobie wentylator

To jest gorące. Jeśli mogę tak powiedzieć, nawet zbyt wiele. Dlatego można myśleć o tym, jak zrobić wentylator. Można powiedzieć, że można go kupić w sklepie. Ale, po pierwsze, znacznie zwiększa ich koszty. Po drugie, szybko zdemontować i nie zawsze może znaleźć niezbędne na półkach. Dlatego kilka praktycznych wskazówek, jak zamontować wentylator. Po tym wszystkim, to jest całkiem możliwe, aby wyciągnąć nawet w domu z dostępnych materiałów. Oto kilka opcji.


Jak zrobić wentylator na podstawie starej chłodnicy. Jeśli masz starą jednostkę systemu, można go stamtąd. Tam pożyczyć i przełączyć. Jednak w celu zapewnienia domowej roboty fanem potrzebują uchwyt baterii. Istnieje wiele, możemy zabrać go od jakichś połamanych zabawek lub cokolwiek innego w tym samym duchu. Oczywiście, musimy być i robić baterie w ilości kilku sztuk. Pozostaje połączyć wszystkie te składniki razem i prosty wentylator jest gotowy. Jeżeli posiadacz nie chce niepokoić, można użyć do zasilania konwencjonalnych portu USB. Na stoisku można zrobić niemal wszystko. To wszystko zależy specjalnie na własnej wyobraźni i co masz pod ręką.

Można, na przykład, aby stanąć przed zwykłym sztywnym przewodem dołączonym do niczego. To nie jest tak ważne, jakie materiały zostaną wykorzystane, oraz zakres, w którym cała konstrukcja będzie stabilna.

Inną opcją jest, aby wentylator, może to być przydatne dla entuzjastów. Doskonałe narzędzie do tworzenia służyć jako dysków komputerowych. Czego trzeba więcej? Silnik od prostych zabawek, Cork, pozostałą szampana, kilka improwizowanych przełącznikiem i akumulatorów. Weź dysk, a następnie wykonaj jak najwięcej niezbędnych cięć jak łopatki. Jest to konieczne, aby pozostawić krawędź wewnętrzną około jednego centymetra. Następnie każde z ostrzy włączyć go pod kątem. Pochyla się znacznie lepiej, jeśli dysk jest ogrzewany, na przykład, na gazie. Następnie można wkleić go w środku korka od szampana. Jeśli zrobisz to w centrum niewielkiego nakłucia, na przykład, szydło, potem być w stanie łatwo przymocować całą konstrukcję na każdym pin. Trzeba zrobić nogę – jej rola jest w stanie wykonać absolutnie dowolny obiekt w postaci cylindra, który jest w stanie pomieścić baterie i przewody.

Trzeba wydać i podstawą wszystkich jednostki – może to być również dowolny, tak długo, jak to było stabilne i może trzymać się zaprojektować. Pozostaje tylko dodać kilka dodatkowych wskazówek – Piły gdy trzeba upewnić się, że każdy z nich miał około 45 stopni – w końcu wyjdzie około 8 części. Włożony w środek korka dysku jest wymagane aby naprawić za pomocą kleju. W każdym razie, proces nie powinien spowodować żadnych trudności.

Jeśli myślisz o tym, jak zrobić wentylator, ale teraz na pewno sobie sprawę, że jest to bardzo proste. Każdy z proponowanych modeli jest bardzo prosta do wykonania, i nie trzeba dużo czasu, aby utworzyć. Nie potrzeba żadnych specjalnych rzeczy wystarczająco dużo wyżej. Wentylatory te są bardzo poręczne i są zwarte. Można umieścić go na pulpicie. Lub jeśli istnieje potrzeba, aby zabrać ze sobą do garażu lub do kraju, w którym urządzenia te są środki chłodzenia. Trudno polemizować z faktem, że mają wymierną korzyść – bo przedstawiamy kilka z nich, ogólnie rzecz biorąc, bardzo przydatnych rzeczy z różnych rzeczy.

Jak widać, jest całkiem możliwe, aby wentylator niezależnie od materiałów pod ręką, nie przeszkadza iść do sklepu i dopasować do urządzenia w przystępnej cenie. Wszystko o wiele łatwiejsze.