507 Shares 7290 views

Ciasto na ich złote wesele: ciekawe pomysły

Być może nie ma nic, co wpływa na zdolność danej osoby do pracy, jego szczęście w małżeństwie. Jeśli rodzina są dobrzy i praca idzie dobrze, a to świetny nastrój, a absolutnie każdy sprawdzian na ramieniu. Nic dziwnego, że śpiewa Larisa Dolina na znaczeniu „Pogoda w domu.” Oczywiste jest, że nie wszystko może pójść gładko. Jednak nie ma nic, co wzmacnia stosunki pół wieku razem. To jest naprawdę bardzo żywe i niezapomniane wydarzenie, w którym upieczone ciasto. Na ich złote wesele zaprosić jak najwięcej znajomych i krewnych. W skrócie, obchodzone na dużą skalę. Zamów swój festiwal okazał najbardziej niezapomniany, oferujemy jedne z najjaśniejszych opcji dekoracji tortu.


Ważne zagadnienia wstępnego planowania

Żadna ceremonia nie odbędzie się bez starannego planowania i wstępnego szkolenia. Dlatego też, przed złożeniem zamówienia lub zakupu gotowych deser, wszystko trzeba dokładnie rozważyć i zastanowić. W tym celu możemy policzyć liczbę zaproszonych gości. To musi być zrobione, aby poznać przybliżoną wagę przyszłego produktu.

Drugim ważnym punktem jest to, aby wybrać projekty motyw cukierniczych. Na przykład tort na złote dziadków może mieć standardową lub warstwowych kształt. To może być reprezentowana w tematyce morskiej, na przykład bohaterowie dnia, jeśli nie był pierwszym wprowadzenie do morza. Ciasto może być wykonana w postaci ogromnego samochodu, jeśli jest to związane z nim triumf małżonków.

Cała materia w kolorze

Po wybranym temacie i około projektowaniu ciasto, należy rozważyć jej zmianę kolorów w szczegółach. Na przykład warto zamówić piękny tort (Złoty ślubu) z pozłacaną koloru kitu. Jednak tylko częściowa powłoka złota (wystarczy zrobić kilka małych akcenty, na przykład, na białym tle pisać 50 lat razem) mogą być stosowane zarówno zanurzone w złocenia cały artykuł.

Najważniejsze jest, aby nie przesadzić w projektowaniu z wystrojem. Tak więc, na w pełni pozłacanych figurek ciasto może być obecny słodkie białe gołębie, piękne i delikatne różowawe lub żółtawe kwiaty, cienkie gałązki, motyle, i tak dalej. D. złoto pójdzie dobrze z czekolady. Dlatego na tle herbatniki można umieścić kilka Veins czekoladowe, piękne łuki. Ale znowu, wszystko powinno być z umiarem.

Ciasto z postaci z kreskówek

Jeśli bohaterowie dzień jak humor i nie są zadowoleni ze standardowych pomysłów, ich tort weselny na złocie Można to zrobić z wykorzystaniem postaci z kreskówek. Na przykład, może to być bohaterowie animowanego filmu „Zaplątani”, „Kopciuszek”, „Piękna i Bestia”, „Śpiąca królewna”, „Shrek” i inne.

Oczywiście, musi być zgodne z ogólnym tematem przy wyborze takich bohaterów bajek i samodzielnego konfekcji. Na przykład, jeśli twój wybór spadła na bajce „Rapunzel”, ciasto może być wykonane w postaci dużej wieży, która jest widoczna w oknie, głównego bohatera. Ona ściąga włosy, a na nich (od najniższego szczebla) zaczyna wspinać się w niej zakochał, Eugene.

Jeżeli ciasto na ich złote wesele ma zrobić za pomocą figury Shrek i Fiona, produkt może wydawać się sztuczne schody ogromnych walizek. Wynika to z faktu, że postacie z kreskówek dużo podróżują i są dosłownie siedzi na walizkach. I poniżej jest największym walizki, a na górze – najmniejsza. On będzie siedzieć na górze Shrek i kolanach – Lovely Fiony.

