384 Shares 2427 views

Opanuj zabawki edukacyjne własnymi rękami.

Teraz kupić zabawki dla dziecka – nie jest tanie przyjemności. Zabawki te są bardzo drogie i trzeba je odtworzyć w sposób regularny dla wszechstronnego rozwoju dziecka. Więc jak może być to sytuacja młodych rodziców? Jest na to sposób – aby zabawki edukacyjne własnymi rękami, bo to jest bardzo proste!

Łączyć ze sobą regularną pracę z zabawek edukacyjnych i gier dostępnych w materiałach domu pod ręką – to podejście pozwoli dziecku bardziej aktywnie uczyć różnorodności świata. Aby zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku do jednego roku własnymi rękami jest bardzo prosta. Rozejrzyj się wokół i znajdziesz ogromną ilość złomu, z którego można dokonać szybkiego tutoriale dla Twojego dziecka. W jego właściwości rozwijających się często nie są gorsze od drogich sklepów odpowiedników. Weźmy, na przykład, gry ze zbóż – te bezpretensjonalne zajęcia rozwijać umiejętności motorycznych i kochamy nasz pulchny chłopczyk.

Połóż dziecko przed dwóch filiżanek: Kubek jęczmień i pustego kubka. Na początku, stopniowo przesuwając dłoń dziecka, pomagając mu spróbuj zdobyć ze statku niepełna łyżka płatków śniadaniowych, odczekaj aż kasza przestanie wylewać z łyżką, a następnie przesunąć łyżkę ziaren do prawego kielicha i przewrócić do pojemnika.

Daj dziecku łyżkę i dwóch małych pojemników (najlepiej z tworzywa sztucznego). Jako jeden z nich umieścić niektóre zboża i pokazać dziecku, jak naczynia wlać zbóż z jednego do drugiego za pomocą łyżki. „Ugotować” z kaszy i zupy dla dziecka lalka do zniesienia. Ten skromny gra nauczy dziecko do obsługi łyżkę.

Niektórzy ludzie uważają, że dzieci do trzech lat jest o wiele bardziej interesujące grać z rzeczy, które są dorosłych członków rodziny. Więc wziąć swój czas, aby dostać w sklepach drogich kolorowych zabawek dla swojego dziecka, a otrzymasz wolną chwilę i wziąć zabawki majsterkowania własnymi rękami z „dorosłą” improwizowanej.

Grzechotka, wykonane przez słoik kremu pod opiekuńcze ręce matki, co lepiej! Słoik należy dokładnie oczyścić resztki kremu, suchym i wlać do niego monety, guziki lub zad. Różne pudełka i puszki można wlać różne „wypełniacze”, przy jednoczesnym zapewnieniu, że różne improwizowany dźwięk grzechotki.

Wielofunkcyjna mata – bardzo popularne i przydatne do opracowania zabawki z ich rąk, aby to bardzo realne. Samodzielnie zbudować matę, trzeba przyjąć jako podstawę segment wytrzymała tkanina około 1 mx 1 m na wierzchu tkaniny można uszyć jasne, kolorowe plamy różnych fakturach. – skóry, futra, aksamitna, a także tkanin historie wesoły dzieci (jeże, pociągi, kule). Miesza się z nimi trzeba przyszyć guziki, dzwony, ciągów o różnych rozmiarach i kolorach. Taki self-made projektant dzieci, dzięki kombinacji różnych form bodźców zmysłowych (audio, dotykowe, wzrokowe), doskonale stymuluje rozwój słuchu, wizualne i dotykowe dysponuje dziecko przez długi czas przyciągnęło jego uwagę, dając rodzicom możliwość odpocząć trochę.

Podłącz wspólną produkcję zabawek dla niemowląt, dzieci starszych ojców i dziadków. Spróbuj majstrować zabawki własnymi rękami z dzieckiem – po wszystkie dzieci lubią być niezbędnych pomocników i partnerów. Pamiętaj, że czas spędzony z dzieckiem nigdy nie zostanie zmarnowany. Najważniejsze, poprzez zabawki z własnych rąk, nie należy zapominać, że ich głównym zadaniem – aby być zabawne, ciekawe, zróżnicowane, a w każdym razie, gra nie powinien męczyć dziecko i nie przypominają nudnych zajęciach.