880 Shares 6659 views

Ziemniaki receptury z mięsa

Ziemniaków przepis zaproponowany tu na mięso, to tylko jeden z setek różnych receptur. Twoja uwaga będzie oferował następujące opcje: ziemniaki i mięso w szybkowarze i ziemniaki z mięsem i grzybami. Każda rodzina ma małe sekrety, jak osiągnąć idealne połączenie „smak aromat”. Dzielę swoje tajemnice.

Potrzebne będą: ziemniaki, mięso, (600-700 g). (wieprzowina, 300-350 gramów.) olej roślinny (najlepiej z oliwek, ale można i słonecznik bezwonny, 1/3 szklanki) cebula (jedna duża cebula lub dwa małe, w przybliżeniu 100 g.), marchew (dwa wysoka) sól i pieprz biały.

Moją mięsa i pocięte na kostki (około 3 na 3 cm, jest według uznania). Olej roślinny wlać do już nagrzanego PAN i rozprzestrzeniania krojone mięsa. Smażyć na średnim ogniu do uzyskania złotego koloru brązowego słabo. Podczas gdy mięso jest smażone, czyste marchewki i pocierać ją na grubej tarce. Gdy mięso zacznie się dokładnie upiec, dodać starte marchewki i już smażyć kolejne trzy lub cztery minuty.

Czyste ziemniaki i pokroić na kostkę, równej wielkości kawałki mięsa, są myte i rozprzestrzeniane w szybkowarze. Stawiamy na szczycie lekko palonej mięsa z marchwi.

Teraz obróć łuk. Oczyścić, umyć i pokroić w kostkę tak samo, wysłać w szybkowarze po ziemniaków, mięsa i marchew. Jako jeden z ich opcji dla tych, którzy nie lubią kawałki cebuli, mogę doradzić, aby wyciąć cebulę na pół, a następnie po prostu usunąć połowa z nich zostały już zakończone danie. Potrzebne są cebuli dodać smaku. Dodaj sól pieprz, trochę wody (musi dogonić poziomie już w kolejce ziemniaczana), zamknąć szybkowar i gotować do miękkości. Gotowość jest określona przez początkujących gotowanych ziemniaków miękkie.
Ten przepis na ziemniaki z mięsem doskonale nadaje się do tradycyjnego gotowania bez użycia szybkowarze, smak gotowego naczynia nie ucierpi, tylko nieznacznie wydłużyć czas gotowania.

Przepis ziemniaków z mięsa i grzyby. Potrzebne będą: wołowina, masło (nie rozprzestrzenił, 50-60 gr.), rafinowany olej roślinny, mąka (1,5 łyżki) (odpowiedni wieprzowiny, jagnięciny, kurczaka, 750-800 gr.) (70 g.). , śmietana (110-120 g)., średniej wielkości cebula, czosnek ząbki 2-3, ziemniaki (1 kg.), grzyby (grzyby, 100-150 g). sól i pieprz biały mielony, liść laurowy (pół) i goździk.

Moje mięso, pokroić w plasterki i smażyć, stosując olej roślinny. Rozkładamy na patelni. Moja patelnia, a następnie umieścić w ogniu. Pokroić w kliny lub plasterki pieczarki i cebulę i smażyć wszystko w maśle. Połączyć z mięsem. Obrane ziemniaki pokroić w kostkę, umieścić w garnku. Mąkę krem rasy i wlać na patelnię, too. Dodać sól, pieprz i czosnek. Dusić aż do zrobienia, jak wskazano w pierwszej receptury. Ten przepis na ziemniaki z mięsem i grzybami dla tych, którzy wolą gotować w zwykły sposób, ale można spróbować w szybkowarze.

Innym bardzo łatwy przepis ziemniaczana z mięsem i grzybami. szybko i łatwo przygotować. Bardzo korzystne dla tych, którzy mają dotkliwy brak czasu i zjeść smaczny nadal chcesz.

wymaga to ziemniaków (0,5 kg)., (wieprzowina lub mięso kurczaka, 300 g). masło (100 g.), cebuli zwyczajnej (100 g). tłuszczu lub śmietany, mleko (100-120 C. ), grzyby (grzyby, 150 g). mielona pieprz biały lub czarny sól. Składniki i ich waga są zawieszone, można fantazjować. Z faktu, że mięso lub olej będzie trochę więcej nie będzie gorzej.

Oczyścić ziemniaki i cebulę. Pokrojone w kostkę cebulę, ziemniaki, grzyby i mięso smażone na maśle, aż o połowę. Rozłożone na patelni, wlać mleka lub śmietanki, sól, pieprz i dodać gotować przez około 15 minut, jest określona przez gotowości mięsa miękkość.

Proponowane przepisy mają wiele wspólnego, ale różnią się w smaku i aromacie. Nie bój się eksperymentować. Danie, które jest osadzone w duszy, niemożliwe jest bałagan!