548 Shares 2370 views

Napęd podświetlany z rąk – rzeczowe oszczędności i doskonały efekt

Tuning zawsze wyróżnia się spośród innych samochodów na drodze, parkingu itp Tuning jest inna, ale najbardziej atrakcyjne wygląda światło, które podkreśla jedną lub inną część samochodu i przyciąga do niego (i dla wszystkich samochodów) uwagę przechodniów. Najbardziej popularne dziś w rosyjskiej oświetlenia LED dysku, które można wykonywać na własną rękę, co subtelne oświetlenie akcentujące lub pełnego koła.


Koniecznie produkować światło dekoracji w salonach i sklepach, podkreślając możliwie dysk z rąk. Można to zrobić na kołach, spód maszyny, osłony chłodnicy i innych elementów samochodu, który będzie wyglądał bardzo dobre, zwłaszcza w ciemności.

Z tego, co rodzaj oświetlenia można wybrać, jaki kolor i jaką moc oświetlenia zależy wygląd swojego samochodu po tuningu.

W większości przypadków, podświetlenie napęd odbywa się z jego rąk na oś przednią poprzez pas LED zespołu, który jest przenoszony wzdłuż krawędzi obudowy ochronnej. Złożoność pracy zależy od rodzaju taśmy dostaniesz. Jeśli jest to w zasadzie lepki (dwustronnej taśmy), wtedy praca zostanie zredukowana do powierzchni dysku dokładnie do czyszczenia i odtłuszczania dla maksymalnego efektu wiązania. Jeśli używasz normalnej taśmy LED, następnie trzeba wykonać wiercenie dziury w odległości 7 cm od siebie, które są gwintowane obroże.

Jeżeli pojazd nie posiada osłonę, a następnie dysk podświetlenie z twoich rękach jest następujący. Trzeba utworzyć dodatkową strukturę (Symulacja) obudowy, który będzie służyć jako element mocujący podświetlenie LED. Rama może być wykonana z dowolnego materiału, na przykład, za pomocą taśmy mocującej. Do jej zamocowania wymaga dodatkowego wykonywanie promieni, które są dołączone do dysku, po czym dosiadł symulatora. Korzystanie zaciski dołączył do niego posvetki taśmę.

Jeśli chcesz jechać podświetlenie znajdujące się w środku nich, to wskazane jest, aby korzystać z metalowej taśmy, z której konstrukcja jest wykonywana. Wkłada się na tarczy hamulcowej z zewnątrz i jest przymocowany do obudowy ochronnej. W tej konstrukcji zamontowanej taśmę LED.

Podobnie podświetlenie napędu odbywa się własnymi rękami za tylną osią. Jeśli nie ma osłony, taśma jest przyłączona bezpośrednio do niego, o ile nie jest – przygotowania imitacji.

Okablowanie kładzie się na nadwoziu pojazdu, tak aby być najbardziej chroniony przed uszkodzeniem. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla instalacji elektrycznej – to przewody hamulcowe, które zapewnią elastyczność i wytrzymałość. Sposób mocowania – zwykłe zaciski.

W odniesieniu do legalności takiego tuningu, należy zauważyć, że ustawa nie mówi nic o zakazie stosowania konkretnego podświetleniem LED, więc formalnie dokonać komentarz o nim nie można.