785 Shares 8610 views

Plusy i minusy iPhone 5S i 5c

Zalety i wady nowych telefonów firmy Apple.

Apple wydało popularnym modelem budżet smartfony. Fani iPhone 5S prestiżowych modeli, ale nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby je kupić, mogą odetchnąć z ulgą. producent zagraniczny Apple przygotował dla nich specjalną ofertę – iPhone modelu 5c. Ten smartphone jest w żaden sposób gorsze od swojego pierwowzoru, słynny piąty iPhone dostał wysokiej jakości farsz żelaza.


Jakie są zalety nowego smartfona czyni go tak atrakcyjnym dla konsumentów?

Piękny kolor. Oczywiście, młodzi ludzie docenią „zabawy” kolory. Poliwęglan powłoki w jasnej, jaskrawe kolory, ramę obwodową wykonaną z pojedynczej warstwy metalu, który jest również rodzaj anteny telefonie.

Wysoka funkcjonalność. Zwiększona wydajność smartphone iPhone 5c: wyjątkowa ostrość aparat 8Mpix i wydajny procesor A6.

Unowocześniony system operacyjny. Dodatkowo producent daje za darmo najnowszego systemu operacyjnego o nazwie iOS7. Ulepszony system operacyjny umożliwia nawet początkującym jest bardzo łatwe do czynienia z panelem sterowania, wygaszacza ekranu panoramicznego dynamiczne tapety, wbudowanym w różnorodnych zastosowaniach, filtrów fotograficznych, takich jak Instagram i wysokiej prędkości wi-fi.

Zwartość. Jak widzieliśmy, głównym czynnikiem – jest także jakość, ale dla bardziej lojalny cenie. Rozmiar ekranu jest zmniejszana, jest obecnie smartfon z łatwością mieści się w dłoni, w kieszeni marynarki lub dżinsy (jego przekątna zmniejszył się o 0,5 cala i 4 cale był teraz dokładnie).

Lekkość. Zaskoczyć i wagi – teraz to tylko funkcjonalne urządzenie waży zaledwie 132 gramów. Niesamowite znalezisko dla ludzi mobilnych, którzy szukają łatwych rzeczy!

Wydajny akumulator. Dodatkowym atutem jest to, że smartfon ma pojemnościowy baterii, a także w każdej chwili obsługuje wszystkie sieci LTE. Jabłko rozumie sum że czasami smartphone rozładowanych w najbardziej nieodpowiednim momencie. Więc teraz nowy model posiada wiodącą pozycję na czas trwania pracy! Więcej niż 10 godzin w trybie aktywnym i 10 dni czasu czuwania! Teraz nie musisz obawiać się, że urządzenie nie powiedzie się.

Bardzo czułe kamery. Warto zauważyć, że jakość filmów i zdjęć jest również poprawie.

Porozmawiajmy o wadach nowych iphone 5s.

Pasemkami. Można tylko zrazić potencjalny nabywca – fioletowy oświetlenie, ale może szybko przyzwyczaić i docenić zalety.

styl ekran. Układ ikon na ekranie, w rzeczywistości, jak i materiał, z którego pochodzi, nie zmieniły się od poprzedniego modelu.

Teraz, aby omówić szczegółowo w jaki sposób najlepiej kupić tę maszynę.

Kupując smartfon iPhone 5s

Czy mogę kupić smartphone za pośrednictwem Internetu? Jeśli nie chcesz, by bronić długą kolejkę na maszynie, a potem drugi, i słuchać nudnych i całkowicie szczerych wypowiedzi sprzedawców, to nasza odpowiedź – „Oczywiście, że warto.” Nie bój się pytać znajomym jak internet firmy Zaufali, przeczytałem opinie na forach. Kiedy już zdecydujesz się na wybór sklepu, aby dokonać zakupu, należy wybrać system płatności. Kredytowej lub gotówki? W dzisiejszych czasach, nawet sklepów internetowych ozdobić iPhone'ów na kredyt, często zdarza się, że oprocentowanie nawet niższe niż w sklepach z artykułami elektronicznymi! dokumenty pożyczkowe będzie gotowy w ciągu kilku godzin po otrzymaniu wniosku, a nowy smartfon będzie w twoich rękach tak szybko, jak to możliwe. Cóż, jestem zaskoczony, ale w sklepach dla tej samej jakości cena będzie dużo niższa niż w sklepie, ponieważ w globalnej sieci producentów nie muszą płacić ogromne kwoty za wynajem personelu i płac sprzedaży.