853 Shares 8906 views

Balsam orzechowy – wytwarzanie i zastosowanie

Aby przygotować nakrętkę balsam należy stosować niedojrzałych owoców orzecha. Zazwyczaj są one zbierane przed wypoczynku Ivana Kupaly. Ale w każdym regionie pustych okresach mogą się różnić, dlatego też konieczne jest, aby skupić się na stanie owocu – muszą grzebać po meczu i to jest dojrzałość pozwala na wykonywanie wysokiej jakości balsam orzechowy.


Po nakrętki zostały zebrane, należy je umieścić w słoiku prawie do krawędzi. Aby ułatwić poruszanie się w wymaganej ilości owoców, należy wiedzieć, że w słoiku trzy-litrowego zawiera około 1,5 kilograma orzechów. Następnie całą zawartość słoju wypełnione alkoholu, który jest uprzednio rozcieńczonego do 40 stopni. Bank pokryte plastikową pokrywką, umieścić w chłodnym i ciemnym miejscu, gdzie infuzji przez trzy dni. Po tym okresie bank walcówka pokrywę i umieścić w ciemności przez 3 tygodnie na pełnych środków gotowości. Gotowy Balsam orzechowy butelkowane w sklepie w lodówce lub piwnicy.

Owoce te, które pozostają wsypanie miodu i przykryć pokrywą w tygodniu jest proces fermentacji. Po zakończeniu fermentacji, rolka banku i ukryć w chłodnym, ciemnym miejscu przez około dwa miesiące. O dostępności produktu wskaże stan orzechów: powinny one być kompresowane i pomarszczona. Gotowy nakrętka balsam wylano do przygotowanego pojemnika i nakrętek wyjątek.

W niektórych przypadkach, spożywanie alkoholu nie jest zalecane, na przykład, w obecności padaczki, a także dla dzieci odbiorczych. W takich przypadkach można przygotować miód-orzech balsam. Ekstrakt alkoholowy skutecznie wydaleniu z organizmu pasożytów, jak również do stosowania zewnętrznego w trakcie pocierania. Miód Balsam jest bardzo dobra w leczeniu nowotworów, jego wydajność nie jest gorszy niż nalewki naftowych.

Do otrzymanej balsam ma właściwości lecznicze więcej, możliwe jest dodawanie różnych naparów ziół, w zależności od tego, na jakie choroby można zastosować środki otrzymane.

Orzechowy balsam – przepis

Do przygotowania tego balsamu można stosować następujące receptury: wziąć 200 gramów młodych orzechów i 50 gramów partycji dojrzałych orzechów, które są wypełnione pół litra wódki i zaparzać przez około dwa tygodnie. 10 g mniszka głównego odwiertu suszy się i dodaje się do otrzymanego roztworu, który infuzji ponownie przez kolejny tydzień. Po tym okresie płyn filtruje się i dodaje się 20-30 g cukru. Balsam wszystko jest gotowe do użycia.

Stosowanie balsamu orzech

Balsamy te są wykorzystywane w leczeniu wielu chorób, a jeszcze bardziej skuteczne, gdy są choroby tarczycy, które pojawiają się ze względu na niewystarczającą ilość jodu w otrzymywały pożywienie i wodę. Zastosowanie tego narzędzia pomaga regulować pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego i wzmacnia układ odpornościowy i organizm jest oczyszczony z pasożytów i toksyn.

Przebieg leczenia wynosi dwa miesiące, a następnie zrobić przerwę na dwa tygodnie. Take balsam trzy razy dziennie przed posiłkami w wysokości 1 h. Łyżka. Kiedy używany orzech balsam dla najlepszego efektu należy wykluczyć z diety chleb drożdże żywności, białka zwierzęcego i różnych konserwantów.

Przeciwwskazania do stosowania balsamu

Nie zaleca się przyjmowanie to oznacza dla kobiet w ciąży, a także matek, które karmią piersią. Po otrzymaniu balsam należy monitorować ciśnienie, konieczne jest zmniejszenie dawki otrzymane przy jego nagłej zmiany.

Przed zastosowaniem każdego leku, w tym orzechowy balsam, należy zasięgnąć porady lekarza.