785 Shares 969 views

Niesamowite zachodnia Europa

Niewiele osób wie, że Europa jest podzielona na wschodzie i zachodzie, jeszcze mniej osób wie, które kraje są częścią Europy.


Na przykład, w Europie Zachodniej jest mały, stan raz monarchiczny, które od dawna z cienia monarchii w pozycji lidera światowego.

Kraje zachodniej Europy: Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, Lichtensteinie, Niemczech, Holandii i Irlandii zawsze przyciągało jego odległe brzegi radzieckich obywateli i mieszkańców byłego Związku Radzieckiego.

Historycznie rzecz biorąc, nie ma sytuacji, że w okresie socjalizmu, wszystkie te stany były nieosiągalne z powodu polityki davivshey kraju nad narodami umysłów i przeczytać cały zachód od wroga, ale tak mile widziane. Kierunek do odwiedzenia, był w Europie Wschodniej, a jedyna różnica. Prawdopodobnie z powodu tej „żelaznej” zakaz nadal większość rodaków pragnących spróbować wcześniej „zakazanego owocu”.

To ciekawe, że w krajach Europy Zachodniej, ale ich lista ciągle się zmienia, a nawet różne oficjalne organizacje międzynarodowe przypisywać tego czy innego kraju na Zachód.

Do tej pory, Europa Zachodnia otwarte dla publiczności, a co roku podejmują w swoich rozpostartymi ramionami, miliony turystów, którzy chcą zobaczyć i poczuć ducha Zachodu. Jednak pozwolić kraje Europy Zachodniej nie można zrobić wszystko, gdyż obszar ten jest dość kosztowny i wymaga znacznych ilości pieniędzy, a nie tylko do odwiedzenia tego kraju, ale również w relokacji i wizy.

Kraje Europy Zachodniej mogą być zaskoczeni pięknem i kulturą nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Francja, znany ze swojej pięknej Wieży Eiffla i katedry Notre Dame, może zaskoczyć wielu nie mniej piękne i majestatyczne zabytki. Że jest Luwr – kompleks muzealny, zjednoczonych w tym samym obszarze kilku muzeów, organicznie łączą budynki sięga 12 wieku i nowoczesna szklana piramida, daje estetyczny wygląd do muzeum w 1983 roku. Nie mniej rozległe i historyczny kompleks – Wersal, który stał się uosobieniem epoce najbardziej ukochanego króla Francji. Prawie do końca 17 wieku pałac był rezydencją obecnego króla, aż rewolucja francuska obaliła monarchię i nie nie tłumaczyć cały kompleks statusu muzeum, oprócz wystaw i pałaców, tutaj jest największy i najpiękniejszy ogród, przedstawił różnorodne fontanny, aleje i szklarniach.

Belgia jest również w pełni wyposażony w ogromną liczbę pałaców i zachowanych zabytków historii, jest to królewski pałac z 15 wieku, a Katedra St. Michael, światowej sławy witraży. W obszarze administracyjnym można zobaczyć mieszankę starej i nowej architektury, reprezentowanej przez Pałac Narodów, datowany na 18. wieku, a dziś siedziba Brytanii. Od średniowiecza do chwili obecnej na nieuszkodzoną zachowanym cały blok miasta, które niegdyś największy rynek, jest obecnie ośrodkiem handlu antykami.

Irlandia może zaskoczyć symbiozy dziewiczy, niekończące się zielone murawy z aktywnie hodowane w pobliżu zabudowanych miast, wypełniona lamp świetlnych i znaków reklamowych. Podobnie jak we wszystkich krajach monarchii, pozostało wiele zamków, ale w Irlandii trzeba iść za naturą i wspaniałymi widokami. Najbardziej pamiętne miejsce jest Grobla Olbrzyma – niesamowite zjawisko naturalne, utworzony w wyniku erupcji wulkanu. Ponieważ głębokość wody stopniowo „Go” kamiennymi filarami regularny sześciokątny kształt, połączone ze sobą. Razem mogą liczyć 40.000 kolumn, która osiąga wysokość 12 metrów.

Wszystko Europy Zachodniej, krajów graniczących z nią, a cała Europa jako całość, jest potężnym magnesem dla wszystkich ludzi, którzy nadal będą kuszące dla niego.