428 Shares 2045 views

Każdy Southerner powinni wiedzieć, jak wiele kilometrów od Krasnodar do Moskwy

Zdecydowałeś się odwiedzić Moskwę jako spacer turystycznej przez Plac Czerwony Poklonnaya Hill, Tsaritsyno, wiele pięknych parków, wykonane z roboczą wizytą do partnerów i znaleźć się w „Moscow City” centrum biznesu lub po prostu odwiedzić krewnych? Następnie samochodem w ten sposób do pokonania będzie bardziej wygodne.

Ile kilometrów od Krasnodar do Moskwy

Postanowiłem udać się do stolicy samochodem. Oznacza to, że kierowca musi być absolutnie dokładne informacje, jak wiele kilometrów od Krasnodar do Moskwy. Według większości prędkości oraz najkrótszej trasy musisz jechać 1343 km. Następnie pod uwagę charakterystykę drogi.

Ścieżka autostradzie samochodowym M4 „Don”

Niezależnie od tego, ile kilometrów z Krasnodar do Moskwy, podróż będzie komfortowa i tak szybko, jak to możliwe, ponieważ między najbardziej na południe miasta i stolicy jakości określone M4 „Don”. Ta droga jest strategicznie ważne, ma status federalny jak interkonekty i Krasnodar Territory wiele rosyjskie regiony – regiony Moskwa, Woroneż i Rostowie.

Za oknem samochodu, będzie przestrzegać równiny i pagórkowaty krajobraz. Będzie krzyż ścieżkę obszarze kapitału mieszanego lasu, znaleźć się w zupełnie innym środowisku flory pobliżu Woroneża i wejście Rostov oznacza początek wielkiego stepu. Krasnodar region docenią różnorodność drzew i roślin można zobaczyć z okna na powierzchni morza. Nie trzeba się martwić o tankowanie, mają moc lub wycieczkę na noc. Wzdłuż trasy są dość powszechne niezbędnych instytucji.

Dla wielu turystów jest to droga do morza. W przeciwnym kierunku będą przechodzić na tej samej trasie, więc fakt, jak wiele kilometrów od Moskwy do Krasnodar, które już znamy. Aby dostać się do lokalnych ośrodków wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego, trzeba będzie pokonać autostradą, która ciągnie się przez 1,5 tysiąca kilometrów.

rozważyć paliwo

czynniki kosztowe oferują obliczyć koszty podróży, dzięki czemu można zdecydować, jaki sposób będzie można znaleźć się w miejscu docelowym. Być może czujesz, że aby przejść przez transportu publicznego, takich jak autobus czy pociąg jest znacznie lepsze dla budżetu domowego.

Ile kilometrów od Krasnodar do Moskwy i zużycia paliwa odpowiadającego tej trasie, dowiesz się za pomocą prostych obliczeń. Na najniższym koszcie na samochodzie z niewielkim zużyciu 5 litrów na 100 kilometrów, pokazany na liczniku, całkowita ilość zużytego paliwa wyniesie 269 litrów. Według danych dostarczonych przez stacji benzynowej „Rosnieft” firmy, koszt litra – 39 rubli 90 kopiejek. Razem: Musisz wypełnić samochód za 10.700 rubli.