646 Shares 8592 views

Jak zrozumieć, że zabawka jest szkodliwa dla zdrowia dziecka? Szkodliwe zabawki dla dzieci. Chiński szkodliwe zabawki

Rynek zabaw towar jest zrobione bardzo prawdziwe potwory. Na półkach znajdują się coraz przerażające mutanty lalki, króliki i inne potwory. Stają się ulubione zabawki dzieci. bajki, niestety, są napisane w żargonie. Dobry księżniczko, słodkie misie, uszczelki, psy są mniej przyciągane do dzieci. Rozważmy najbardziej szkodliwe zabawki dla dzieci i, w rzeczywistości, co jest ich szkoda. Sklepy, oczywiście, możliwe jest znalezienie i jako zabawka dla ciała dziecka i rozwoju dziecka, ale ich koszt jest zazwyczaj wysoki.


Toys "Lego"

Zacznijmy naszą opinię na temat szkodliwych zabawek z światowej sławy projektanta „Lego”. On jest od dawna znana jako światowej klasy zabawki. Według psychologów, konstruktorzy maszyn, śmigłowców, domy – to nie tylko fascynująca rozrywka, mają pozytywny wpływ na myślenie strukturalnej i logiczny, pomaga rozwijać umiejętności motorycznych. Jest tak złe zabawki „Lego”? Fakt, że istnieją zestawy z częściami o bardzo małej wielkości. Są one przeciwwskazane dla dzieci poniżej trzech lat, aby uniknąć połykania małych obiektów. Ponadto, jeśli dziecko bawi się przygarbiony w ciemnym kącie, problemów nie można uniknąć. Tak dbać o urządzenia z góry wygodne i dobrze oświetlone miejsce do zabawy, w której dorośli nie będą kolidować z dzieckiem.

Ustawiony na „lekarza” dzieci

Zestaw zawiera worek organów i osób z otworami na ciele. Istotą gry jest to, że właściwie trzeba włożyć wątroby, żołądka, serca. A potem dostać dokładnie pęsetą. Wydawałoby się, że taka zabawka może pomóc w badaniach anatomii, ale nauczyciele i psychologowie uważają, że badając strukturę wewnętrzną jak ciało ludzkie i zwierzęta muszą rozpocząć w pewnym wieku, kiedy umysł dziecka jest gotowy do przyswojenia tych informacji i tylko pod nadzorem nauczyciela. Ta gra jest przeciwwskazany u dzieci, gdyż prowadzi do zaburzeń psychicznych u dzieci.

Małe lalki i lalki niemowlęta

Pojawiła się na półkach mówiącej KLG i lalki dzieci – drogie i szkodliwe zabawki dla dzieci. Te pozornie nieszkodliwe lalki reagują na ruch i płacz ludzi, prosząc, aby jeść, pić, spać. Rodzaj Tamagotchi jako człowieka, o niebezpieczeństwach, które wielokrotnie oświadczał.

Przesłanie jest jasne: kształcić przyszłą matkę. Jednak wyobrazić, że ta lalka płacze przy każdym ruchu, twoja córka będzie musiał wskoczyć do niej dzień i noc, aby uśpić. Tu i blisko do nerwicy.

Bestsellery

Który dzisiaj zajmuje półki sklepów dziecięcych? Podczas niezależny zakresu ekspertyzy jeden z najczęstszych sklepów na jego przydatność korespondent „Money” i doktor psychologii Vera Abramenkova nie widział w zwykłych projektantów półkach, liter, blokuje lub mozaiki. Ale większość sklepów są Winx wróżki, wampiry różnych zwycięzców, wojownicy i „bojowników przeciwko wampirów”, postaci, z których co najmniej jest obrzydliwe. I pamiętaj Teletubisie! Jest udowodnione, że twórcy kreskówki byli pod wpływem środków odurzających w celu osiągnięcia rodzaj „myślenia lateralnego”. Uważa się, że liderzy funduszy – źródło inspiracji, a także zachęcać swoich pracowników. W efekcie powstały postacie, z których polskie władze uznany za bohaterów, które promują homoseksualizm. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że jest to szkodliwe zabawki. Jednak szacuje się, że w Rosji zysk ze sprzedaży produktów z Teletubbies (zabawek, z ich wizerunku, czasopism i słodyczy) wyniosły do 100 $ milionów lat.

