457 Shares 2259 views

szkoły wojskowe dla dziewcząt. Suvorov szkoła wojskowa dla dziewczynek

Współczesny świat jest bogata w przykłady ekstrawaganckie wyświetlaczu, a kobiety na tej liście nie jest ostatnim krokiem, a pod pewnymi względami są liderami, jak urok i kobiecość są uważane za wyjątkowy i unikalny zestaw ziemskiej doskonałości. Jednak emancypacja kobiet i globalny trend rosnący wpływ na społeczeństwo płci pięknej zrobić kilka myśleć o prawdziwości definicji który został wymieniony wcześniej i jest nierozerwalnie związane z pojęciem „słabości”. To nie żart: szkoły wojskowe dla dziewcząt, czy jest to spowodowane tym historycznym wzorcem demokratycznego rozwoju naszego kraju? Weźmy bliżej przyjrzeć się realiów samorealizacji dzisiejszych nowoczesnych kobiet.


Kto gospodyni?

Smukłe piękno w wojsku tworząc Airborne kilku dziwne spojrzenia, ale jeśli wziąć pod uwagę, że nie jest to oficer medyczny, koparki dowódca plutonu spadochrony w odpowiednim czasie i w ogóle myśleć o tym, co stanie się z ludźmi w przyszłości … W międzyczasie, wszystko dopiero się zaczyna. szkoły wojskowe dla dziewcząt otworzyły swoje podwoje zaledwie kilka lat temu, a dokładnie – od 2008 r. W tym czasie kilkaset kobiet w randze oficerów ukończyło instytucji edukacyjnych i postawił stopę na ścieżce obrońców Ojczyzny. Prawdziwie bohaterski czyn jest teraz i przewaga płci żeńskiej.

stereotypy Destroyer

Przyjęcie do szkoły wojskowej stanowi dość poważny proces selekcji. Przekazywana komisja lekarska – nie jest podstawą do zwrotu na listach uczniów. Jeśli biorą pod uwagę, że kandydat na miejsce w Riazaniu Wyższej Szkoły Dowodzenia Airborne – dziewczyna, to można tylko złożyć hołd odwadze i determinacji targów połowa ludzkości. Ogromne konkurencji i niezwykle trudne egzaminy wstępne są nadal w mocy jakiegoś zdobywcy w spódnicy. Mimo wszystko, dziewczęta wydają się być słabsze niż mężczyźni w żadnej humanistycznych lub przygotowania fizycznego. Dobre lub złe, czas osądzi.

Tymczasem …

Dzisiaj, szkoły wojskowe dla dziewcząt stały się tymczasowym domem. Z myślą o oficjalnej kariery abiturientki prawidłowo i cierpliwie znosić wszelkie trudy i niedostatki życia żołnierza. Być może czytelnik styl pisania i wydawać nieco ironiczne, że służył jako okazję do refleksji na temat tego, co to znaczy żyć zgodnie z przepisami wojskowymi i przestrzegania ścisłej dyscypliny, obciążone naturalny nieprzydatność. Niemniej jednak, „The Art of War” otrzymała już swoje uznanie w żeńskiej połowie naszego kraju. I trudno nie zgodzić. Oczywiście, przede wszystkim nowoczesne dziewczyny rozważają perspektywę rozstanie z wysokich obcasach i makijaż, aby poświęcić swoje życie służbie swoich ludzi w kilku fantastycznych perspektywy nierzeczywistości. Tymczasem rosyjskie Siły zbrojne są uzupełniane żeńskiego personelu w obliczu zdecydowanych pań.

Suvorov szkoła wojskowa dla dziewczynek

Niech historię świata i nie wiemy, że kobieta ma zostać przyznany stopień ogólności, jednak, mówiąc: „On jest złym żołnierzem, który nie marzy o zostaniu ogóle” nadal żyje. Nie trzeba dodawać, że młody „wojownik” nie jest też pozbawiony naturalnej chęci nie kończy. Być może jest to okazja dzisiejszy dla dziewcząt, aby stać się prestiżowych wojskowych kadetów akademii będzie jakiś bodziec, aby osiągnąć najwyższy sukces w dziedzinie wojskowej. Po kadeci zawsze były, są i będą model edukacji patriotycznej, a wraz z kandydatów na wysokich rang biurowych. Należy zauważyć, że proces uczenia się w szkołach tego typu jest spowodowany nie tylko dogłębne badania sztuki wojskowej i humanistycznych, ale także wskazują na użycie różnych programów i kursów dla wszechstronnego rozwoju kadetów: etykiety, tańca i muzyki są integralną częścią najlepszej tradycji szkolnictwa wojskowego.