Wariant biały placek ze złotym wystroju

Wygląda świetnie ciasto na ich złote wesele (krem lub herbatniki wybrać odpowiednią opcję), wykonane w połączeniu z bielą i złotem. Na przykład może to być dwupoziomowy czysty biały tort, ozdobiony kwiatami trójwymiarowych, motyle, ptaki. W jego centrum, ma sens, aby zainstalować jadalne figurki mężczyzn i kobiet.

Jako odmiany gry warunkowego draperia z masłem. Na przykład, można przekształcić go w rodzaju zmienności ślubny. Aby to zrobić, stworzyć efekt fałd i ich podłączenie do dekoracji ogromne łuki, róż, wstążki i paciorki. Wszystkie te ozdoby i wystrój naprawdę łatwe do wykonania za pomocą pysznym kremem białka na wierzchu.

Pięknie będzie wyglądać ich złotym tortu bez kitu. W tym celu można użyć przemienności białymi i złotymi szczeblami powietrza i pachnące ciastka.

Klasyka gatunku, albo prosty tort

Jeśli nie lubisz ogromny wielopoziomowy i nieporęczne przedmioty, wybierz klasyczną wersję. Taki placek na ich złote wesele, zazwyczaj ma tylko jeden lub dwa poziomy.

Występował w neutralnych kolorach (szary, beżowy, biały, różowy) i zawiera numer lub słodkie figurki powyżej. Na przykład może to być tort wykonany w kształcie kapeluszy różowe lub czerwone małej damskich. Na nim ozdobić parę dużych elementów dekoracyjnych, na przykład, są idealne ilość kolorów i wiele małych perełek, wiruje, wstążki lub kropelek.

Nawiasem mówiąc, bardzo napis na ciasto (w postaci złotego ślubu) może być albo w masie (duża lub średnich litery odłączone od powyżej) lub mieszkanie. W drugim przypadku, napis odbywa się za pomocą specjalnego pistoletu ciasto wypełnione kremem. Takie litery są pisane prosto, jednak może zawierać elementy głośności świetlne. I, oczywiście, samo święto to uczta faktycznie wykonać figurę „50”. To będzie wielkie i jadalne postacie, kawałek każdy z nich dostanie się bohaterem dnia i gości.

Swoistym kształt w formie serca

Jeśli nie chcesz zamówić klasyczne okrągłe placki, zawsze można dać pierwszeństwo niestandardowym formularzu jako jeden lub więcej serca. Na przykład, alternatywnie zamontować kilka biszkoptów nasączonych lekkiego masła śmietanką (z olejne). W tym przypadku byłoby przypadkowo i wielowarstwowe shortcakes jak serca. Górna pokrywa może być kakao, czekolada lub kokosowego płatków, cukier puder i dekoracji nawet sezonowe owoce, na przykład, truskawek.

Zdobione ciasta z kwiatów

Jeśli nie chcemy nadużywać wystrojem i używać słodkich elementów, zawsze można skorzystać z minimalizmem. Aby to zrobić, ciasto powinno wydać jeden kolor, taki jak bladego błękitu. A góry to być miły paczka spektakularny kwiat girlanda z jednym lub więcej rzadkich duży rozmiar kwiatów.

Pobaw się z kształtu ciasta

twórczy miłość? Zaufaj swojej wyobraźni i stworzyć niesamowitą konfekcji, która będzie tylko ty. Na przykład, wyobraźmy sobie rodzinę w postaci dużych statków żeglugi na falach. Na jego pokładzie można umieścić kilka posągów mężczyzn i kobiet, trzymając się za ręce.

Życie rodzinne może być przedstawiony w postaci dużej książki. Z reguły jest to otwarta książka napisać stronę (przez pół wieku, mimo wszystko, razem). Na jego stronach można dokonać napis nazwy rocznic, określić datę ślubu, a nawet stworzyć piękną powitanie pożegnanie.

Wspaniałe wspomnienia z jadalnym zdjęcie

Kolejną miłą opcją jest użycie zdjęcia rocznice. Na przykład, odpowiednie zdjęcia ze ślubu. Po utworzeniu tych arcydzieł cukierniczego wykorzystywane fotografii i specjalnej drukarki żywności która drukuje i transportowania go do tortu. Ten obraz wygląda bardzo imponujące, zwłaszcza jeśli jest uzupełniony odpowiednim napisem i liczb.