816 Shares 2131 views

Jak rozmawiać z DPS. Zniżki dla kierowców

Złe doświadczenia komunikacji z przedstawicielami policjantów ruchu długich zamieszkać w strachu początkujących kierowców. Każdy follow-up spotkanie to prawdziwe wyzwanie, nawet jeśli kierowca niczego nie złamać. Nie jest to zaskakujące. Większość z nas nie ma pojęcia o sztuce komunikacji z inspektorów drogowych. Choć wie, jak rozmawiać z policji drogowej, to jest możliwe, aby uniknąć sankcji na różne jej strony.


Jeśli inspektor drogowy wzywa cię do zatrzymania, zgodnie z jego instrukcjami. Nie zwracając uwagi na wymóg, to naraża się na kłopoty. Po pierwsze, na pewno będzie zostawić samochód policji drogowej. A po drugie, piszesz na grzywnę wynoszącą od 200 do 500 rubli. Po podjął decyzję, aby zatrzymać, nie ruszaj się zbyt daleko. Inspektor, oczywiście, przychodzi do swojego samochodu, ale jest to mało prawdopodobne, aby podnieść go na duchu. I choć to jest, myślę wielkiego Konfucjusza: „Istnieją trzy błędy w komunikacji między ludźmi. Chęć mówić przed musisz. Nie mów, gdy jest to potrzebne. Mówić bez oglądania słuchacza ". Pomoże to uporządkować, jak rozmawiać z policji drogowej.

Jeśli nie masz złamane, to nie znaczy, że inspektor nie ma prawa domagać się zatrzymania. To może być najbardziej nieoczekiwanych powodów – od zapowiedzi podobnych maszyn na liście poszukiwanych na potrzebę przyciągnięcia do pomocy personel recepcji. Dlatego nie należy rozpocząć rozmowę z oburzeniem i wysokich tonów. Pierwsza minuta jest zwykle nadaje ton komunikacji i jak rozmawiać z policji drogowej, wiele zależy. Nie z samochodu, otworzył okno, spokojnie czekać inspektor nazwaliby swoją pozycję, rangę i przyczyny wyłączenia.

Wykazała brak pośpiechu, pytając się spieszyć, zwłaszcza, jeśli naprawdę nie spiesz się. Twoje zapytanie przyniesie odwrotny skutek. Nie zapominaj, że wiele lat doświadczenia w kontaktach z kierowców generuje kontrolerom umiejętności psychologicznych. Będziesz przedłużyć rozmowę tylko tyle, ile trzeba dokładnie sprawdzić dokumenty i numer samochodu.

Utrzymania dialogu w spokojnym, grzecznym i pewność tonem, ale w każdym razie nie w szorstki i pogardliwe. Ci, którzy nie mogą powstrzymać emocje, może sprawić, aresztowania administracyjne. Należy jednak pamiętać, że pochlebstwo nie jest najlepszym sposobem komunikowania się. Taki ton prowadzi do podejrzeń o swojej winy.

Doświadczeni kierowcy, którzy doskonale wiedzą, jak rozmawiać z policji drogowej nie radzą, aby przeciwstawić powiązania z kierownictwem. Takie zagrożenia pogorszy tylko stosunek do siebie i zapewniają pełną kontrolę.

Nigdy nie oferują zapłacić pierwszy, zwłaszcza jeśli nic nie jest złamane. Takie działanie może oznaczać tylko jedno – czujesz się winny.

Znajomość prawa – potężną siłą, a znajomość norm na drodze – podwójne zasilanie. Jednym z sekretów jak rozmawiać z policji drogowej, mówi – nie ma potrzeby odwoływać się do prawa, nie znając ich dokładna. W tym przypadku, to prawda – zwrócić się do inspektora w celu wyjaśnienia przepisów. Takie wnioski wrażeniem strażników drogowe i służyć rozwojowi przyjaznych stosunków.

Jeśli czujesz niesprawiedliwości ze strony służb pracowniczych, zapisz się do rozmowy na taśmie lub innego urządzenia nagrywającego.

Teraz, gdy wiesz, jak rozmawiać z policją ruchu i nie bój się z nią spotkać. Bon voyage!