367 Shares 6422 views

Biały wnętrza kuchni – świeży roztwór

Być może ktoś kiedyś powiedzieć, że kuchnia jest biały we wnętrzu – to nie jest praktyczne. Inni zauważą, że jest nudny, niezbyt oryginalne. Nie będziemy argumentować, i starają się odkryć wszystkie zalety takiego rozwiązania.


Wielu ludzi wierzy, że biała kuchnia wnętrze wygląda zbyt technicznie i zimno. Chodzi o to, że jest to efekt i szukać tych, którzy zdecydowali się zorganizować to tak. Może to nie jest zbyt oryginalna, ale następnie zastosować do mebli z drewna szlachetnego? Biała kuchnia wnętrze – klasyczny, który, jak wiemy, nie musi być oryginalny, ponieważ jest zawsze aktualna. Spróbujmy zrozumieć, kiedy projektanci wolą wybrać biały kolor w projektowaniu wnętrza kuchni.

mały pokój

Jeśli masz do czynienia z małym, oprócz ciemnej kuchni, meble jasne kolory mogą optycznie zmniejszyć. Według wielu ekspertów, kolor biały – symbol czystości i … pustka. Kuchnia, wyposażone w białe meble fasady stworzą wrażenie przestronności. Aby wzmocnić ten efekt, projektanci korzystają z tej techniki – są one za pomocą mebli z białych szafek dolnych i górna wykonane ze szkła lub przezroczystych skrzydeł. To rozwiązanie, ponieważ ułatwia meble, dzięki czemu łatwiej i nie zaśmiecać przestrzeni. Ten sam efekt i mieć wysoki połysk „lakier” białe elewacje.

Biała kuchnia wnętrza – styl Provence

To jest niesamowite styl, który polega na wykorzystaniu tylko biały kolor we wnętrzu. Oprócz mebli, może on być stosowany w dekoracji. W razie potrzeby, można kupić meble nie jest czysta biel, ale blisko niego – śmietana, mleko, masło. Białe wnętrza kuchni w stylu Prowansji na fasadzie powinny mieć drzwi szklane z obowiązującymi (podobne do okna francuskie), kręcone rowków. Ponadto pozwoliło to na efekty starzenia. Aby to osiągnąć, rowki nieco nastrojony.

Biały klasyczny kuchnia wnętrze

Tradycyjny styl klasyczny , jak również Provence, sugeruje kuchni białe meble kolor. Ten spektakularny zestawy, patrząc stałe i kosztowne. Co do zasady, górne pudełka zrobić wysoko, prawie do strumienia, stoi szeroka i masywna. Pozwoliło to na efekty starzenia. Elewacje ozdobione są dekoracją reliefową, różnymi wkładkami.

Białe wnętrza kuchni – minimalizm

Ten styl wiąże się nie tylko minimalną ilość dodatkowego wyposażenia, ale także kolor. W tych kuchniach dominuje biały, ale w połączeniu z innym kolorze, w rzadkich przypadkach, dwa. Może kombinacja czerni i bieli, szarości lub biały lub niebieski.

Białe wnętrza kuchni – sekrety projektowania

Do kuchni nie wydaje się zbyt zimno, spróbuj wykończenia fasady nie są czysto białe i kremowe odcienie. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do pomieszczeń, które mają okna patrząc na północ. Czasami białe elewacje z rzędu, są nieco monotonne. Aby tego uniknąć, trzeba podnieść meble z ulgą, wzorzyste drzwi. Mebel ten będzie kosztować nieco droższe, ale efekt oczekiwań.