Zabawki z magnesami

Litery, cyfry, cyfry na magnesy i konstruktorów magnetycznych może być również źródłem zagrożenia dla dziecka. W przypadku utraty magnesu występują poważne konsekwencje. Dziecko, które w tym momencie nie jest pod nadzorem rodziców, może połknąć magnes. Producenci są zobowiązani, aby myśleć o konsekwencjach nierzetelny produkcji zabawek. Dość często, magnesy w takich konstrukcjach są stałe słabo, trzeba wybrać projektantów, którzy mają magnesy są skondensowane do plastiku.

Biorąc pod uwagę szkodliwe zabawki dla dzieci, konieczne jest, aby przypomnieć mądre glinę.
Na pierwszy rzut oka, zwykle nieszkodliwe zabawki dla dzieci, która rozwija koordynację ruchową, logiczne myślenie i kreatywność, jest doskonałym środkiem anty-stres. Ale małe części i magnesy, które są częścią plasteliny niebezpieczne dla dzieci, które bez opieki osoby dorosłej.

Neokub

Kontynuując recenzję szkodliwych zabawek, niemożliwe jest, by nie wspomnieć o NeoKub które mogą przynieść wiele smutku w niektórych rodzinach. To ładne zabawki, składający się z 216 kulek, swobodnie sprzedawane w wielu sklepach. Jest to uniwersalna rzecz, która może rozwijać inteligencję. Ale może też zabić i okaleczyć.

Kulki z Konstruktor wykonane ze stopu neodymu, żelaza i boru. Ta kompozycja ma właściwości super-silny magnes, kulki są przyciągane do siebie z niewiarygodną siłą, dziecko może symulować różne kształty, przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności motorycznych rąk i zdolności twórczych.

Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy, jak szkodliwe zabawki zwane NeoKub, ponieważ nie bierze pod uwagę cechy wieku dziecka. Nawet w 3-4 letnim dzieckiem często ciągnąć do ust okropnego – tak samo jest z pomocą zmysłów postrzega świat. Palce dziecka czasami nie są w stanie oddzielić kule, konieczne jest, aby oddzielić swoje zęby.

Jeden trafił wewnątrz ciała, nie spowoduje żadnych szkód i przyjdzie naturalnie. Ale jeśli dziecko zaglotnet kilka, przemieszczając się w przewodzie pokarmowym, te granulki oddzielnie od siebie znajdują się w różnych częściach ciała. Magnes jest zawsze magnesem w połączeniu, te kulki mogą prowadzić do pękania tkanki jelit.
W rezultacie, gdy przedwcześnie adres do lekarza, aby nie tylko poważne konsekwencje, ale także śmierć ofiary.

Bezużyteczne i szkodliwe zabawki dla dzieci

W sprzedaży są niezwykłe zabawki – talking kaczki. Podczas gry trzeba dusić kaczątko mu mówić. Warto wspomnieć, że to sprawia, agresji dzieci i brutalność! Bez komentarza – tylko jeden proces uduszenie spowodowało konsternację w normalnej dorosłej.

Robot Spider – mechaniczna zabawka jest zasilany z baterii, co nawet spowodowało konsternację wśród rodziców. Ten pająk ogromny rozmiar z migającymi oczami. Po zagraniu z tej zabawki dzieci trudno spać w nocy.

