429 Shares 1386 views

Aby dowiedzieć się, jak przesyłać do gry tabletu z komputerem

Myślę, że wiele osób interesuje się , jak przesyłać do gry tabletu z komputerem, a będziemy rozważać ten temat. Ten podręcznik pomoże wszystkim przybyszom, którzy zakupili sobie tablet.

Gry na tablet i komputer – komunikacja przez USB. Najprostszym sposobem

1. Pobierz gry dla tabletu do komputera. Jego Zapisz na pulpicie lub w dowolnym folderze docelowym, to nie ma znaczenia, najważniejsze, że znajdziesz ten plik później. Boot to tylko o materiale: „Nazvanie.APK”. Ponadto, mogą istnieć inne rozszerzenia plików, takich jak zip lub rar – nie ma nic się martwić. Gra jest pakowany do archiwum, użyć dowolnego Archiver rozpakować aplikację, a ostatecznie pojawi się plik APK. W rzeczywistości, ten element instalacji gry.

2. Podłącz tablet do komputera za pomocą kabla USB (musi być zapakowany). Teraz czekać, aż urządzenie i zainstalować sterowniki określone. Jeśli urządzenie nie jest włączone, spróbuj pobrać oprogramowanie ze strony producenta.

3. W swojej „Mój komputer” 2 nowej ikony. Ten napęd USB flash i pamięci tabletu. Otworzyć żadnego z nich. U podstaw pamięci, należy utworzyć nowy folder o dowolnej nazwie. Skopiuj plik APK (plik instalacyjny) i wysłać go do utworzonego katalogu.

Więc przyjrzeliśmy się, jak przesyłać do gry tabletu z komputerem. Istnieją jednak inne sposoby.

Jak przesłać do gry tabletu z komputerem: alternatywa

Jest to trudne do przetworzenia (użyje konto Google Play). Na komputerze, na pasku przeglądarki, przejdź do strony www.play.google.com/store. Ta strona aplikacja grze rynkowej. Zaloguj się na swoje konto osobiste przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Jeśli nie ma takich danych, można utworzyć konto.

Po zalogowaniu, można po prostu zalogować się na stronie internetowej w grupie „Gry” i zainstalować dowolną aplikację, która Ci się podoba, klikając na odpowiedni przycisk. W rezultacie, tablet powinien ustawić wybrany dodatek. Widać to w menu urządzenia.

Teraz wiemy, jak załadować do gry tabletu z komputerem i bezpośrednio przez oficjalnego sklepu.

bez połączenia

Sposób dla tych, którzy nie kupić kabel USB, lub nie było kompletne, ale ma czytnik kart pamięci.

1. Pobierz plik APK, po schodach w pierwszej metodzie.

2. Wyjmij pamięć flash tabletu.

3. Włóż ją do czytnika kart.

4. W folderze „Mój komputer”, otrzymasz specjalną odznakę. Ta pamięć flash.

5. Skopiuj APK-instalatora w pamięci flash.

6. Pasta go na tabletki.

Z pustymi rękami

Sposób dla tych, którzy nie mają flash, USB, nie ma czytnika kart. Potem przychodzi na ratunek w chmurze. Czy kiedykolwiek korzystał z usług Yandex Drive, Dysku Google, "DropBoks"?

Bierzemy tylko APK i przesłać na chmurze. Pobrać specjalną aplikację powiązaną z wybraną usługą. Nasz plik APK pojawi się przed nami, co nam za. Pobrać i zainstalować.

Instalacja gry na tablecie

Teraz musimy przejść do ustawień gdzie widzimy pozycji „Zabezpieczenia” i kliknij na nią. Otwiera się menu i widzimy opcję „Nieznane źródła”. Kładziemy kleszcza.

Nasz tablet powinien „klątwa” ze względu na fakt, że ochrona będzie osłabiony i zwiększy prawdopodobieństwo przynieść żadnego wirusa, ale tak się nie stanie, jeśli pobrać gry z zaufanych źródeł. Następnie musisz znaleźć nasze APK-instalator pobrany w pamięci flash tabletki. W tym celu potrzebujemy instrukcji (standard wystarczy).

Jeśli nie mamy menedżera plików, przejdź i pobrać go do gry rynkowej. Teraz idziemy do dyrygenta i patrząc APK, który został pobrany w pamięci flash. Wyskakuje okienko „Co?” Lub „Jak mogę zainstalować?”.

Po kliknięciu przycisku „Sprawdź i zainstaluj” Nasz tablet będzie łączyć się z Internetem i wykonać test APK dla wirusów, a potem to wszystko uczyni instalację. Ale jeśli kliknij „Install”, urządzenie będzie rozpakować grę bez analizy, a następnie naciśnij przycisk „Właśnie teraz.”

Więc zainstalowaniu niezbędnych aplikacji w tym samym czasie zorientowali się, jak pobrać gry na tablecie za pomocą komputera.