89 Shares 3228 views

Restauracja "Happiness" (Jekaterynburg): narzędzi, menu, recenzje

Istnieje wiele różnych definicji szczęścia, ale co najważniejsze – komfort i przyjemność z życia. Będziesz mógł w pełni doświadczyć tych uczuć w jednym z zakładów żywienia zbiorowego Jekaterynburg. Najciekawsze jest to, że jego nazwa to właśnie im i refleksji. Restauracja „Happiness” (Jekaterynburg) – jeden z najczęściej odwiedzanych szkołach miejskich. Oferujemy informacje o tym, gdzie to jest, to oznacza, jak również specyficzne cechy jego menu.

Restauracja "Happiness" (Jekaterynburg)

Miasto ma wiele różnych instytucji, które są popularne wśród mieszkańców, ale to miejsce jest wyjątkowe. To nie tylko w tytule. Chociaż, jeśli to wymawia, to jest niemożliwe, aby nie uśmiechnąć. Pochodzą one w każdą pogodę, ponieważ nie zawsze czeka na zwiedzających. Co to za miejsce? Restauracja „Happiness” (Jekaterynburg) – mała, przytulna restauracja, która zawsze jest dużo ludzi.

W menu – najlepszych potraw kuchni gruzińskiej. Wielu odwiedzających trudno nawet wybrać coś z takiej obfitości. Po tym wszystkim, tylko jeden kebab – kilkunastu odmian. Ale zawsze się pracownikom pomocy w restauracji „szczęście”, dla których wybór – nie jest to problem. Kelnerzy zawsze dokładnie wiedzieć, co doradzić każdego odwiedzającego do wysokiej jakości usług i uprzejmości jest bardzo często zostawić napiwek.

Ale to jest nie tylko smaczne jedzenie i wysoki poziom specjalistów przyciągają mieszkańców i gości w restauracji „Happiness” (Jekaterynburg). komfort i spokój pomaga stworzyć poczucie wyposażenie wnętrz. Co można powiedzieć o tym? W konstrukcji wykorzystuje jasne kolory; piękne abażury i żyrandole; zasłony słodkie; kominek elektryczny; wielu kolorach. Na ścianach wiszą małych paneli. Interesujące jest to, że nie ma w ogóle drewniane meble. W środowisku, przy użyciu wyłącznie miękkie krzesła i wygodne sofy. Teren restauracji jest podzielony na małe dogodnym obszarze, tworząc bardziej kameralną atmosferę. Randkowe i rodzinne spotkania w kawiarni są w zaskakująco przyjemnej i ciepłej atmosferze.

cechy instytucja

 • Duża różnorodność potraw gruzińskich: Khinkali, grille, Khachapuri, itp …
 • Praca specjalistów wysokiego szczebla.
 • Kucharz kładzie rodem z Gruzji.
 • pokój dla dzieci.
 • Bezgotówkowych i gotówkowych.
 • Bezpłatny dostęp do Internetu.
 • Możliwość zamówienia jedzenia na wynos.
 • Duży wybór win krajowych.
 • Uprzejmy i wychowany kelnerów.
 • Obecność menu dla dzieci.
 • Otwarta kuchnia.

menu

Które oferują odwiedzającym do tego wspaniałego miejsca?

 • Sałatki – "Olivier"; Sałatka z białymi orzechami i innych.
 • Menu dla dzieci jest naczynia Kolorowe i smaczne, nawet ich nazwy są bardzo popularne wśród dzieci: „Świeże warzywa z ogrodu Kopatycha”; "Krabsburger z SpongeBob"; „Kremowa zupa z klopsikami z Masza i Niedźwiedź”. A mały deser słodki ząb szczęśliwy, aby spróbować „Naleśniki z sera twarogowego, gruszki i ananasa babcia Capa”.
 • Dania z grilla.
 • Desery – ciasto miodu; kremowy budyń truskawka; Gruszka w winie; zupa owoce, i tak dalej. zm.
 • Markowe potrawy gruzińskie – „Khachapuri w Adżarii”; Khinkali z różnymi wypełnieniami; grill i wiele więcej.

Wszystkie dania są smaczne i pożywne, łatwo zaspokoić głód i po prostu rozpływa się w ustach.

Adres i godziny otwarcia

Wielu czytelników interesuje się pytanie: gdzie znajduje się restauracja „Happiness” w Jekaterynburgu? Jakie są sposoby, można się do niego dostać? Odpowiadamy na pytania w kolejności. Restauracja „Happiness” w Jekaterynburgu (zdjęcie pokazuje początek artykułu), położony jest na 8 marca, 46, na trzecim piętrze centrum handlowego „Greenwich”. Może to zostać osiągnięte w jeden z następujących sposobów:

 • Autobus № 23; 57 i inne.
 • Tramwaj № 1, 3, 5, 10, i inni. Stop "Radishcheva".
 • Metro – Stacja "Geological Survey", "Obszar 1905", "Dynamo".

Godziny otwarcia restauracji jest bardzo łatwa do zapamiętania – codziennie od 12.00 do 24.00. Średni rachunek w instytucji – od 1200 rubli i powyżej.

Restauracja "Happiness" (Jekaterynburg): Opinie

Nie tylko mieszkańcy miasta, ale również goście lubią odpoczywać w tym miejscu. Nawet mieszkańcy Moskwy i Petersburga, którzy wiedzą dużo o dobrych zakładach gastronomicznych, zdecydować się na restauracji „Happiness”. Zwracają uwagę, że w pierwszej kolejności? Szczególna atmosfera, doskonała obsługa i kuchnia cudownie smaczne i urozmaicone. Jedyną wadą – jest to, że niemożliwe jest, aby spróbować wszystkich potraw na raz.

W ten zaskakująco ciepły i to miejsce jest bardzo dobre, jak przyjść małżeństw z dziećmi. Podczas gdy rodzice odpocząć, ich ulubionym dzieckiem wielkim zainteresowaniem, aby spędzić czas w specjalnym pomieszczeniu, gdzie znajduje się dużo zabawek. Dzieci są animatorzy, którzy oglądają, tak aby nie nudzić. Big dzieci rozkoszą jest jasny autobusowy, gdzie można nie tylko siedzieć, ale także grać.

wniosek

Szczęście – specjalny stan umysłu, w którym lekki i szczęśliwy. Tak łatwo doświadczyć tytułowego restaurację w Jekaterynburgu. To jest naprawdę wspaniałe i przytulne miejsce. Pozostaje tylko dodać, że tablica powinna być rezerwowane z wyprzedzeniem, jak zawsze chce się tu bardzo dużo.