248 Shares 3665 views

Jak pomidory zaciskowe, każdy powinien wiedzieć Chłop


Pasynkovanie pomidory – to jedna z technik wytwarzania dobrej jakości plon. Niezależnie od tego jak dobrze uformowany krzew zależy, jak duże są owoce i ilu z nich będzie na tej roślinie. Jak przyciąć pomidory, opisujemy w tym artykule. Aby rozpocząć, aby zdefiniować co to pasierb i co powinno być oczyszczone. Pasierbów – pędy, które rosną z kątach liści. Muszą usunąć (szczypta), więc nie są one brane zasilanie z roślin, które są niezbędne do tworzenia i dojrzewania dobrych zbiorów. Jeśli pasierbów nie są usuwane, a następnie na ich temat, a także na głównych pędów, liści zaczynają się tworzyć, a nawet z ich przynosowych rosną stepsons drugiego rzędu. Ponadto, pasierb, jak również na głównej łodygi utworzą jajnika, a to trwa moc z elektrowni. Dlatego szczypta pomidory potrzebują czasu, bez dawania-kolce urosnąć do znacznych rozmiarów. Szczególnie skuteczna technika ta na temat klasy nieokreślony pomidory, które różnią się wysoki. Niektórzy początkujący ogrodnicy, nie wiedząc, jak szczypta pomidory, nie rób tego wcale, oprócz wystarczające i że rosną one kiełki, usunąć chwasty, paszy i wody dla roślin. A potem zastanawiać: tyle energii spędził, a wszystko na nic – mały plon.

Jak przyciąć pomidory?

Gdy stepson osiągnie wielkości 5-7 cm, powinny zostać usunięte. Powinno być
pozostawić mały czop (około 1 cm) – to zapobiec wydostawaniu odrastania ponownie, czyli w tym momencie nie ma już ucieczki rośnie. Ponadto krzak pomidora mogą być utworzone w jednym, dwoma lub trzema wynika – to zależy od ciebie, ale większość z pędów w krzaku nie powinna zostawić, inaczej owocem będzie niewielki. Jeśli zdecydujesz się tworząc tuleję w jednej łodydze, konieczne jest usunięcie wszystkich frajerów. Jak przyciąć pomidory, jeżeli tuleja tworzy się dwa lub trzy pędy? Jest jedna zasada: wszystkie pasierbów, które są powyżej pierwszego kwiatu pędzla usuwamy. Rezerwa pasierb, który znajduje się tuż poniżej pierwszej kwiatu pędzla – tak tworzą krzewów w dwóch łodyg. Jeśli jest to wymagane w celu utworzenia trzech krzew łodyga, pasierba rezerwowej, która jest nawet niższa, na przykład, drugi od dołu kwiatu pędzla. Jest też inny sposób pasynkovaniya: niższe pasierbów nie są usuwane, a korzeń i krzewów rozwija się jeszcze bardziej potężny system korzeniowy. Jak przyciąć pomidory w tym przypadku? Obok wymaganych step-dzieci, które już uprawianych przez 8-10 cm, co sprawia, bruzdy i przewidzianymi do pędów bocznych, pochować je tak, że większość korona pozostała nad ziemią. Zatem krzak pomidora dostaje dodatkową żywność, która zwiększa wydajność. Reszta frajerów mogą zostać usunięte.

Jak przyspieszyć dojrzewanie owoców?

Na pytanie, czy pomidorów dociskowych, musimy mieć odpowiedź. Teraz przyjrzymy się, jak przyspieszyć dojrzewanie owoców. Tutaj będziemy ponownie powitać polewa, ale teraz nie będziemy szczypać stepsons, a główny trzon. Odbywa się to w pierwszej połowie sierpnia, kiedy większość owoców osiągnęła etap napełniania. Pinching wykonywana jest na trzecim lub czwartym pędzlem i usunąć wszystkie jajnika: oni już nie mają czasu, aby utworzyć pełny plon i zabierze mocy z elektrowni. Ponadto, nadal można wyciąć dodatkowe blaty, które ukrywają owoce słońcu, oderwał część korzeni, lub zrobić poprzez przekroju podłużnym na łodydze – wszystkie te techniki przyspieszy dojrzewanie owoców na koniec lata, jeśli warunki pogodowe nie są zbyt korzystne.