467 Shares 5374 views

Zwierzęta hodowlane zwłaszcza pająków:

Pająki znaleźć egzotyczne zwierzęta, które stało się modne w ostatnich latach, aby utrzymać w domu. Troska o ośmiornica nie wymaga znacznych inwestycji, jak pająki domowe są dość skromne. Na krytym uprawie osoby muszą być zakupione, które były hodowane w warunkach niewoli, to najlepiej ptaszników, ponieważ ich niska toksyczność trucizna i są ciche.


W naturze pająki żyją w otworach na drzewach i na ziemi, więc trzeba stworzyć identyczną treść ich otoczeniu siedlisk. Wymiary klatki powinny być dwa i pół razy większa rozpiętość stóp zwierzęcia. Jak pająki domowe mają tendencję do jedzenia siebie, powinny one być oddzielone i zjednoczyć tylko do kopulacji. Terrarium powinno mieć pokrywę, a jej mieszkańcy są raspolztis i szkła dla nich – nie jest barierą.

Pająki w niewoli karmić różne rodzaje karaluchy, mealworms, larwy lub świerszcze zofobasa. Nie powinny być one podane do żywności dla ludzi, może to prowadzić do śmierci zwierzęcia. Z tego samego powodu wielkości kawałków żywności nie powinna przekraczać długości ciała zwierzęcia.

Zwierzęta pająki całkowicie narażone na niebezpieczeństwo szkolenia i bez wyrzutów sumienia gryzą gospodarza, która jest obarczona alergii i stanów zapalnych. Dlatego konieczne jest, aby starać się nie brać je i manipulacji w terrarium za pomocą długiej pęsety.

Do pielęgnacji pająków trzeba sobie wyobrazić, co wilgotność, temperatura, oświetlenie i karmienia. Popularność tych egzotycznych zwierząt rośnie ze względu na mało wymagające warunków bytowych i opieki. Jednak w celu zapewnienia normalnego istnienia pająka, kilka zasady muszą być przestrzegane.

Po pierwsze, temperatura w terrarium nie powinna być niższa niż 25 stopni, należy użyć termostatu, który stworzy tryb stałego. Jeśli pająk zjadł, tym niższa temperatura jest niebezpieczna, ponieważ procesy rozpadu może rozpocząć się w jego żołądku. Młode osobniki muszą być przechowywane w temperaturze nie niższej niż 30 ° C, to zapewnia ich szybki wzrost. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że gorączka pomaga przyspieszyć metabolizm. Intensywny wzrost pająk stwarza warunki do jego wcześniejszej śmierci.

Pająki w domu wymaga utrzymania określonego poziomu wilgotności. Przy niskich wartościach wskaźnika problemu zaczyna się od linienia zwierząt i tropikalne zwierzęta jest obarczona śmierci. Tak więc, pająków żyjących w obszarach pustynnych, wilgotność nie powinna przekraczać 75 procent, podczas gdy optimum tropikalnego ryb, przeciwnie, jest nie mniejsza od zadanej parametru. dorosłe zwierzęta prawie miesiąc może obejść się bez wody. Jednak najlepiej jest umieścić w łaźni terrarium wypełnione wodą lub wilgocią mchu.

Zwierzęta pająki nie potrzebują dodatkowego pokrycia. Możliwe jest stosowanie źródła światła, jak i grzejnik, w tym moc lampy nie powinna przekraczać 25 CS. Aby obserwować zachowanie zwierząt, można użyć czerwone światło, pająki nie może go zobaczyć.

Jednak oprócz pająków domowych mogą pojawić się w mieszkaniu, które w pewnym sensie można nazwać domem, ale to nie przyniesie radość do ich właścicieli. Z takich intruzów, wielu chce się pozbyć. Aby to zrobić, trzeba najpierw znaleźć gniazdo zwierząt, które znajdują się w narożnikach, szczeliny w podłodze, pod listwy i innych ustronnych miejscach.

Pająki zwierzęta mogą dostać się do domu przez okna lub wentylacji. Aby tego uniknąć, trzeba wyciągnąć szczelne siatki. Zniszczyć pająki z wykorzystaniem różnych środków chemicznych, na przykład, „-butoksy 50”, „Neoron” lub środki Folk (ocet), i inne grę.