252 Shares 6122 views

Fry, "Futurama": charakter biografia

Kto wie, że wszystko będzie tak? Że w pewnym momencie stracił wszystko – rodzinę, przyjaciół, pracę i być w całkiem nowym nieznanym świecie. Jest to trudne do przewidzenia, zwłaszcza do niego. Filipp Dzhey Fry – najważniejszym i jednym z najbardziej interesujących postaci w serialu „Futurama”. Kim był i który później stał się 1000 roku?

Boże Narodzenie mróz

Cała historia zaczyna się 31 grudnia 1999 w Nowym Jorku w przeddzień Nowego Roku. Pizza chłopiec Filipp Dzhey Fry stoi na automacie, który znajduje się w pizzerii. Po otrzymaniu nowego zlecenia, jest on wysyłany do miejsca przeznaczenia i jest w pomieszczeniu, w którym jest więcej komór kriogenicznych. Ale pokój jest pusty. Myśląc, że klient oszukany Fry siada naprzeciwko jednej z kapsuł. W tym momencie zaczyna ostatnie sekundy przed następnym tysiącleciu. W pewnym momencie, traci równowagę i spada tuż otwartej komory i zamrożone do 1000 roku.

Timer nie jest oszukiwany, i tylko w czasie obudził „pitstsenosa”. W tym czasie, zajęło kilka okresów, dopóki nie jest ostateczna – erę przyszłości. Witamy w Nowym Nowym Jorku! Statki kosmiczne, latające samochody, nietypowe futurystyczne budynki, ras – to wszystko znaleźć Filipp Fray z „Futurama”. Brak krewnych, dawnych przyjaciół, kolegów w pracy, a sama praca. Jego szczęście nie ma granic.

Jego wygląd nie było zaskoczeniem, bo teraz to jest powszechne. Na swoich rejestrów wyjściowych inoplanetyanka lila, które po wykryciu, że jest zdolny, określa jego kuriera. Tylko ze stanowiskiem facet nie zgadzają, więc uciec do odkrywania nowego New York, nie wiedząc nawet, co przygody czekają go w trzecim tysiącleciu.

Fry z „Futurama”: zdjęcie i wieku

W czasie zamrażania głównego bohatera serii miałem 25 lat. Dlatego z pomocą komorze kriogenicznej , wyszedł od 1025 lat. Wydarzenia animowana seria miała miejsce ponad 11 lat. Dlatego można stwierdzić, że jego wiek biologiczny na koniec ostatniego odcinka wynosi około 36 lat. W tym czasie facet za dużo. Znosił powtarzane zamrożenie, umarł i wzrosła ponownie, nawet oglądanie narodzin i śmierci planety w maszynie czasu swego krewnego, profesora Farnsworth.

Fry nie był jedynym dzieckiem w rodzinie, nie było jeszcze starszy brat. Jako dziecko Fry był bardziej aktywny niż teraz, bo kocha tańczyć, grać w koszykówkę i łamią. I dobrze się powiedzie.

Trochę dorósł, Fry stał się spokojniejszy. Jego przeszłość interesy i aspiracje zniknęły, a ich miejsce zajęli miłością do gier komputerowych i sody, którą zużywanej takie ilości, które są często stracił przytomność.

Zanim przejdziemy do odległej przyszłości, Dzhey Fray pracował w pizzerii „Panucci”, choć zabawa to nie otrzymać. W życiu prywatnym też miał problemy. Dziewczyna Michelle, z którą poznał, ostatecznie zerwał stosunki z nim. W związku z tym, że jest to ostatnie zamówienie w laboratorium kriogenicznego w rzeczywistości okazała się wybawieniem. Weź jego okrzyk, kiedy opuścił aparat i spojrzał na nowego świata. Kogo obchodzi, że potem przeżył Fry – „Futurama” pokaże.

Cechy charakteru i wyglądu

Pomimo pierwszego wrażenia, że jest niemożliwe, aby powiedzieć, że Fry głupie. On jest po prostu leniwy i nie bardzo szczęśliwym człowiekiem. I niechlujstwa, wietrznie, nieco arogancki i nie pokorny. W Nowym Nowym Jorku osłoniętych go Bender robot, i tym, że miał szczęście. To też dolt, więc konflikt między współlokatorami – rzadkie zjawisko.

Zewnętrznie, Frye nie różni się od wielu mieszkańców miasta. Ma brązowe z czerwonawym odcieniem wiecznie potargane włosy, średniego wzrostu i wagi. Był ubrany w białą koszulę, bordowym kurtki, niebieskie dżinsy i trampki. Jednak czasami nosi smoking. W ogóle, to nie podnosi ubrania, więc nie ma nic do odróżnienia go zbyt.

przyjaźń

Czy znajomych z kimś, Fry? „Futurama” dla wszystkich swoich 7 sezonów będą rozmawiać o wielu bohaterów, ale prawdziwi przyjaciele będą facet kilka z nich.

