707 Shares 4333 views

Anioł Dzień: Paulina i jej obchody patrona

Każdy prawosławny podano imię świętego, po której został ochrzczony. Nie każdy jednak wie, że w rzeczywistości to człowiek sakramenty znajdzie swego patrona. Nie należy mylić anioła stróża i święte rady, ponieważ jest on przeznaczony do modlitwy do Boga o Jego chrzest człowiek odpokutować za swoje przyszłe grzechy. Dlatego wszyscy wierni chrześcijanie powinni pamiętać i uczcić dzień swojego patrona.


Kiedy można obchodzić święto świętego

Ustal datę urodzin swego nie zawsze jest tak łatwe, ponieważ w kalendarzu Kościoła jest często więcej niż jeden lub dwa warianty nazwy dnia świętego. Tak więc, jego nazwa dzień Polina mogą świętować 14 maja lub 17 października datę cześć męczennika Pelagei Tarsiyskoy. To dziewica została zbudowana świętego z powodu swojej bezgranicznej wierności Chrystusowi. Odrzucając pogańską wiarę rodziców, przez bogatych, ale życie grzechu, Pelagia obronił integralności i wybrali męczeństwo w imię Boga.

Aby uczcić swoje imieniny, Pauline w kalendarzu kościelnym może znaleźć inny numer, na przykład, w dniu 18 stycznia, podczas gdy pamięci Czcigodnego Apollonia. Ten święty wybrał życie w służbie dla Pana, a przebrana za mężczyznę, aż do śmierci mieszkał w klasztorze św Makary Egiptu. Jego ścieżka pokazuje przykład niesamowitej wytrwałości w osiąganiu swoich celów, które mogłyby służyć jako kolejny powód do świętowania go w dniu 18 stycznia Dniem anioła. Pauline musi nie tylko znać nazwę swojego patrona, ale także, aby uczcić jego pamięć, aby być godnym niego.

W jednej z wersji Apolinary – pochodzi od nazwy Apollina, boga słońca w mitologii greckiej, tłumaczone jako „małe”.

Pytanie brzmi, kiedy powinien być dzień aniołem? Pauline, co dobrze zna numer: patrząc od dnia się urodziła, w święto św najbliższego ogłoszeniu. Będzie to data tezoimeninstva.

Niektóre funkcje urodzin wypoczynkowego

Nie każdy wie, jak obchodzić święto swego boskiego opiekuna. Imieniny – duchowy wypoczynek. Bohater i jego rodziny okazji pamiętać patrona, jego czyny, a tym samym niebieski ochraniacz nie zapomina o swoim oddziale i modlić się za niego.

W dniu aniołem Pauline może iść do kościoła, wyznać, Komunii świętej, oczyścić serce i umysł. Aby odwiedzić swoich chrzestnych. Oczywiście, można zorganizować małą kolację z przyjaciółmi. Najważniejsze jest to, aby nie skręcić pamięć obchodów patrona w hałaśliwej i pijackiej uczty.

Nie zawsze i nie wszystko jest tak łatwo obchodzić anioła – Polina. Według daty kalendarza kościelnego może spaść na obchody Wielkiego Postu, to trzeba podnieść i odpowiednie jedzenie do stolika, przenieść do tej samej uroczystości na weekend.

W naszym kraju zwyczaj świętować dzień nazwa ma długą historię, setki lat temu chrześcijanie wierzyli, to święto jednego z najważniejszych w jego życiu, jego duchowego patrona czczony z podziwem. Choć w czasach sowieckich zostały zapomniane wiele tradycji w ostatnich dziesięcioleciach, z powrotem do punktu wyjścia. I od tego, jak na razie uznamy tę tradycję, którą przedstawiają przykład naszym dzieciom, zależy od duchowego wychowania następnego pokolenia.

Prezent na dzień pamięci o swym świętym

Ortodoksyjni potrzeby wypoczynkowe i specjalne oferty. Jeśli idziesz do dziewczyny urodziny, nie stanowią same jak w dniu narodzin, a przede wszystkim, aby być obecny dla duszy i duchowego oświecenia.

Na przykład, w jego Dzień Anioł Paulina będzie zachwycony, jeśli ona uczyć święte ikony Appolinaria lub świece kościelne niezwykły i piękny kształt, święte łańcuch książki.

Dobry pomysł – aby przejść do prawosławnych obejrzeć film lub posłuchać śpiewu kościelnego chóru.

Wartość święto anioł dzień dla chrześcijan

Dzieci muszą być jak najszybciej zapoznać się z ich niebiańskiego protektora, wyjaśnić, co to jest – dzień aniołem. Pauline będą zadowoleni, aby zobaczyć jego zdjęcie, aby dowiedzieć się, co jest znane, co modlitwa warto przeczytać.

W chrześcijaństwie imię człowieka – łatwy słowem, jest to także sposób komunikowania się z Bogiem, bo zanim dziecko nazwano na cześć świętego, w dniu obchodów, który jest bliżej do daty urodzenia dziecka, tak aby wziął dziecko pod swoje skrzydła i odpokutować za przyszłość swoich grzechów przed Bogiem. Dziś jest to prawie nikt w wyborze nazwy nie podlega przepisom podobnych zasadach, ale wiedzieć i pamiętać tradycję swojego patrona pozostał do dziś.