240 Shares 1595 views

„Jeż Pasha”: solucja

Dziś mówimy o ekscytującej grze, która nazywa się „Jeż Pasha”. W szczególności, będziemy wam jak i od czego zacząć i jak szybko przekazać tę przygodę. Fakt, że gra ma wiele złożonych i niejasnych momentów napotykanych przez wielu użytkowników.


Pierwszą rzeczą, którą trzeba będzie przejść przez prosty rejestracji. To nie wymaga potwierdzenia przez e-mail. Po udanej rejestracji i autoryzacji w grze zostaniesz przeniesiony do pierwszego miejsca, w których głównym celem jest to, że nasz bohater zakłócić jabłko z drzewa. Ale jak to zrobić jeża?

bóbr

W rzeczywistości, „Jeż Pasha„mijania gra nie jest bardzo trudne, ale bez monitowania koniecznie muszą zawierać logikę i bez błędów, tu już nie można zrobić. Jeśli starają się zakłócić jabłkiem siebie, to możemy od razu powiedzieć, że nie będzie działać. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby przejść do bobra. On może dostać płytę. Beaver można znaleźć w tym samym miejscu oczywistym uwagi wzrokowej, a po kilku minutach można go znaleźć.

„Jeż Pasha„Quest, przejście. Krowa i lisa

Iitaka, bóbr płyta daje nam za darmo, ale teraz jest to nowe wyzwanie przed nami. Co mogą wiązać jeż Paszę? Przejście to dopiero początek, dlatego zalecamy uważnie przeczytać ten artykuł do końca, a wtedy nie będzie miał żadnych trudności w grze.

Wątek można uzyskać kociaka. Ale tylko dlatego, że nie odda je do Ciebie – chce wymienić motka na świeże mleko. Jak już udało się go zrozumieć, można dostać krowę, która zmieni go w piękny kwiat. Oto, gdzie zaczyna się zamieszanie. W celu uzyskania kwiat lisa, trzeba dać jej kogut pióro. Gra zawiera również inne zadania. Jeśli przechodzą misji, będzie wtedy w stanie uzyskać różne przedmioty i nagrody, które w przyszłości będą na pewno potrzebne.

białko

Kontynuujemy opis przejścia. Piękne pióro koguta można uzyskać od odpowiedniego charakteru, ale tylko w zamian za ziarno pszenicy, które ma wróbla. Ostatni łatwo część z ziarnem pszenicy, jeśli dać mu w zamian jodła stożek, który też wkrótce znajdzie jeża Pasha. Przejście gry od tej chwili trochę mylące. Jeśli nie wykonują wszystko ściśle określonej kolejności, gra zakończyła się zwycięstwem po prostu nie zadziała.

Jodła szyszki można uzyskać z białka, ale znowu będzie musiała dać więcej niż jeden obiekt, ale dwa – to żołądź i grzyby. Zacznijmy od tego ostatniego. Grzyby rosnące na łące, i zgrać je może tylko wytrzymać. Na to, aby pełnić swoją wolę, da trochę malin. Przy okazji zauważyć, że pole gry jest podawana raz dwa niedźwiedzie, po prawej i lewej stronie. Tak, trzeba dostać maliny. Aby to zrobić, należy zapoznać się z niedźwiedziem, który znajduje się po lewej stronie. Ale on da smakołyk tylko jeśli dać mu miód.

pszczoła

Następnym krokiem jest kolejna przygoda, które muszą zostać przezwyciężone jeż Paszę. Przejście może wydawać się bardzo trudne, nawet przy pomocy dostarczonych przez instrukcję, ale pozytywna rzecz w tej grze jest to, że można korzystać z dodatkowych wskazówek, które są zawarte w niniejszym wniosku. Jak już się zapewne nie zrozumiał, miód można otrzymać z pszczołami. Jest regularnie zbiera. Niestety, pojedyncza pszczoła byłoby niezwykle trudne do radzenia sobie z tym zadaniem.

Teraz wiesz wszystko, czego potrzebujesz na temat gry „Jeż Pasha”. Przejście zostało opisane jak najdokładniej.