504 Shares 3875 views

Gdzie można odpocząć w październiku w Rosji? Wakacje w Rosji w październiku

Jesień to wspaniała pora roku. Powietrze jest świeże i lekkie, przyroda mieni się różnymi kolorami, chociaż pogoda i nękany przez deszcz, który w październiku iść stale. Ale nie rozpaczaj, jeśli nie wiem, gdzie odpocząć w październiku w Rosji. W tym artykule dowiemy się o pięknych miejsc w naszym kraju, gdzie można pójść w środku jesieni.


O tej porze roku przychodzi poza sezonem. W większości regionów, możliwości rekreacyjne są coraz mniejsze. Chociaż, jeśli mówimy o naszym kraju, aw święta października w Rosji jest możliwe. Tu i różnorodność jesiennej zabawy i wszelkiego rodzaju rozrywki. W naszym kraju, można nie tylko cieszyć się wakacjami, ale również w celu poprawy ich zdrowia. Gdzie można uzyskać ogromną przyjemność odkrywania licznych atrakcji.

W październiku święta w Rosji daje pozytywne emocje i będzie zawierać rodzime tradycje. W naszym kraju, można poznać historię powstania wódki filcowe buty i zabawki choinkowe. Ponadto, istnieje możliwość, aby zrelaksować się z rodziną lub z przyjaciółmi, można spędzić czas z ukochaną osobą lub sam – to będzie zależeć od Twoich celów i pragnień.

W celu uzyskania dostaw energii w jesieni, nie jest konieczne do opuszczenia kraju. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie się udać na spoczynek w Rosji w październiku.

południowe regiony

Podczas gdy w środku naszego zespołu country przychodzi zimne przystawki i pora deszczowa zaczyna się w południe nadal ciepłych promieniach słońca. Dlatego też, jeśli nie wiem, gdzie spoczywają w Rosji, nie jest zbyt późno, aby iść w październiku, na wybrzeżu Morza Czarnego. Anapa, Adler, Gelendzhik, Soczi i innych ośrodków biorą ich gości do końca miesiąca.

Nie należy zapominać o Krymie. Tak więc, w Saki nadal aktywny sezon traktowanie solanki i ciepłej błoto. W Jałcie lub Jałcie, nawet jeśli w morzu pływać nie działa, aby poczuć basenów i słońce, i powiew morskiego powietrza jest również bardzo dobra.

nl.

Jeśli nie wiesz, gdzie spoczywają w październiku w Rosji, warto zauważyć, że to wspaniałe miejsce do Karelii. Mimo że ten region i znajduje się na terytorium naszego kraju, to można bez przesady uznać za egzotyczne. Jest to idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej, wędkarstwa i myślistwa. Jednak najbardziej rozpowszechnioną formą rekreacji tutaj jest rafting. Pomimo pozornej niebezpieczeństwie, aktywny sportowy przyciąga ogromną liczbę turystów.

Niektórzy ludzie specjalnie wybrane dla wypoczynku października. Gdzie można odpocząć w Rosji i uzyskać zdrowsze, wiedzą z pierwszej ręki. Oni wybrać jedną z wielu lokalnych ośrodków lub pensjonatach. Specjalna zapotrzebowanie na stosowanie przychodniach przedmieściach.

Moscow region

Jeśli nie wiesz, gdzie się udać na spoczynek w Rosji w październiku, warto zauważyć, że region Moskwa o tej porze roku jest piękne, czyste powietrze i złote liście w lasach sosnowych, to pozostawi niezatarte wrażenie. Tutejsze pensjonaty oferujące szeroką gamę zabiegów i usług, tutaj będzie można wypożyczyć sprzęt do uprawiania sportów i wycieczek do odwiedzenia.

Tutaj jest to najlepszy odpoczynek dla całej rodziny, bo dzieci będą mogły wzmocnić układ nerwowy i układ odpornościowy oraz wysokiej klasy specjalistów wyeliminuje problemy zdrowotne, jak również pomóc wspaniały odpoczynek. Tutaj można spędzić czas i bez rodziny, bo w tym miejscu znajdziesz działania i rozrywki, że nie będą się nudzić. Jeśli jest to konieczne, to przygotować specjalne posiłki dietetyczne, a wszystkie rodzaje procedur medycznych w celu poprawy nastroju do ciebie.

Region Iwanowo

Tak więc, jeśli nie zorientowali się, gdzie przerwa w październiku w Rosji, możliwe jest, aby rozważyć podróż do regionu Iwanowo. Tutaj istnieje wiele ośrodków rekreacyjnych. Oferuje inhalacje i kąpiele lecznicze, masaże i terapię laserową. W tym momencie, każdy dla siebie znaleźć zatrudnienie – będzie zabawiać dzieci w specjalnym pokoju zabaw dla dzieci i dorośli mogą iść do siłowni i zagrać w bilard i tenisa.

ekoturystyka

Jeśli nadal nie rozumiem gdzie reszta w październiku w Rosji, możliwe jest rozważenie i ekoturystyki. Ten rodzaj wypoczynku pozwoli na zapoznanie się ze światem żywych i przyrody nieożywionej, przewodnik jednocześnie pokazać najpiękniejsze miejsca. Powinieneś wiedzieć, że ekoturystyki – to wielki wojownik z depresją i ekscytujące wakacje. W naszym kraju nie są wspaniałe widoki na rzekę i, niezwykle piękny, można wspiąć się pod górę iw dół do ziemi. będzie można zobaczyć naturę po raz pierwszy po drugiej stronie i uświadomić sobie, że nasz kraj jest jaśniejszy, bardziej interesujące i bliżej nas niż na Seszelach i Malediwach. Należy również pamiętać, że ekoturystyka jest niedrogą formą rekreacji.

Petersburg

Jeśli nie pasuje aktywny, można po prostu kupić wycieczkę do stolicy północnego. Tu każdy budynek i każda ulica zasługuje na szczególną uwagę. Zbawiciela na Krwi rozlane, Sobór Kazański, Ermitaż, Newski Prospekt, Katedra św Izaaka – Atrakcji rosyjskiego ponurą jesienią wyglądają szczególnie wielkie i monumentalne.

KMV

Również w październiku, można przejść do rosyjskich ośrodków w Piatigorsk, Yessentuki, Zheleznovodsk, Kislovodsk, lub. Te miasta z wielką gościnnością powitał upadek ludzi, którzy nie lubią duszny upał i wybierz umiarkowany łagodny jesienny klimat. Częstymi gośćmi tu i tych, którzy mają dzieci w wieku szkolnym są pozostawione w domu, pod opieką rodziców lub swoich drugich połówek. Jesień na CMS jest bardzo miękki, bez zmiany temperatury i silne wiatry. W październiku, miasto zamieniło się w kwitnący ogród z feerią barw, żółty i czerwony dywan z kwiatów, a następnie w stan hibernacji, pokryte śnieżnobiałą kołdrę koc spać szczęśliwie do wiosny.

W ogóle, bez względu na miejsce, które decydują się w październiku, to będzie rozczarowany mało prawdopodobne. Rosja – to niesamowity kraj, który jest idealnym miejscem na relaks na zewnątrz w zależności od pory roku.