448 Shares 1719 views

Angora – przędzy dla produktów luksusowych

Angora – przędza, produkowany od dołu Angora królik. Został on stworzony przez Chińczyków jako analogu moheru. Dzisiaj „angora” jest niezwykle popularny wśród wygodnych ludzi. Różni producenci oferują różne opcje przędzy angora. Zakres jest zawsze ogromna, a także jest bogata paleta kolorów.


zalety

Przyjemny w dotyku Angora – przędzy, która ma kilka ważnych zalet:

  • Wszystkie jej produkty są miękkie, puszyste i bardzo płuca;
  • Produkty przędzy angora są bardzo ciepłe;
  • jest bardzo trwały materiał;
  • „Angora” nie powoduje alergii;
  • związać wielką produkt zajmuje trochę przędzy, t. e. bardzo ekonomiczny stopy.

100% angora – dobry czy zły?

100% angora – przędza bardzo drogie. Dlatego producenci starają się mieszać go z innymi materiałami:

  • Naturalne. Na przykład, moher.
  • Syntetyczne. Przędza „angora złota” z „Aleesa” zawiera 10% angora i wełny i 80% akrylowy

Czystej przędzy angora nie jest pełna paleta kolorów. Fakt, że większość królików, którego fuzz podjęte dla jego produkcji – albinosa. W związku z tym przędza będzie śnieżnobiały lub szary kolor.

Kolejną zaletą dodawania dodatkowych włókien przędzy Angora – jest zwiększenie jego wytrzymałości. Produkt będzie nosić więcej niż jeden rok.

Wady ma również

Pomimo dużej liczby zalet, Angora – przędzy, która ma kilka negatywnych cech. Po pierwsze, zawsze jest „w porządku”, indeksuje włosy i puch pozostaje na resztę ubrania. Powodem jest to, że puch królik nie jest w stanie być ustalone bardzo mocno w przędzy.

Po drugie, dla artykułów takich przędz będzie wyglądać specjalny sposób. to nie może być zwilżona. Więc masz rzeczy z „angora” stale dać do pralni chemicznej.

Co robić na drutach?

Istnieją różne rodzaje przędzy angora. W zależności od składu może skojarzyć pewne produkty. Angora kolei ciepłe i piękne kapelusze. Często można znaleźć elegancką szatę jak płaszcze lub peleryny. Fashionistki wolą swetry, bluzki, sukienki angora. Dość dobrze rękawiczki, szaliki, rękawiczki i Snudy.

Najlepiej jest tworzyć rzeczy z angory, które są przeznaczone do noszenia na zewnątrz. Jest to konieczne, aby zapobiec przedwczesnemu staczania. Zgodnie z tym, co będzie trwać bardzo długo. Bardzo miło z przędzy uzyskuje szale, bolerka, peleryny. Są one całkowicie nieważkości, ale dobra rozgrzewka. Jednocześnie wygląda bardzo elegancki!

opinie

Angora opinii przędza jest zróżnicowana. Niektórzy ludzie naprawdę lubią robić na drutach z jej miękkie i puszyste rzeczy. Ktoś przeciwieństwie do cienkich włókien. Istnieją opinie, że mają bardzo użyteczne informacje dla wygodnych ludzi i dla właścicieli pozycji „angora”:

  1. Mistrzowie twierdzą, że przedmioty do mycia z tej przędzy, jak to możliwe. I nawet testowałem to na moim własnym doświadczeniu. Jedyny warunek – trochę ciepłej wody, a woda jest bardzo łagodny szampon.
  2. Rzeczą „angora” znacznie dłużej zachowa swój pierwotny kształt (nie będzie ciągnąć), jeżeli w trakcie dziania dodać identyczny odcień jedwabnej nici.

Przędza angora jest zróżnicowana. różni się kolorem i składu i liczby m w kłębuszkach. Wiele needlewoman powinni dokładnie rozważyć wybór wątku. Niektórzy dostawcy i producenci przejść do trick i „angora” nazywa moher. I tak otrzymuje się z przędzy angorskiej kóz puch.

Są tacy, którzy po prostu uwielbia robić angora. I nawet wysoki koszt przędzy nie przeszkadza nikomu. Po tym wszystkim, zużycie jest bardzo, bardzo małe. W tym przypadku, produkt okazuje jedwabiste, miękkie i bardzo lekkie. Jeśli to zrobimy więcej i zręczne ręce, to każda rzecz będzie wyglądać bogaty, elegancki i arystokratyczny.