501 Shares 9692 views

Itch roztocza. Z jego sąsiedztwie nikt nie jest odporny.

Śródskórne pasożyt powodujący osoby rozwoju choroby, takie jak świerzb – jest swędzenie roztoczy. W przeciwnym razie, to się nazywa świerzb roztoczy. Ludzka skóra jest bardzo wygodne miejsce dla swojego siedliska. Sami ludzie, ta okolica przynosi trochę radości. Życie i hodowla, stale w ruchu i oddzielenie różnych produktów ich życia, swędzenie mite powoduje reakcje alergiczne u jej posiadacza i najsilniejszy swędzącą skórę.


Szczególnie silna, staje się w nocy i wieczorem, który jest bezpośrednio połączony z wyraźnym rytmem życia tego pasożyta. Muszę powiedzieć, że świerzb jest wysoce zaraźliwa. Dlatego świerzb roztoczy ludzie rodzina wymaga obowiązkowego traktowanie wszystkich członków rodziny. Pierwsze opisy choroby znajdują się w Starym Testamencie. Był traktowany jako choroba pasożytnicza, ale dowody tej teorii pojawiły się dopiero po wynalezieniu mikroskopu. Tylko w ten sposób można uznać mikroskopijny grzybica roztocza.

Męskiej jest bardzo mała, samice nieco większe, ale długość jest mniejsza niż 0,4 milimetra. Dużą rolę w rozwoju choroby odgrywa kobieta. Samiec jest odpowiedzialny tylko do zapłodnienia, a następnie umiera. Kobiety szukają miejsc z najbardziej delikatnej i cienkiej skóry, kopanie tuneli w nim i złożyć jaja. Kilka dni później wylęgają się larwy, jeden tydzień kolej do zupełnie dorosłych. Jak grzybica roztocza? Jeśli weźmiemy pod uwagę tego pasożyta pod mikroskopem, jego wygląd jest bardzo podobny do żółwia. On usprawnione owalny kształt i dwie pary nóg po obu stronach tułowia. Mężczyźni różnią się od kobiet przez dużą liczbę przyssawek na nogach. Te kobiety mają frajerów są tylko dwa przednie pary nóg. Pozostałe nogi są wyposażone szczeciny, zapewniając jasne posuwa się naprzód.

Poza ciałem, na różnych powierzchniach, które dotykają osoby zakażonej, grzybica roztocza mogą być bardzo wygodne w temperaturze pokojowej przez okres dłuższy niż dwa tygodnie. Przy pierwszej okazji, którą wprowadza się do swojej następnej ofiary i zaczyna reprodukcji. Umiera to tylko w przypadku, gdy temperatura otoczenia wzrasta powyżej sześćdziesiąt stopni. Dlatego do ich całkowitego zniszczenia jest często używany do wrzenia. Szkodliwe dla nich i ujemnych temperaturach.

Itch roztocza u ludzi jest przenoszony głównie przez dotyk. Wszelkie kontakty skórne, szczególnie w środowiskach wspólnie prowadzić do infekcji. Teraz eksperci twierdzą, że wcześniej istniejąca teoria przeniesienia choroby poprzez artykuły gospodarstwa domowego jest mało prawdopodobne. Ale wciąż jest możliwe. Przeprowadzono eksperyment, w którym udział wzięło około trzystu wolontariuszy. Zostały one umieszczone w łóżku pacjenta z świerzb. Ogólnej liczby zakontraktowanych tylko czterech ludzi.

Gołym okiem, że jest niemożliwe, aby rozważyć, jak to wygląda grzybica roztocza. To jest zbyt mała. Ale wyraźnie widoczne ślady swego burzliwego życia. Pierwszy wybuch wyraźnie widoczne na delikatną skórę narządów płciowych, piersi u kobiet, pośladki, brzuch, talia, zginać ramiona i nogi, a także między palcami fałd. Na głowie zwykle nie ma wysypkę. Zazwyczaj, ukąszenia rozmieszczone parami i pod skórą, można zobaczyć ruchy, które czynił grzybica roztocza.

Głównym celem ludzkiego wykrywania tych objawów – całkowite zniszczenie pasożyta. Jednym z najbardziej popularnych narzędzi w zwalczaniu roztoczy jest siarkowy maść. Konieczne jest, aby pocierać całe ciało raz dziennie, z wyjątkiem głowy. Zabroniony kontakt z wodą. Po pięciu dniach, można umyć, zmienić ubranie, pościel, ręczniki i inne rzeczy. Zabieg jest prosty, ale mocny zapach maści siarki nie jest dla każdego. Dlatego też możliwe jest użycie innych środków. To spregal, permetryna, krotamiton, lindan, i benzoesan benzylu. Po zakończeniu leczenia nie zapomnij dokładnie zdezynfekować wszystkie rzeczy osobistych i przedmiotów gospodarstwa domowego.