415 Shares 9456 views

Żel „Papaina-Aktiv”: przewodnik, opinie, analogi

Przepuklina międzykręgowego przemieszczenie płyty nazywane jądra miażdżystego, które towarzyszą przerwania pierścienia włóknistego. Najczęściej ten nienormalny stan występuje w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Znacznie mniej przepuklina występuje w odcinku szyjnym i piersiowym kręgosłupa.


Zdaniem ekspertów, to choroba rzadko wymaga operacji. Ale mimo to, w USA odbywa się każdego roku około 200 tysięcy operacji.

Aby wyeliminować bóle pleców i inne objawy przepuklina dysku , lekarze zalecają stosowanie żelu „papaina-Active”. Instrukcje, komentarze, świadectwa, zwłaszcza lokalne i analogi leki wymienione poniżej.

Kompozycję leku i jego opakowania

W pakiecie wyprodukowany lek „papaina-Active” (żel)? Należy zauważyć, że lek jest w słoju z tworzywa sztucznego, który zawiera substancję leczniczą w ilości 100 ml.

Skład tego środka żelującego jest zawarty Aristofleks papaina, glicerynę, olej z oliwek, konserwant Sharomiks DMP wody destylowanej i Cato CG-3.

Działanie leku

Co to jest lek „Papaina-Active” (żel)? Sugerują, że lek o którym mowa, ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne działanie.

Lek ten jest nie tylko kosmetyka, ale też lek. On okazuje się być bardzo skuteczne w różnych chorobach stawów i kręgosłupa, a także zmiękczenia przepuklina dysku.

Papaina enzym jest uważany za część leku spowalnia proces starzenia, poprawia elastyczność tkanek i nadaje skórze i korpusu jako całości. Ponadto substancja ta łagodzi ból w plecach i stwarza warunki dla normalnego i zdrowego snu.

Co jest Papaina?

Zanim opowiemy o tym, jak używać żelu „papaina-Active”, musisz mi powiedzieć, co jest papaina.

W medycznych leksykony stwierdza, że dana substancja jest enzymem proteolitycznym roślin i polipeptyd zawarty w drzewie melona jak papai.

Jako główny składnik leku, papaina katalizuje hydrolizę amidów i białek. Ze względu na działanie enzymatyczne, substancja ta jest często określana jako roślinnego pepsyny.

Wskazania do stosowania funduszy lokalnych

W niektórych przypadkach, żel może być stosowany „Papaina-Active”? To narzędzie jest zalecane dla:

  • osteochondrosis;
  • leczeniu przepukliny dyski (w połączeniu z lekiem, jako „Karipazim”).

Przeciwwskazania do stosowania miejscowego leku

Żel „Papaina-Active” nie jest przewidziany dla osób indywidualnych nietolerancji z jego składników. Również uważane nie lek jest stosowany w obecności ostrych stanów zapalnych, w tym skóry.

Żel „Papaina-Aktiv”: Instrukcja obsługi

Jak należy stosować ten lek? Zgodnie z zaleceniami, żel powinien być stosowany do szyjki, z tyłu lub pasie pocieranie masowania ruchu (aż do zakończenia absorpcji). Procedura ta jest wykonywana w godzinach wieczornych lub tuż przed snem.

Zalecany przebieg leczenia wynosi 1-2 miesięcy, lub może trwać do pełnego wyzdrowienia pacjenta.

Należy również zauważyć, że dyspozycja leku sugeruje jego używania po elektroforezie stosując leki „Karipazim”.

Grono „Karipazimom”

Wielu konsumentów błędnie kojarzy żel „papaina-Aktiv” lekiem „Karipazim”. Jednak eksperci twierdzą, że są to dwa różne narzędzia, które mają podobną strukturę oraz podobne właściwości terapeutyczne.

W obu wyżej wymieniony lek zawiera papainy. Był aktywny na skórę, poprawia jej elastyczność i dzieli nowotworów, które są zawarte w organizmie.

Należy również zauważyć, że w „Karipazima” zawiera kilka witamin.

Duża liczba elementów drzewa papai sprawia, że ten zakład szczególne właściwości. Jest on w stanie rozbić tkanki martwiczej, rozcieńczyć lepki wydzielanie i wysięk.

Jak na żelu „papaina Active” jest używany w celu wzmocnienia i uzupełniają korzystne właściwości „Karipazima”.

skutki uboczne

Oglądany lek rzadko powodują reakcje alergiczne. Aby chronić organizm przed powikłaniami Konsumenci powinni przeprowadzić test do wykrywania niepożądanych. Jest ona prowadzona na nadgarstku. Aby to zrobić, niewielka ilość leku jest stosowana do ramienia i trzymał przez pół godziny. Gdy dyskomfort i swędzenie żel przemywa się, a następnie nie są używane.

Interakcje i przedawkowanie

Do tej pory nie ma danych na temat przedawkowania tego narzędzia, gdy nie jest używany zewnętrznie. Ponadto, nie ma opisu klinicznie ważnych przypadkach interakcja żel z innymi lekami.

warunki zakupu, sprzedaży i trwałości

Żel „Papaina-Active” wydany w aptece bez recepty. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 10-20 stopni.

Okres przechowywania leku wynosi 1,5 roku.

konkretne zalecenia

Specjaliści w Fizjoterapii Instytutu Badawczego. Burdenki na traktowanie przepuklina zalecamy stosowanie żelu „Papaina-Active” po elektroforezie.

Lek ten jest stosowany do zabrania zapaleniem skóry.

Koszt leków i ich analogów

Lek może być zastąpione przez „papaina-Active” (żel)? Analogi tego narzędzia jest wybranie tylko doświadczonego lekarza. Zdaniem ekspertów, ten lek jest analogiem kosmetyczny „Karipazim” lek, który może poprawić działanie tego ostatniego.

Ile to oznacza? Cena żelu może się różnić w zależności od regionu. Jednakże, maksymalna koszt prawie nigdy nie przekracza 550 rubli o pojemności 100 ml.

Opinie konsumentów i profesjonalistów

Lekarze mówią, że lek „Papaina-Active” jest jednym z najbardziej popularnych leków, która jest dobrze wpływa na organizm ludzki w chorobach takich jak osteochondroza i międzykręgowy przepukliny.

Jeśli chodzi o pacjentów, że w pełni zgadzam się z opinią biegłego. Według ich reakcji, aktywny lek oraz łagodzi skórę po elektroforezie, a także wzmacnia działanie leku „Karipazim”.

Funduszy są bardzo często wykorzystywane w domu. Kilka dni po początku bólu żelu związanego z chorobami stawów i kręgosłupa, całkowicie znika.