425 Shares 1932 views

Podsumowanie: „Niedźwiadek”, Czechow. Żart w jednej akcji

Komiks gra w jedenastu działa zabawny kontrast początku niespodziewanego jej zakończeniem. Ogółem śmieszne sceny przenikają całą akcję. Dialogi i monologi – musujące i bohaterowie rozumowania nie traci na znaczeniu. Kto weźmie znajomość z gry. zostanie wyświetlone podsumowanie opowiadaniu „The Bear”. Czechow napisał ją w 1888 roku, ale do tej pory ten żart nie opuszcza scenę.

Living Eleny Ivanovny Popovoy

Stary wierny kelner Luca przekonuje swoją kochankę, by nie opłakiwać śmierci małżonka, który opuścił ten świat za siedem miesięcy temu. Fakt, że Helena postanowiła nie wychodzić z domu i spotkać się z sąsiadami. To jest początek spektaklu, który jest zawarty w podsumowaniu. „Niedźwiedź” Czechowa pomyślany i napisany w kpiny z wyimaginowanym, naciągane znak żałoby. Lady stara się nie patrzeć od fotografii męża zmarłego i nie bierze się z dala od oczu chusteczką. Luke rozsądnie zauważa, że smutek i młodość przeminie, zdała sobie sprawę, ale jest już za późno. Życie jest pełne przyjemności, które mogą przynieść jej młodość i urodę.

Pojawienie się ziemianina Grigorij Iwanowicz Smirnow

Rozpaczliwie potrzebowała pieniędzy należnych do zmarłego. Dziś Smirnov powinni przynieść do banku. Bez pieniędzy od pięknej wdowy, która nie chce rozmawiać o nisko położonych, nie zamierza odejść. Zapinany intrygi, które zapoznają czytelnika z podsumowaniem ( „The Bear”, Czechowa). Autor pokazuje nam, jak Smirnova bliźniaka zmarłego męża bohaterki. On jest dżentelmenem, ziemianin, były wojskowy. Człowiek wyraźny Don Juan, który opuścił dwanaście kobiet. Flirty i zmienić różne i męża Popova. W pieniędzy właściciel odmawia kochankę, obiecując dać następnego dnia, ale to nie wystarczy, ponieważ są one potrzebne dzisiaj. Dlatego nie wahał się, Smirnow zdecydował się pozostać w domu właściciela ziemskiego, dopóki nie dostanie swoje pieniądze. Tak nagle zaczyna się rozwijać działania. Spektakl, zarys ( „Niedźwiadek”, Czechow), które nadal uważają, będzie rozwijać się w drodze ponownych bohaterów.

Dialogi w ósmym etapie

Hero zażądał jego woźnica unharnessed konia, dał jej owies, i nakazał złożyć sobie kieliszek wódki. Znajduje się jak w domu, ale nastrój gości nagrzewa się, a gdy Helena wchodzi, wylewa gniewny monolog na to, że reprezentują kobiety. Fabuła ( „The Bear, Czechow) będzie zawierać tylko najbardziej ostrych wyrażeń Smirnov” piękne panie”. Na przykład, idą krokodyle w spódnicach, Lomax-pozer, którzy potrafią tylko jęczeć i płakać, osiągając swoje cele, flirt, nie wiem jak kochać, jest prawdą. „Och, jestem zły” – stale powtarza kobieciarzem. I od nienawiści do miłości, jak wiemy, tylko jeden krok. Zwłaszcza, że gospodyni jest dobre: krew i mleko, liczne zagłębienia policzków. Smirnova bardzo oburzony. Ona jest przekonana, że kocha jej zmarły mąż jest szczery i łagodny, mimo wcześniejszej zdrady. W tej scenie czuł, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę podsumowanie ( „The Bear”, Czechowa), analogię z Petruchia oswajania nieobliczalny Katharina u Szekspira. Popov próbuje wyrzucić intruza z domu, nawet obrażając go, ale bez powodzenia szukał.

