277 Shares 8572 views

Izmailovo Park we wschodniej części Moskwy

Jest to jeden z najstarszych parków w Moskwie znajduje się we wschodniej części stolicy i zajmuje powierzchnię przekraczającą półtora tysiąca hektarów. Jak wiemy dziś Izmailovo Park relikt lasów zaczęła się kształtować w połowie XIX wieku, kiedy to pierwsza operacja z jego układ i projektowania przestrzennego zostały przeprowadzone. Ale miejsce jest w historii Moskwy jest znany od dawna. Na starych mapach jest oznaczony jako „Izmailovo”. W XVII wieku była to jedna z rezydencji cara Aleksieja krajów o Michajłowicz. To wtedy zaczęło się w lesie Izmailovo sadzenie rzadkich gatunków drzew, przywiezione z daleka czasem.


Miasto Moskwa, Izmailovo Park: Atrakcje

Jednym z ulubionych miejsc Moskali ta tablica była tylko podczas radzieckiego okresu historii (od lat trzydziestych ubiegłego wieku). Izmailovo Park wreszcie nabrał kształtu i dzisiaj składa się z dwóch części. Są one oddzielone od głównej alei. Na zachód od niego jest Park Kultury i Wypoczynku ze wszystkimi zwykłymi atrakcji ery sowieckiej, widoczny z daleka dużej wieży spadochronowej i tak dalej aż do końca i nie kolejowych niedokończone zabaw. Po głównej dekoracji był pomnik przywódcy narodów, znajduje się tuż przy wejściu. Tak, a Izmailovo Park nazwie „Park imienia Stalina” w 1932 roku. Od tamtych czasów słyszeliśmy duże i małe Ferris koło i stację łódką po stawie.

A na wschodzie od głównej alei jest to naturalne i zabytkowy park krajobrazowy „Izmailovo”. Posiada oficjalny status specjalnie chronionego obszaru przyrodniczego o znaczeniu regionalnym. Wschodnia część parku jest kilka razy większa niż terytorium zachodniej. Podstawą zielonej części reliktowego lasu rosnącego w tym miejscu od wieków. Jednak stare drzewa zachowane są stosunkowo nieliczne. Izmailovo Park w dużej mierze na bieżąco z nowych nasadzeń, które są już właściwie być zaklasyfikowane jako średnim wieku. Zgodnie z parku przyrody, rzeka Serebryanka, co jest bardzo ważne, aby utrzymać stabilny reżim hydrologiczny w lesie. Korzystanie z wielu jazów i zapór cały łańcuch rzeki stworzony przez człowieka zbiorniki. Znajdują się one w serii na całym terytorium. Między innymi, stawy Izmailovo dać leśny krajobraz bardziej wyraziste.

Jak dostać się do Izmailovo Park?

las terytorialne na wschodzie Moskwy, jest bardzo istotne. Mapa Izmailovsky Park na jej punkcie osiąga obwodnicy. Jednak, aby się tu dostać na to ma sens tylko do własnego samochodu. We wszystkich innych przypadkach, najbardziej korzystne jest stosowanie metro. Najbliżej do parku znajduje się stacja „Guerrilla” i „linii Izmaiłowski” Arbat-Pokrowskaja. Ale to jest w porządku, a metro „May Day”. Stacja ta jest oddzielona od odległości Izmailovo Park pół kilometra, który można szybko przezwyciężyć przez 9 Park Street.