  • Bender. Ta robota sgibalschik stał się pierwszym prawdziwym przyjacielem Filippa Fraya. Razem pracowali w Planet Express wynajął mieszkanie razem, razem oglądaliśmy telewizję. On nawet postanowił odcinaj jego anteny złapać sygnał jest zakłócany. Wspólnie przeszli przez wiele badań, które nie są właśnie testowane ich przyjaźń na próbę.
  • Seymour. Oprócz robota stoi kolejny ważny charakter serialu „Futurama” – pies Fry. Seymour – pies, który opuścił w przeszłości i który nigdy nie przestał czeka na swego pana. W przyszłości Fry odnajduje skamieniałość psa, a nawet domagać się jego powrotu.
  • Lila. Alien Turanga Leela jest głównym bohaterem kobiet w serialu „Futurama”. Ona ma fizycznej niepełnosprawności – ona Cyklop. Oznacza to, że ma tylko jedno oko. Tym razem jest to irytujące, więc ona nie lubi, gdy inni podkreślają w tej sprawie. Chociaż Fry jak ona wybaczyła ciekawości, a nawet odpowiedział na jego pytanie. Philip lubi to od razu, ale, niestety, uczucia były nieodwzajemniona. Więc w serialu „Futurama” Leela i Fry jako para nigdy nie nastąpić.

kontakty

Nawiasem mówiąc, nie tylko sprawia, że Lila serce bije szybciej Fry. Były też inne panie, które przynajmniej na jeden dzień, ale trzeba kawałek jego „silnik”. Wróćmy na przykład Michelle – pierwsza dziewczyna facet. Smażyć to zbiega się dwukrotnie, zarówno bezskutecznie.

To także Emi Vongów – Mars University student i stażysta Profesor Farnsworth w Planet Express. Ale ich związek był krótkotrwały, ponieważ dziewczyna bardzo szybko nudzi go.

Ale Morgan Proctor, biurokrata z 19 klasy, w związku z tym, poczyniła wielkie postępy. Zakochała się z jego nieuwagi, a nawet mieszkał przez jakiś czas z nim. Ale pozostawił za linią. „Futurama” pojawi się epizod, kiedy boli Bender, dla którego miałby być sam. I takie historie miłosne były tak wielu, jednak nigdy nie miał poważny kontynuację. Prawdopodobnie wszystko ze względu na fakt, że jego serce było zawsze jednooki Alien – Lila.

ciekawostki

Mówi się, że jeśli spojrzeć na sezon 9 odcinek 12 serialu animowanego The Simpsons, można zauważyć odniesienie do Sitka „Futurama”. Tam, gdy cała rodzina przeniosła się do kanapy przez rury, jak przejściach zebra „Futurama”, zamiast pierwszej głowicy Barta pojawia Fry. Jednak wtedy ssie go z powrotem.

Istnieje również epizod gdzie Fry spadnie w 1947 i zabijając dziadka. Próbując go ratować, pojechał dziadka w testach gdzie jądrowe lokalizacji. A raz tam, niszcząc dom wraz z krewnego.

Pomimo faktu, że głównym zajęciem „gość z przeszłości” – ekspresowe dostawy, pewnego dnia będzie musiał służyć prawo. Tak, jest taki epizod w serialu „Futurama”. Fry policjant będzie musiał wybrać, aby zabić lub nie Bender.

Były też inne niespodziewane momenty, takie jak, kiedy okazało się, że Fry ma inną nazwę – Joe. Udało mu się nawet kilka razy, aby poślubić Lila. Prawdopodobnie było to najszczęśliwsze epizody dla niego.

Jedne z najlepszych

W rzeczywistości, cała seria serialu animowanego godny uwagi, ale oto kilka odcinków, które są uważane za najbardziej popularne.

„Przestrzeń Pilot 3000” – pierwsza seria, która ujawnia całą ideę show. W tym czasie Fry udaje się przenieść w przyszłość, poznać nowych przyjaciół, spotkać się z jego krewny i stać się członkiem „Planet Express”, zespół. Nawiasem mówiąc, ten odcinek jest trochę jak z filmu „Star Trek”. Jest nawet możliwe, aby spotkać się z twórcą serialu za głowę – Matta Groeninga.

„Lai Jurajski” – cykl, w którym Fry uderza wyrobiskach Pizzeria „Panucci” i tam jest skamieniałe ciało psa. Facet postanawia ożywić Seymour, ale zmienia zdanie w ostatniej chwili, ponieważ obawia się, że on nie rozpoznaje.

Dość smutne otrzymała 20 minut po Seymour wiernych w oczekiwaniu na swojego właściciela, który nie pochodzi od wielu lat.

„Crazy in superkomputera” – serii z napadu na bank, gdzie napastnicy są Roberto robota, Bender i Fry. „Futurama” stawia swoich bohaterów w ekstremalnych warunkach w wielu odcinkach. W związku z tym, że nie przyzwyczaić. W efekcie cała trójka jest określana szpital psychiatryczny dla robotów, gdzie nawet Fry uznaje się za jednego z nich.

Serie 2013 rok, zaraz po zakończeniu końcowego sezonu 7. A więc nie jest jasne, z jakiego powodu twórcy postanowili zamknąć tak popularnym show. Prawdopodobnie Mettyu Greyning postanowił poświęcić się „The Simpsons”. W każdym razie, „Futurama” – udany projekt, który wciąż znajduje nowych fanów.