Na półkach sklepowych coraz bardziej pojawiające zestawów chirurgicznych dla dzieci. Na pierwszy rzut oka jest to zwykły zestaw medyczny, ale nikt nie myśli o konsekwencjach. Trenować regularnie plasteliny dziecko znudzi. W trakcie oddawania miękkich zabawek, a nawet zwierzęta. Konsekwencją tego zakłócony psychikę dziecka.

Dzieci takie jak zabawki, wykonywać rozkazy: Lalki i dinozaury, roboty, które reagują na polecenia głosowe i wykonać. Psychologowie uważają tych szkodliwych zabawek, ponieważ zabawki grać z siebie i dziecko powinno jedynie dowodzić go.

Made in China

Zabawki dziś, że są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, są drogie, więc wiele dzieci grać za granicą, w szczególności chińskiej.

Tak, chińskie zabawki szkodliwe, dlaczego są one niebezpieczne dla dzieci? Twarze lalek i zwierzęta zazwyczaj nie posiadają żadnych emocji, wyrażanie ich głupie i bezsensowne, a niekiedy nawet agresywny. Są one wykonane z gumy o niskiej jakości, który ma ostry zapach. Te zabawki są malowane cięcia oczu trujących farb.

Rodzice często iść na temat swojego dziecka, który ze łzami w oczach prosi kupić następnego potwora, bo sam ma wiele dzieci w klasie. Jednak zapominają, jak szkodliwe może być zabawką w zakresie ochrony zdrowia, a także z psychologicznego punktu widzenia.

fantazyjne opinii

W internecie są dość popularne Przegląd filmów na różnych zabawek dla dzieci. Mówi nam, że tow Safronov? Jednym z jego przeglądu o nazwie „Bad zabawki: Telefony i Lizun”. Po rozpatrzeniu Lizunov widzimy, że ta zabawka jest wyraźnie ze słabej jakości materiału, dzięki czemu ma ostry zapach benzyny. Biorąc pod uwagę, że małe dzieci są ciągnięcie w ustach, wniosek nasuwa się samo: dzieci jest przeciwwskazane. Z branży dziecięcej zabawki telefonu jest trochę łatwiej uszkodzić ten telefon nie może się odbyć, ale melodia nie może być wyłączone niezależnie, dość w stanie zepsuć nastrój. Ogólnie rzecz biorąc, opinie na temat szkodliwych zabawek Towarzysz Safronov robi umiejętnie, że bierze pod uwagę wiele kryteriów, aby być wykorzystywane przez rodziców przy wyborze zabawek dla następnego dziecka.

Jak wybrać swoje dziecko jakości zabawki

Przy wyborze zabawek należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

  • Wygląd. Dobre zabawki nie powinny mieć ostrych krawędzi. Dla dzieci do lat 3 nie kupuj zabawek zawierających małe elementy, które mogą zostać połknięte. Unikaj zbyt jasne kolory, zazwyczaj jasne malowane zabawki są toksyczne, w ich skład może zawierać ołów i kadm.
  • Materiał. Nie kupuj zabawek z PCV, ponieważ może powodować choroby nerek, serca, układu odpornościowego. Zabawki z PCV są oznaczone trójkątem na figurze 3 i strzałką. Kiedy zadrapanie na tej zabawce pozostanie biały pasek.
  • Pakowanie w żadnym wypadku nie powinna być uszkodzona. Kupić nadziewane zabawka dla małego dziecka wymaga tylko w opakowaniu jednostkowym. Na zabawce powinien zawierać dane kontaktowe producenta, datę produkcji i przydatności do spożycia życia, podczas którego zabawka jest nieszkodliwa dla dziecka.

nie są szkodliwe i pożyteczne zabawki w dzisiejszym świecie. Wybór zależy głównie od rodziców. Wybiorą która zabawka będzie pasować do Twojego dziecka. Wymaga od producentów, że zabawki spełniają wszystkie międzynarodowe standardy, był użyteczny i rozwijających się, które nie są niebezpieczne dla życia naszych dzieci.