337 Shares 8923 views

Sasha na „Uni”: biografia aktora Andreya Gaydulyana

Sasha na „Uni” – ładny i wesoły facet, który natychmiast zakochał się w fanów popularnego serialu. Wydaje się, że ta postać ma wszystko: wysoką inteligencję, naturalny urok i ojca miliardera. Ale Aleksander Siergiejew wybrał inną drogę w życiu. Chce zrobić wszystko sam.


Sasha na „Uni”: biografia aktora

Andrey Gaydulyan urodził się 12 kwietnia 1984 roku. Jego rodzinne miasto jest Kiszyniów (Mołdawia). Matka naszego bohatera pracował nauczyciela w szkole, a jego ojciec służył w MSW. Rodzice nadzieję, że ich ulubiony syn w przyszłości stać się oficerem. Ale Andrew miał inne plany. Był to sen z dzieciństwa, aby zostać aktorem. Jako uczeń, ciągle działałem na scenie. Bez niej nie zrobić żadnego jedno ustawienie.

rok studiów

Jest teraz Andrey Gaydulyan nam znany jako Sasha z „Uni”. Jego biografia jako artysta zaczął się znacznie wcześniej. Ale wszystko po kolei.

Po ukończeniu szkoły średniej Andrei Gaydulyan zdecydował się na podróż do stolicy Rosji. Tam wstąpił do Instytutu Sztuki Współczesnej. Rodzice nie byli zbyt chętni na to wszystko. Matka ostatnia nadzieja, że jego syn przyszedł do swoich zmysłów i wrócić do Mołdawii. Ojciec początkowo nie chciał zaakceptować wybór Andrzeja, ale w końcu pogodzić się z jego decyzją.

stypendiów wystarczająca tylko na kilka dni. Andrei Gaydulyan dlatego ciągle szuka pracy w niepełnym wymiarze godzin. Jednym z nich opanowane zawody – listonosz. Andrew wniesiona w korespondencji elitarnej kawiarni na Butcher Street. Był w stanie zaprzyjaźnić się z właścicielem zakładu, a także z personelem.

Początki kariery

Po otrzymaniu dyplomu ukończenia studiów, Andrey Gaydulyan (Sasha z „Uni”) udała się do teatru „Glas”. Brał udział w różnych produkcjach, które miały ogromny sukces z publicznością. Pomimo sukcesu w teatrze, nasz bohater nadal marzyć o filmie. Andrei Gaydulyan szukał pracy w tej dziedzinie.

Jak wszystkich podmiotów aspirujących, pierwszy z jego filmów stały się małe części bitowych. Andrew został zaproszony do udziału w ekranizacji serialu „Kulagina i partnerów.” On poradził sobie z zadaniami wyznaczonymi przez reżysera. Potem miał małe role w serialu „Detektywi”, „Law & Order 2”, „miłosierdzie” i innych. Mimo genialny aktor grający obrazami Andrew Gaydulyanom ledwie pamiętam widzów. Ale nasz bohater nie zamierza się poddać. Uroczy facet z Mołdawii celowo udał się do jego sukcesu.

popularność

Rola, które wielbili bohaterem tego artykułu – jest synem miliardera Siergiejew Sasha ( „Univer” serial TV). Ale jak wiadomo aktor w serialu? Teraz już wiem.

W 2008 roku producenci kanału TNT ogłosiła casting. Musieli zebrać słodkie i charyzmatycznych ludzi do kręcenia serialu „UniVer”. Aktor (Sasha Siergiejew) miał być krótki, zabawny i przystojny wygląd. W tej roli twierdził, dziesiątki młodych chłopców. Ale Andrey Gaydulyan doskonale rozpisane wizerunku astronoma studenta Sasha Sergeeva.

Pierwszy sezon „Uni”, tak zachwycił widzów, producenci postanowili nakręcić sequel. Efektem było kilka sezonów. Każda seria została wypełniona żartów i gagów. Publiczność z zainteresowaniem oglądał przygody syna oligarchy, jak i jego przyjaciół w akademiku.

Andrew zaczął rozpoznawać na ulicy. Podchodzi do niego i pyta: „Czy jesteś z Sashą” Uni „” aktor uśmiechnął się radośnie i rozdawali autografy. Na pierwszej opłaty (400 rubli) z pilotem Andrei Gaydulyan obiad w kawiarni. Popularna seria młodzieży o życiu w akademiku tylko przewraca. I wkrótce, aktor był w stanie poruszać się z wynajętym mieszkaniu z ich własnych domach.

życie osobiste

Znajomi Andreya Gaydulyana twierdzą, że jest bardzo podobny do swojego seryjnego charakteru (Sasha Sergeev). Ich połączone cechy takie jak, uczciwości i integralności.

Żeńska część armii fanów aktora zainteresowanych jego sytuacji rodzinnej. Wiadomym jest, że pierwsza żona Andrieja Gaydulyan był kolega nazwany Rima. Mieli syna, który został nazwany Theodore. Kilka lat temu, para rozwiodła się. Ale Andrew długo być sam. Wkrótce w jednym z modnych klubów w Moskwie spotkał się z uroczą dziewczyną Dianą. Po kilku miesiącach, młody zaczął żyć razem. Mają wielkie plany na przyszłość: rodzina, dzieci, a ogólna działalność.

Życie po „Uni”

Rola Sasha Sergeeva przyniósł do naszego bohatera jest nie tylko znana, ale także ogromnego doświadczenia aktorskiego. Producenci docenili jego wydajność i poczucie humoru. W 2011 roku, Andrew został poproszony, aby wykonać zdjęcie „Full umowy.” Powiedział tak, a nie pomyłka. Z powodzeniem zagrał rolę młodego mężczyzny o imieniu Vlad rozszerzył swoją twórczą Skarbonka.

Dla większości widzów Andrzeja – to Sasza z „Uni”. Niestety, ponad 5 lat doświadczenia w telewizji Andrei Gaydulyan nie grał inną znaczącą rolę. W 2013 roku producenci „UniVer” serii postanowił wykonać „reset” z aktorów. Ale Sasza Siergiejew i jego dziewczyna Tanya tak spodobał się publiczności, że zostawić ich nie chce. Zdecydowano się wykorzystać je w odrębnym projekcie „SashaTanya”. Ta seria o życiu rodzinnym pary z dzieckiem.