pojedynek

Rozwścieczony Smirnov wymaga pojedynek za obraźliwe. Kobiety osiągnęli wyzwolenie, więc niech to będzie odpowiadać za wszystkich zasad. Popov chętnie zgadza się, aby strzelać. Ale ona nie wie jak strzelać. Musi się nauczyć. Nauczyciel i uczeń połączone w uścisku i pocałunku z przedłużonym pistolety w dłoniach. Wstrząśnięty oczach Luke zatrzymuje. To jest finał żart, autor Oznacza to Czechow. „Niedźwiadek”, podsumowanie, które rozważaliśmy, można powiedzieć w bardzo zwięzłej historii.

krótko

"Brifli" – czyli "krótki". Katalog pojawił się trzynaście lat temu. Zdecydowano, aby zebrać wszystkie dzieła na świecie, które mogą być odczytane w ciągu 10-15 minut. Oczywiście, nie jest to kompletna czytanie, ale czasami trzeba coś bardzo szybko nauczyć. Dla takich ludzi, i stworzyć opowieść skrótu z czasem bardzo długim kawałku.

Czechow, "The Bear": podsumowanie (brifli)

Spektakl pojedynczego aktu, który został napisany w 1888 roku. Ma trzy podmioty: wdowa-ziemianina Popow, jej sąsiad Smirnowa i kelner Luca.

Cute młoda wdowa Helena, 7 miesięcy żałoby po zmarłym mężu. Ona została pobytu w domu, nie odejdzie i nikt nie zajmuje się. Old Faithful Luke krytykowano ją do takiego zachowania: młodzież jest nam dany dla radości z tańca i rozrywki. Helena uważa, że to nigdy nie będzie strzelać żałobę. Tak, jej mąż był daleki od ideału, zdradził jej lewej i prawej strony, ale niech go z grobu zobaczyć jak był zawsze wierny Popow, który ze łzami rozmawiać tylko ze zdjęciem Mikołaja i jego myślenia, gdyby nie opuścić klasztor.

Następnie ogłosić, że tam był gościem i wymaga natychmiastowego spotkania. Był tak natarczywy, że Helena przychodzi do niego. Ten sąsiad Smirnov, emerytowany porucznik artylerii, który udał się 70 mil. Ma pilną sprawę. Popov niezwłocznie spłacić dług męża zmarłej. Ale będzie to tylko pieniądze następnego dnia, w nastroju do czynienia ze sprawami pieniężnymi. Wychodzi. Wtedy zły Grigorij postanawia pozostać w niegościnnym domu (jest to dla niego obojętne) i czekać na pieniądze. Słowo „duch” jest po prostu rozwścieczyło emerytowanego porucznika. Dał się trzy z wierzycielem, a czwarty, wiesz, „nastrój”. Są twórczości poetyckiej, piękne panie, całkowicie usuwa go z siebie. Nie miał zamiaru odejść, mówi odczepić koni i paszy wódki. Helena wchodzi do pokoju ponownie, ale rozmowa nie jest przyklejony. Smirnov wymaga pieniędzy, a Popov zaprzecza, nazywając goście niegrzeczny niegrzeczny. Smirnov w reakcji na serie mowę niepochlebny dla wszystkich kobiet w połączeniu. Widział wiele z nich w swoim życiu, pasji, ale teraz jest do tabaki, a dołeczki to nie ma zastosowania. Był zły na ostatnim stopniu, i wymaga, aby wyzwolonego pani wstała do bariery. To jest ciepło argument zgadza się i doprowadza broni. Smirnov uderzony i zakochuje się natychmiast. To prawdziwa kobieta! Ale Helena nie wie jak strzelać. Grigorij Iwanowicz, pokazując, jak obsługiwać broń, bierze talię kochanką za, obejmując ją mocniej. Topi się w jego ramionach, oświadczając, że nienawidził gnojka. Całują się namiętnie. Łukasz, który miał bronić swoją kochankę, nazywając ludzi z grabie, widły, i tylko powiedział: „Dobry Boże!”.