338 Shares 1646 views

Kilka pomysłów na jak przekazać pieniądze na nietypowy ślub

To przyjemne wydarzenie jak ślub zaproszenie, wydaje się niemożliwe, aby przyciemnić już pod żadnym pozorem. Ale to miła uroczystość zbliża, a w głowie jakieś pomysły o dar dla młodych? To nie ma znaczenia! Powszechnie wiadomo, że najbardziej przyjemny prezent dla nowej jednostki społeczeństwa są teraz gotówki, jak i niezwykle dać pieniądze na wesele, pokażemy!


Rzeczywiście, coraz częściej można obejrzeć oryginalną i ciekawą inscenizację uroczystości ślubnych, tak banalny prezent w takim przypadku kopertę z gotówką byłoby przynajmniej bezstronna. W tym przypadku konieczne jest uciekanie się do pewnych sztuczek i niezwykły prezent ślubny pieniądze do znajomych lub krewnych.

Pożądane jest, że pomysł nie był realizowany tylko, ale także bici odpowiednich pomysłów. Dlatego też, wynalezienie lub wybierając jedną z zaproponowanych pomysłów, starannie przygotować się na bardzo udzielaniu do przyszłego męża i żony długo pamiętać oryginalnego oświadczenia.

Tak więc kilka pomysłów, w jaki sposób przekazać pieniądze na nietypowym ślubie. Można zaproponować zrobić własne drzewo pieniędzy, sam układ, który można łatwo podnieść dowolny sklep z pamiątkami. Na każdym gałązka nawleczone rachunki, które mogą być wykonane w postaci łuków lub kwiatami. Tylko nie przesadzaj, bo rachunki wciąż jeszcze się w praktyce! Będzie wyglądać bardziej kolorowe rachunki różnych wyznań – są kolorowe i stworzyć wrażenie drzewa kwitnienia.

Podobnie, spróbuj udekorować Umbrella – wiązany na sznurki rachunki są przymocowane do wewnętrznej strony i na wniosek darowizny ozvuchte ujawnienia parasol. Piękny widok – Młoda para pod deszczem banknotów.

Więcej proste pomysły, jak przekazać pieniądze dla nietypowych prezentów ślubnych związanych z rejestracją zwyczajowego nich. Tak więc, rodzina lub album ślubny może być wypełniona banknotów o różnych nominałach. Tego samego rodzaju są różne słoiki, pudełka i inne pojemniki wypełnione nowej monety lub znaczki na papierze. Alternatywnie, można zaoferować Skarbonka lub miękką zabawkę z niespodzianką w środku. Nie zapomnij delikatnie informuje parę o mały sekret, inaczej Twój dar może przejść niezauważone.

Interesujące jest to, aby dać pieniądze na wesele może być inscenizacja dramatu. Weźmy dowolny format opowieści dla dzieci, na przykład, o kurę, że położył złote jaja. Jak przypadkach za gotówkę (jaja) może wziąć Kinder Niespodzianka. To wymaga wstępnej obróbki – zamiast zabawki leżał w powłoce walcowane rachunki, a potem starał się nadać im pierwotny kształt. Aby para sobie sprawę, co się dzieje, parę „złote jajka” wzrośnie, a pozostałe zostawić je „na deser”. Skrypt dla inscenizacji wymyślać sami, opierając się na wspólnych wspomnień, albo do tej samej historii.

Dyskusja o tym, jak niezwykle dać pieniądze na wesele może być bardzo długi, możliwości rozwoju, istnieje wiele wydarzeń. Spróbuj wymyślić własnego oryginalnego prezentu, i twoi przyjaciele są z pewnością docenią!