862 Shares 2756 views

"Onegin Dacha" (Rostów nad Donem): opis, opinie

Znalezienie dobrego miejsca na odpoczynek to jak zapewnić sobie stałe źródło pozytywnych emocji i wrażeń. "Onegin Dacha" (Rostów-on-Don) jest jedną z tych instytucji, które uważają za każdy krok, aby goście czują się najlepiej.


Lokalizacja i tryb działania

Przez krótki czas istnienia restauracja "Onegin Dacha" (Rostów nad Donem) zdołała zdobyć reputację jako jedno z najlepszych miejsc rozrywki. Dogodna lokalizacja tego zakładu sprawiła, że była dość popularna. Będąc w centrum Rostowa, łatwo jest do niego dojechać z dowolnego miejsca w mieście. Duże łóżka kwiatowe i iglaste krzaki doskonale łączyły się z atmosferą ulic Rostowa i przydzielone do szarych budynków restauracji "Onegin Dacha". Prawdę mówiąc, są goście, którzy po raz pierwszy zapoznali się z tym miejscem, chcąc robić zdjęcie na tle swojego tła. Usytuowany przy ulicy Chekhov, 45B (między ulicami Pushkinskaya i Suvorova), restauracja zaprasza wszystkich koneserów na przytulną atmosferę i wyśmienite potrawy. Od niedzieli do czwartku można odpocząć w murach od 9:00 do północy oraz w piątki i soboty – do 1 nocy.

Funkcje

Restauracja "Onegin Dacha" oferuje swoim gościom wiele możliwości spędzenia spokojnego, spokojnego wieczoru w towarzystwie bliskich osób. Całą instytucję podzielona jest na dwie główne sale: "Winter Garden" i "Cherry Orchard". Do dyspozycji Goś ci jest letni taras i balkon. Restauracja jest idealnym miejscem na wesela, imprezy firmowe i inne uroczystości. Wystrój wnętrz jest tak oryginalny, że dodatkowa dekoracja sal nie jest konieczna. To miejsce stało się legendarne z pierwszych etapów jego pracy. Jego opowieść jest rzadkim przykładem, w którym instytucja zaczyna się na wielką skalę, a nie latanie. Zapraszamy gości do wzięcia udziału w niesamowitej, magicznej atmosferze. Mają też kominek i bibliotekę. Restauracja "Onegin Dacha" jest zapamiętywana dla najmłodszych gości, którzy mogą być zakwaterowani w małych stołach lub na kołysaniach, podczas gdy rodzice lubią towarzystwo. Asortyment pysznych dań kuchni rosyjskiej z pewnością zaskoczy.

Trudno sobie wyobrazić takie miejsce bez akompaniamentu muzycznego. W restauracji regularnie odbywają się zespoły jazzowe. "Onegin Dacha" wybierają duże rodziny na spotkania z krewnymi, biznesmenami na spotkania biznesowe, pary zakochują się w romantycznych datach.

Projekt wnętrza

Odpoczynek będzie czasem lepszy, jeśli odbędzie się nie tylko na pyszny posiłek, ale także w niezwykłym, pięknym miejscu. Restauracja "Onegin Dacha" (Rostów nad Donem) przyciąga swój wygląd i sprawia, że pragnienie pozostania w niej trochę dalej. Bogate wnętrza, gdzie każdy szczegół odgrywa ważną rolę, pobudza nawet najbardziej wymagających gości.

Przekraczając próg instytucji "Onegin Dacha", możesz się udać do innego doskonałego czasu. Goście mają bardzo dziwne uczucie, gdy pochodzą z tętniących życiem uliczek w holu, gdzie atmosfera cios w duchu XIX wieku. Nazwa tego miejsca przedstawia główną ideę we wnętrzu. Bogate, luksusowe pokoje, w których nie tylko chcesz usiąść, ale zorganizować wspaniałą piłkę, elegancję, przemyślaną najdrobniejszą detali – wszystko to przypomina dom na świecie stworzony przez Aleksandra Puszkina w pracy Eugene Onegin. Użycie różnych naturalnych materiałów, ciekawych płytek, wykwintnych sof i krzeseł, krzeseł wiklinowych, niezwykłych żyrandoli w postaci starożytnych klatek z ptaków, eleganckich zasłon, świec i innych elementów wystroju – wszystko to przekształca zwykły posiłek w coś niesamowitego i niezapomniany.

Menu

Instytucja staje się ulubionym nie wtedy, gdy podziwia się jego otoczenie, ale kiedy po raz pierwszy spróbować potraw. Restauracja "Onegin Dacha" (Rostów nad Donem), której menu jest reprezentowana przez różne tradycyjne potrawy, daje każdemu odwiedzającemu możliwość pogrążenia się w przyjemności gastronomicznej.

W tym miejscu doskonale pasowały do kuchni rosyjskiej i podstaw kuchni francuskiej. Goście mogą spróbować nietypowych smaków od szefa kuchni restauracji. Na przykład śniadanie w instytucji będzie pamiętane przez burgera z jagodami i brioche, naleśniki z szczupakiem lub fritters z karpia (ten ptak często pojawia się w składnikach wielu dań w instytucji). Jeszcze bardziej imponujące okrągłe okoń, pieczone z kwaśną śmietaną, kaczka z jabłkami lub kogut w winie.

"Onegin Dacha", którego ceny odpowiadają jakości restauracji, oferują wyjątkowo smaczne potrawy. Ulubiona sałatka z sałatką "Olivier" podawana jest z krewetkami tygrysimi i językiem cielęcym dla 540 rubli. Skrzydła rogaliki kosztują 90 rubli. Cena porcji przypiekana z serem i morelą wynosi 290 rubli.

Atmosfera

Restauracja "Onegin Dacha" (Rostów nad Donem) wypełniona jest miłością do kultury Rosji XIX i od pierwszych minut pobytu w instytucji. Kameralna, relaksująca i przytulna atmosfera otacza każdego gościa. Trudno sobie przypomnieć o codziennych problemach i troskach w takiej sytuacji. Uprzejmy personel zwróci wszystkie uwagi i spełnia wszelkie wymogi, gwarantując dobre samopoczucie gościom hotelu "Onegin Dacha". Niesamowite dania kuchni rosyjskiej z elementami kuchni francuskiej zachwycą nawet wyrafinowaną wyśmienitą kuchnią. Dobry napój idealnie uzupełni kolację. Niejeden raz przyjeżdża do tej restauracji, ponieważ pragnienie ponownego powtarzania wrażeń będzie stale poszukiwać tych, którzy lubili instytucję.

Recenzje

Restauracja "Onegin Dacha" (Rostów nad Donem) otrzymała wiele pozytywnych odpowiedzi od odwiedzających. Wielu z nich nazywa to bohemskim miejscem. Wysoki poziom obsługi, uprzejmi kelnerzy i ich wygląd stwarzają najlepsze wrażenie pracy instytucji. Próbowanie nieznanych potraw jest prawdziwą przyjemnością. W tej restauracji każda potrawa jest prawdziwą sztuką kulinarną. Entuzjastyczne recenzje użytkowników szybko rozeszły się po całym mieście. To znowu dowodzi, że restauracja "Onegin Dacha" to wyjątkowe miejsce na rozrywkę.