235 Shares 2987 views

Popularne restauracje w Twer

Gdzie mogę jeść, aby osoby, które przybyły w Twerze? Nowe restauracje i kawiarnie czekają. W Twerze, wiele podobnych instytucji. W tym artykule przyjrzymy się ciekawym miejscu z dobrym jedzeniem.


Restauracja La Provincia

Jeśli są Państwo zainteresowani w najlepszych restauracjach w Twerze, a następnie z całą ufnością możemy zaoferować restauracji La Provincia. Wnętrze jest bardzo piękne. Kuchnia zróżnicowane, smaczne. Wszystkie dania przygotowywane są ze składników najwyższej jakości. Karmienie jest bardzo piękny. Kelnerzy są przyjaźni, uprzejmy. Siłownia pracuje od 12:00 do 24:00.

Restauracja jest bardzo popularna wśród miejscowej ludności. Gości instytucje ogólnie zostawić pozytywne opinie. Goście docenią doskonałą kuchnię w restauracji. Wnętrze, jak goście mówią łapówek od drzwi. Założenie jest bardzo przytulne i wygodne.

Elephant cafe

Opisując restauracje i kawiarnie Twer, powiedzieć i o powołaniu z ciekawą nazwą słonia.

Do gotowania w tym miejscu ze świeżych składników doskonałej jakości. Funkcja ta jest popularna wśród wszystkich klientów. Piękne naczynia tutaj podaniem. Atmosfera jest przytulne miejsca. Menu koktajl jest wystarczająco obszerna. Siłownia pracuje od dziewiątej rano do rana.

Opinii na temat tego kontrowersyjnego instytucji. Niektórzy byli zadowoleni odwiedzając kawiarnię, a inni wręcz przeciwnie, nie lubi camping w tym miejscu. Szczególnie goście instytucja uderzył cynowania.

„Gubernator” Restauracja

Restauracja łączy bar karaoke i VIP-Hall. Dobrym miejscem na relaksujące wakacje w towarzystwie przyjaciół i bliskich. Wnętrze restauracji jest w jasnych kolorach i w klasycznym stylu. On myślał o szczegóły. dania prezentowane w menu. Tutaj można zamówić bankiety. Lojalny polityka cenowa. Można wstępnie zarezerwować stoły.

Tryb pracy – od 07:00 do 24:00.

Użytkowników lubi tę restaurację. Po pierwsze, są one pod wrażeniem pięknego wnętrza. Po drugie, jedzenie tutaj jest bardzo smaczne. Większość gości, którzy odwiedzają restaurację, polecam go znajomym.

„Aubergine” restauracja

Opisując restauracje Twer, a powiedzieć o „bakłażan”. Znajduje się on w centrum miasta, tuż przy Parku Zwycięstwa. Nazwa instytucji śmieszne, ale reszta to będzie wystarczająco wygodne. W restauracji znajduje się mały hol, który jest przeznaczony do siedemdziesięciu miejsc. „Bakłażan” Przestrzeń podzielona jest na przytulnych pomieszczeniach mieszkalnych. Wnętrze restauracji jest dyskretny, z elementami orientalnymi. W pokoju znajdują się kwiaty. Pomagają one stworzyć poczucie komfortu.

Menu – punkt instytucji dumy. Składa się z dań kaukaski, orientalnych i europejskich. Istnieje również grill w karcie instytucji. Dopełnieniem przyjemną atmosferę muzyki. W weekendy, istnieją cover band. Działa siłownia codziennie. Od niedzieli do czwartku – od 12 do 24, aw piątek i sobotę – od 12 pm do 2 w nocy.

Restauracja „Bakłażan” – to kolejny dobre miejsce, aby cieszyć się mieszkańcy miasta. Goście z pewnością docenią miłą atmosferę i muzykę na żywo. Dania są bardzo smaczne, a mówi się, że gości, służąc im wystarczająco szybko. Ceny do zaakceptowania restauracja. Na wysokości 2000 rubli, można jeść trzy.

Restauracja włoska kuchnia «Il Patio”

Kontynuując opisać restauracje Twer, należy zwrócić uwagę na to miejsce. Ta sieć restauracji «Il Patio”. Znajduje się on w centrum miasta, niedaleko od placu Lenina. Instytucja serwuje dania kuchni włoskiej, a także japońskie wałki (ich menu dużo).

Restauracja od południa do godziny 16:00 i serwuje pyszne i obfite obiady. Atmosfera w instytucji wygodne, zrelaksowany, więc tutaj można usiąść, odpocząć i po prostu spędzić czas z przyjaciółmi, kolegami i rodziną. Restauracja cieszy zyskiem klientom aukcji.

Działa restauracja codziennie od dwunastej do północy. W piątek i sobotę harmonogram różni się nieznacznie – od 12:00 do 01:00. Większość odwiedzających tej instytucji miał na myśli. Jest bardzo miły, pomocny personel. Przyjemna atmosfera w tej instytucji, a jedzenie – smaczne.

„Mieszczanin”

Jakie inne restauracje Twerze godne uwagi? Na przykład, "Bourgeois". Jest to nie tylko restauracja, ale także sala cygar z wysokim poziomem usług. Wybór napojów tutaj jest bardzo szeroki. W zakładzie służący rzadkich whisky i brandy. Szeroki wybór win, oczywiście, proszę pań. Menu z kucharzem następnie oryginał. Oferuje on dania jak kuchni europejskiej, jak również swoich własnych dzieł. Również w menu znajdą Państwo wyjątkowe desery. Rosyjscy miłośnicy kuchni będą mieli wyśmienite dania.

Instytucja można zamówić bankiet. Sala przeznaczona jest do siedemdziesięciu osób. Wnętrze tego pokoju jest wspaniały. Sala bankietowa może być przeprowadzona imprez firmowych i wesel. W restauracji jest muzyka na żywo: muzyka popularna improwizacje pop, jazz, saksofon. Jak wspomniano powyżej, „Bourgeois” – to coś więcej niż restauracja. Istnieje szeroki wybór kubańskich cygar.

Istnieją instytucje i lunch biznesowy. Można go zamówić w dni powszednie od dwunastu do trzech dni. Koszt obiadu wynosi 250 rubli. Restauracja od 12:00 do północy, aw piątek i sobotę – od południa do piątej rano. To miejsce jest popularne. Goście mówią, że restauracja jest bardzo przytulne, dania serwowane są. Wielu odwiedzających doceniliśmy świeżo upieczone pieczywo instytucjom.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jakie są dobre restauracje Twer. Zdjęcia nich dla przejrzystości przedstawione w artykule, więc można ocenić wnętrze i atmosferę pomieszczenia, gdzie można odpocząć. Mamy nadzieję, że opis i opinie, które pomogą Ci wybrać odpowiednią instytucję.