508 Shares 6475 views

Domowe Karcher – wygodne urządzenie do myjni

W dzisiejszym świecie, każda rodzina ma samochód, a nie tylko jeden. Czy krajowym, zagranicznym li – wymagają stałej opieki. Zepsuć każdą część zamienną – musi być zmieniony, gumę – zawyżone, rozbite okno – aby wstawić nowy. I, oczywiście, należy umyć samochód. Mycie samochodu jest konieczne nie tylko w celu zapewnienia, że maszyna jest czysta. Jeśli nie myć, można zarobić grzywnie od pracowników Inspekcji Bezpieczeństwa Ruchu państwa. Jeśli nie myć go pod plamę błota farba szybko słabnie, a ciało zacznie korodować. Jeśli nie myć kabiny wewnętrznego może być obarczona różnych chorobach dróg oddechowych i alergii.


Biorąc pod uwagę wszystkie niuanse wspomnianego, zakończenie: mycie samochodu – obowiązkową procedurę dla każdego samochodu.

Homemade Karcher z rękami – najlepszym rozwiązaniem dla myjni

Wybór sposobu mycia swój ukochany samochód – z działalności właściciela samochodu. Ktoś może odebrać szmaty i wiadro, ktoś jechać do myjni samochodowej. Ale idealnym rozwiązaniem – jest, aby domowe Karcher. Można to zrobić poprzez inwestowanie pewną kwotę pieniędzy, i to jest możliwe, aby improwizowana, bez inwestowania środków.

Oczywiście, domowe Karcher będą się różnić od firmy, ale jej głównym celem będzie on wykonać.

Plusy improwizowane urządzenia: niska cena, kompaktowość, możliwość wypłukać brud ze szczeliny, autonomii, nie wymaga zasilania elektrycznego można zawsze nosić przy sobie.

Jak zrobić domowy Karcher?

Sposobów, aby zrobić wiele.

Pierwszy sposób. Zajmuje podstawowy mechanizm przyszłego Kerher – sprężarkę. Może ona być przyjmowana z dowolnego urządzenia, które nie są wykorzystywane w gospodarstwie. Mechanizm jest przymocowana do złączki z wężem. Weź pędzel, który jest przymocowany do dźwigu. Żuraw jest wymagane w celu dostosowania mocy dostarczanej wody. Szczotka z dźwigu i przymocowane za pomocą węża. Kiedy łączniki będzie trzeba użyć podkładek gumowych, FUM taśmie, hermetyczny kleju. Wąż z drugiej strony jest zamocowany w pojemniku, w którym może być wylana na dziesięciu litrów wody. Najprostszym domowe Karcher ze sprężarki jest gotowy do użycia. może on być bardziej zautomatyzowany sposób, który zostanie połączony z gniazdka elektrycznego lub gniazda zapalniczki w samochodzie.

Drugi sposób. Zapoznaj się z pojemnika, gdzie jest to możliwe, aby wlać w ponad dwudziestu litrów wody. Do wejścia brodawki mosiądzu dołącza oponę ze sprężarki pojazdu. Wąż jest dołączony do pistoletu (można kupić w każdym sklepie w ogrodzie). Długość przewodu wynosi nie mniej niż sześć metrów. Średnica 16 mm. Kiedy łączniki są wykorzystywane gumę klapy, obroże i nakrętek.

Skuteczność self-made Kärcher

Skuteczność Kerher zależy bezpośrednio od wybranego silnika (kompresor). On daje wysokie ciśnienie wody lub producentem sprzątanie domu będzie zimno. Domowe Karcher powinien składać się z kadłuba z grubego tworzywa sztucznego lub metalu.

Szczotka na wężu wybierać różne: od twardego do miękkiego. Można używać wałków i opryskiwacze.

W każdym przypadku stosowanie domowe Karcher ponad trzy godziny niepożądane. Ponieważ może to doprowadzić do szybkiego uszkodzenia.