479 Shares 7753 views

Bębnowego przed perkusisty

Automat perkusyjny – specjalny mechanizm, metoda komputerowego przetwarzania i odtwarzania funkcji kopiowania prawie każdy rytm bębna, który może odtwarzać ludzi. Zawiera ona bardzo silną kartę dźwiękową, mikroprocesor, pamięć operacyjną i fizyczny, który nie tylko pozwala na zaprogramowanie go we właściwym rytmie i dźwięku, ale również zachować gotowych wzorów na dysku twardym. Maszyna sama bęben wytwarza żadnego dźwięku, i zależy w dużej mierze od tego, jak dużo jakości głośniki lub wzmacniacz, podłącz do niego. Ale trzeba powiedzieć, że wraz z pojawieniem się pierwszych „elektroniczny dramerov” Drummers z krwi i kości stają się dramatycznie „kropla w cenie” i, w rezultacie, wśród dodatku nie było pewne awersja do tego cudu techniki. Tak więc, jeśli chcesz wyciągnąć się z przyjacielem, który gra na perkusji – dać mu automat perkusyjny i cieszyć się efektem!

Automat perkusyjny lub osoba mieszka?

Powstaje pytanie: czy te komputery są naprawdę tak dobre, dlaczego potrzebujemy perkusistów? Ale sprawy nie są takie proste. automaty perkusyjne mogą być wydawane wyłącznie przez predefiniowanych kombinacji rytm i dźwięki, odpowiednio, lub podczas próby lub koncertu żadnych sztuczek lub improwizacja nie można oczekiwać od nich. Ponadto wykonawca na żywo – to zawsze jasne i łagodny dźwięk, to jest – zawsze szokujące i popularność wśród fanów. Po że więcej fanów doceni: Nagrania muzyczne w samochodzie lub fakt, że można grać z grupą własną rękę? Jest to szczególnie ważne w muzyce rockowej, która jest bardzo dużo uwagi poświęca się „na żywo” wydajności i fanów konkretnej grupy bardziej gotów wybaczyć progi ulubionych artystów! I błędów niż gra «pod sklejki». W tym przypadku zastosowanie dużej liczby maszyn, zastępując muzyków, zostanie uznany za oszukiwanie słuchacza, a tym samym osiągnąć sukces będzie znacznie trudniejsze.

W sprawiedliwości należy stwierdzić, że chociaż automat perkusyjny i nie jest perkusistą substytutem, ale w tym samym czasie, wielu muzyków z niego skorzystać, utworzenie rytm i uzupełnienie go niezależnie, który pozwala na stworzenie bardziej interesujący i żywy muzyki. Ci, którzy nie chcą wydawać dodatkowych pieniędzy, często wykorzystują wirtualną maszynę z bębnem, na którym można pisać podstawowy powstał w głowie melodię, tak aby nie stracić. Ściśle mówiąc, to jak najczęściej używany notesie takie urządzenia. Maszyna wirtualna pozwala bęben perkusista nie uczyć notację muzyczną, aby nagrać wszystko w notatniku, lub zachować w swoim umyśle. W ich funkcji przypominają one pedal'ku gitarzystę, dzięki czemu można go przełączyć i zmienić efekty dźwiękowe, aby stworzyć prawdziwe show. Proces jest uproszczona do hańby!

Koszt takiego cud mogą być różne (w zależności od jakości, mocne i funkcjonalne). Średnio typowy automat perkusyjny dla prób w garażu będzie kosztować 4-6 tysięcy rubli, podczas gdy profesjonalny (koncert) maszyna będzie w pięciu, a nawet dziesięć razy tyle! Ale w tym przypadku cena to nie wszystko, ponieważ, oczywiście, samochodów, takich jak popularne firmy Yamaha będzie kosztować znacznie droższe odpowiedniki krajowe lub amerykańskie, choć jakość nie przyzna jej ani na jotę.