383 Shares 7656 views

Co to jest „grypa”? „grypy” pigułki. „Flo” do odchudzania

Co to jest „grypa”? Oficjalna nazwa leku – „fluoksetyna”. Zazwyczaj lekarz przepisać to znaczy jako środek przeciwdepresyjny. Warto zauważyć, że ten lek jest czasami używane, w celu zmniejszenia masy ciała. Jednak przed przyjęciem leku w tych lub innych celów, musisz zrozumieć wszystkie jej cechy i parametry.


Krótki przygotowanie

Co to jest „grypa”? Aby tego leku zaleca się? Jaka jest zasada Podstawą jego działania? Na tej i wielu innych rzeczy warto mówić jak najwięcej szczegółów.

Oznacza „fluoksetyna” jest najczęściej przepisywany na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, które często znajdują swój wyraz w zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, długotrwałej depresji, bulimia i jadłowstręt. Charakterystyczną cechą tego preparatu jest zauważyć, zmniejszony apetyt, co pozwoliło się lek w postaci substancji, które przyczyniają się do utraty wagi.

Należy natychmiast negocjować chwilę – lek „fluoksetyna” Nie jest to narzędzie przeznaczone do redukcji masy ciała. Jego głównym celem – jest zniesienie stanu depresyjnego, który bardzo często towarzyszy pragnienie, aby „przejąć” stres i problemy. Funkcja ta musi być brane pod uwagę przed podjęciem decyzji o przebiegu leczenia.

Kto może wziąć lekarstwo „fluoksetynę”

Tabletki „Flo” ma być podjęte ściśle według zaleceń lekarza. Przed rozpoczęciem kursu stosowania tego leku, należy zasięgnąć pomocy wykwalifikowanego zawodowe, ponieważ konsekwencje niezależnej decyzji mogą być bardzo nieprzewidywalne.

Lek ten pomaga w normalizacji aktywności układu nerwowego, łagodzi objawy bezsenności i zły nastrój. Tak więc, „grypa” pigułki pomóc pacjentowi pozbyć bulimia – uczucie głodu, który występuje za każdym razem gdy napięcie nerwowe.

Na tej podstawie można stwierdzić, że lek „fluoksetyna” powinny być podejmowane tylko wtedy, gdy powód do gromadzenia nadmiaru masy jest w zastoju i złym nastroju. To narzędzie pomoże usunąć przyczynę powstawania niepożądanego tłuszczu.

Jak zrobić środek „Fluoksetyna”: środki ostrożności

W celu określenia potencjalnego zakresu osób, które mogą otrzymać aktywny lek musi najpierw zidentyfikować specyficzne cechy tego narzędzia:

  • Tabletki „Flu” nie mają istotnego wpływu na przewód pokarmowy i powodować zaburzenia układu pokarmowego.
  • Lek ten nie hamuje działania impulsów nerwowych, jego działanie jest oparte na odwrotnej mechanizmu. Przebieg lek „Fluoksetyna” normalizuje aktywność układu nerwowego i eliminuje zastoju.
  • Lek nie ma wpływu na procesy metaboliczne. Wpływ leku pozwala stworzyć takie warunki w organizmie, w którym ten ostatni zaczyna niezależnie czynienia z nadwagą (metody fizyczne).
  • Bardzo często, to lek należy przyjmować dodatkowo, ponieważ nie mają poważne skutki uboczne dla układu ciała.

Jednak, aby wziąć „Flo”, przeglądy, które są bardzo różne od siebie, być bardzo ostrożnym, wstępnie skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą, który może odebrać niezbędną dawkę lub zarządzić inny rodzaj leczenia.

Nawiasem mówiąc, o przeglądzie. Wystarczy przeczytać wątki na forach popularnych kobiecych zrozumieć – opinię o ten lek jest mieszany. Ktoś całkowicie przeciwko tego rodzaju środków, powołując się na swoje skutki uboczne. Niektórzy, wręcz przeciwnie, twierdzą, że udało im się schudnąć stosując lek przed nami.

Należy pamiętać, że „Flu” pigułka często przepisywany na zaburzenia depresyjne. Ponadto, lek przeznaczony do leczenia bulimii i anoreksji, które powstają bezpośrednio w zaburzeniach czynności nerwowej. Dlatego, aby poruszać się niezależnie od tego narzędzia nie jest zalecane.

funkcje odbioru

Zazwyczaj w stanów depresji i zaburzeń „fluoksetyna” aktywność leku Układ nerwowy ma tylko jeden raz dziennie (20 mg), korzystnie w nocy.

W leczeniu bulimia nervosa i brać leki trzy razy dziennie (20 mg). W każdym przypadku maksymalna dzienna dawka tego środka nie powinny przekraczać 80 mg, to jest 4 tabletek.

Minimalna Przebieg leczenia wynosi 3-4 dni. W tym czasie, w żadnym wypadku nie mogą pić alkoholu. Na przykład, nawet kieliszek szampana lub koktajle alkoholu może spowodować poważne konsekwencje, objawiające się nudnościami i wymiotami, silne zawroty głowy, a nawet utrata przytomności.

Kup „Flo” tabletkę, których cena waha się od 130 p. Opakowanie może być w aptekach, ale są one zwolnione tylko na receptę.

Skutki uboczne leku

Indywidualne podejście i działania niepożądane leków. Co to jest „Flo” i jak ten lek działa? Wszystko to w szczegółach.

Skutki uboczne obserwowane przeciwdepresyjnego nadużyć, jak również w tych przypadkach, jeśli zawarte w kompozycji z jego składników jest bezwzględnie przeciwwskazane u pacjentów. Na przykład, składnik aktywny leku może powodować reakcje alergiczne, w czasie ciąży i laktacji.

Ten lek jest przeciwwskazany u pacjentów z chorobami wątroby i nerek, cukrzycę i padaczkę. Ze szczególną ostrożnością oznacza „fluoksetyna” należy do osób z chorobą Parkinsona i wyniszczenia. Nie zaleca się stosowania go dla osób starszych i dzieci.

Wśród zidentyfikowanych negatywnych skutków przede wszystkim zaznaczyć silny ból głowy, zawroty głowy, nudności i wymioty, spadek ostrości wzroku oraz zwiększoną zmęczenie, wzmożone pocenie się i ból piersi, suchość w ustach i biegunka. W rzadkich przypadkach pacjenci skarżą się na wysypki skórne, bóle stawów i kości, złamania percepcji smaku, jak również bólu ucha i niestrawność.

podsumować

Co to jest „grypa”? Na podstawie powyższego można wyciągnąć następujące wnioski. „Grypa” Energizer nie jest przeznaczony do utraty wagi. Utrata wagi – można powiedzieć, pewnego rodzaju efekt uboczny dostarczone przez leku. Zasadniczo, został wyznaczony do normalizacji aktywności układu nerwowego.

A piękne panie pragnie zauważyć, kochać siebie tak naprawdę jesteś. Nie gonić za „magicznych” pseudo-sposobów, które podobno dostaje pozbyć dodatkowych kilogramów. Nikt nie wie, co może okazać się jak ofiara, jakie metody następnie będzie musiał pozbyć się jej skutków. Ponadto, można znaleźć wiele bezpieczniejsze sposoby korygowania wagi i kształtu bez ekstremalnych wpływ na organizm.