Ciężkie dni powszednie Maiden

szkoły wojskowe dla dziewcząt w całej jego różnorodności, oczywiście, nie są miejscem, gdzie dźwięk połączenia trąbka stałej i wyczerpującym zespołem gdzie mushtrovaniem „zapala się / lifting”. Dyscyplina i wyniki w nauce – w pierwszym rzędzie. Kobieta z natury obdarzony podwyższonym poczuciem odpowiedzialności, a nawet jeśli to, co chce osiągnąć, na pewno to osiągnąć. Dlatego niektóre z cech charakteru dziewczyny harmonijnie wpisują się w świadomości wymogów celnych i Statutem. edukacja Suvorov nie tylko daje dziewczynie prawo, bez egzaminów wstępnych, aby stać się wnioskodawca prawie każdy wyższy wojskowy instytucje edukacyjne, ale również przyczynia się do wzrostu duchowego jednostki i jest podstawowym źródłem umiejętności życiowych. Girls-kadeci na równi z mężczyznami muszą nauczyć się takie gałęzie spraw wojskowych:

 • Trening ogień;
 • ćwiczenia taktyczne;
 • ochrona przed bronią masowego rażenia;
 • wiertarka;
 • Badanie ustawie.

Na szczycie prestiżowej szkolnictwa wojskowego obejmuje badanie 4 języków obcych, etykiety sala balowa, a także wprowadza ceremonie protokołu. A jednak, pomimo korzystnych warunków dla uczniów i optymalnej aktywności fizycznej, nawykowe żeński słabość czasami wyrwać. Niemniej jednak, istnieją siły i samokontrola przejmuje.

Co robić i co jest potrzebne

Przede wszystkim konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne specyficzne szkolenie lub że szkolenie instytucji Ministerstwa Obrony. Na przykład, komunikaty wojskowe ukończył kadeci szkoły może być specjalistyczne takie kierunki:

 • łączności radiowej, transmisji i telewizji.
 • Sieci komunikacyjne oraz systemy przełączania.
 • systemy telekomunikacyjne wielokanałowego.

Warto zauważyć, że Woroneż Wojskowa Szkoła dla dziewcząt oferują specjalne meteorolog. Jednak jest to konieczne i najbardziej poszukiwanych w rosyjskim lotnictwie. Aby zapisać się na wyższy wojskowych instytucji edukacyjnych, należy najpierw zwrócić się do lokalnego komisariatu i dołączyć następujące dokumenty:

 • odpis aktu urodzenia;
 • kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość i obywatelstwo;
 • profesjonalny dobór psychologiczny map;
 • autobiografia;
 • kopia dokumentu w szkołach średnich;
 • trzy obrazy (bez wielkości nakrycia głowy 4,5h6 centymetrów);
 • Dokumenty medyczne ustalonej formie;
 • charakterystyczne dla szkoły wojskowej do pracy lub nauki.

Ponadto, Wnioskodawca musi przejść wszystkie standardy dla ćwiczeń fizycznych (bieganie 100 i 1000 m), a także pisemnych egzaminów z przedmiotów: matematyki, fizyki, języka rosyjskiego (dyktando). W większości przypadków, wykaz wymaganych dokumentów powyżej obschetrebuemym i akceptowalny dla niemal każdego rodzaju wojskowych agencji edukacyjnych.

Strategicznie ważne zawód

Jeśli polecenie z podziałem kobiety nie jest specyficzna, że coś może być bardziej do przyjęcia, że nie wykonując swoją działalność w siłach zbrojnych swego stanu? Wojskowa Szkoła Logistyki przygotowuje funkcjonariuszy na służbie żywności, odzieży, a także produkuje środki smarne zapewniają specjaliści. Umiejętności to najlepszy partner do samica ekonomiczny. Dlatego armia potrzebuje specjalistów, którzy są w stanie zorganizować odpowiedniego wsparcia i stworzenia korzystnych warunków do przechowywania i transportu żywności ważnych strategicznie, materialnych i zasobów energetycznych.

Konkludując

Współczesne kobiety są zdolni i pełni zdolny do służenia Ojczyźnie. Po tym wszystkim, armia – to jedność ludzi w jego silnym manifestacji i zawodu – w obronie Ojczyzny – powołanie, które nie zależy od płci. Dlatego też, panie, słuchać nakazami serca, a wszystkie stereotypy i uprzedzenia opuścić słabym sercu. Kto może chronić dziecko lepiej niż matka? A mężczyźni – dzieci z matkami … Paradoks życia.