155 Shares 5061 views

Restauracja "Khinkali House". Zdjęcia i opinie

kuchni gruzińskiej jest zwłaszcza popyt nie tylko w Gruzji. To, co spowodowało wiele różnych restauracji w całym kraju, gdzie takie kursy służą jako głównego menu. „Chinkali House” jest rozbudowana sieć gruziński kuchnia. I restauracje znajdują się w różnych miastach.

Stolica Rosji

Naturalnie, „Khinkali House” znajduje się w Moskwie. A lokalizacja dla restauracji dobrze dobrane, i to w wielkiej instytucji popytu nie tylko mieszkańcy stolicy, ale także osób odwiedzających miasto.

adres

„Khinkali Dom” na Berezhkovskaya można znaleźć w obiekcie numer domu 12. Works od 12:00 do 00:00. W drodze wyjątku, jeśli zamówiono rozległe bankiet i warunki uzgodnione z góry, restauracja może być zamknięta później. Odbywa się to dla wygody użytkowników, którzy mają ogromne wydarzenie, które nie mieszczą się w ramach trybu pracy. Lokalizacja dobrze dobrane, jak wielu odwiedzających miasto, spacery wzdłuż nabrzeża, należy udać się do restauracji na lunch lub kolację. Właściciele nie mylili z adresem dla danej instytucji.

menu główne

Naturalnie, pozycjonuje się jako gruzińskiej restauracji „Khinkali domu” (Moskwa), jego główne danie Khinkali. To jest dla tych, którzy nie wiedzą, coś znajome pierogi. Przetarg i delikatne ciasto układa pikantne nadzienie mięsne, starannie opakowane i gotowane do miękkości we wrzącej wodzie. Restauracja „Khinkali Dom” oferuje zwiedzającym kilka opcji do napełniania:

 • Wołowina, wieprzowina i zielenie.
 • Wołowina.
 • Grzyby.
 • Ziemniaki.
 • Ser.
 • Wołowina, czosnek, wieprzowina, Jiro (Zieloni).

Koszt jest obliczany w zależności od ilości. Więc Khinkali z ziemniakami sztukę będzie kosztował 40 rubli, a wersja mięso – 60 rubli. Dlatego wielu próbki kupiłem po jednym z każdego rodzaju produktu, aby znaleźć swój smak.

zupy

Trzeba koniecznie spróbować zupy Podpis „Chakapuli” z jagnięciny przetargowej, tomlonnoy w białym winie, krem, estragon. Smak tej potrawy jest po prostu niesamowite. I, oczywiście, lista ta nie kończy się zupy. „Khinkali House” Berezhkovskaya oferuje swoim gościom tradycyjny barszcz zupa-grub i rosół z domowym makaronem. Menu jest dość obszerna, można wybrać coś, że chcesz duszę. Porcje są dość duże – takie, które można jeść, ale nie przejadać.

Dania gorące na węglach

Co może istnieć bez kuchni gruzińskiej asortyment dań? Na węglach w „Khinkali Domu” można przygotować następujące „przekąski”:

 • Szaszłyki z jagnięciny.
 • Szaszłyki z cielęciny.
 • Bakłażan na węglach.
 • Pomidory na węglach.
 • Grzyby w grill.
 • Jagnięcinę.

To też nie jest to pełna lista. East kuchni w ogóle słynie z dań mięsnych na węglach, więc o Grill również wszelkich starań, aby użytkownicy byli zadowoleni. Na życzenie mogą zbierać i domowy kebab – jeden z tych składników, które klient chciał zobaczyć na stole.

pasek menu

Pomimo faktu, że restauracja jest głównie gruziński, tutaj można znaleźć prawie każdy napój. Jednak szczególny popyt jest wino domowe i tradycyjne. Tak więc, na przykład, najczęściej z odmian gruzińskich kupili „Mukuzani”, który służył jedynie butelki, a nie szklanki, i „Tbilisi”. Wina te są przyciągane nie tylko niższe w porównaniu z włoskim, cenę, ale również niepowtarzalny smak i aromat. Ale to tylko odmiany czerwone! I większość białych gości pożądane „Tsinandali” – gruzińskiego wina o delikatnym aromacie i słodkim posmakiem. Można również znaleźć bar na mapie:

 • Wódka.
 • Piwo.
 • Strzały.
 • Klasyczne koktajle.
 • Tequila.
 • Likiery.

Lista rozległe, są napoje dla każdego smaku i siły.

Poglądy gości

„Dom” Khinkali opinii w Moskwie zyskał najbardziej pozytywne, mimo solidnej konkurencji. Przyciąga turystów nie tylko cenę demokratycznej na jedzenie (i kosztu kapitału, a prawda jest najbardziej demokratyczna), ale również mnóstwo wyborów, serwis. Wiele osób mówi, że o ile w domu i miłej atmosferze panuje w danej instytucji, wróć ładne i opuszczeniu, chcę wrócić. Właściciele nie straciły przez zakłady nie tylko na szeroki wybór dań i umiejętności kucharzy, ale także na pracowników. Goście są zachwyceni ponownie i ponownie.

Jarosław

również znaleźć miejsce dla instytucji „Khinkali Dom” w tym chwalebnym miasta. Znajduje się pod adresem: ul Chkalov, dom 2. drożność ludzi jest średnia, ale restauracja jest duże zapotrzebowanie wśród ludności. I nie bez powodu.

polityka cenowa

W przeciwieństwie do instytucji metropolitalnych tutaj „Khinkali House” (Jarosław) oferuje odwiedzającym danie główne nie jest indywidualnie, ale w wysokości 5 rzeczy. Portia dostaje więcej, ale miejsce na deser lub gorących szczątków. Faktycznie, ceny nieco niższe niż w stolicy, ale jest to cecha prawie wszystkich miast na świecie.

desery

Wiele młodych osób cieszą się niezwykłą i bardzo pyszne marchewki i pomarańczy ciasto. Taka kombinacja daje przyjemny posmak. I wiele dzieci nie zdają sobie nawet sprawy, że deser jeść marchewki. I, oczywiście, bez wyjątku, jak tradycyjne baklava! Tutaj jest przygotowana szczególnie smaczne. Kucharze spróbować dla odwiedzających, przez cały czas przygotowywania deserów i dań z miłością według tradycyjnych receptur.

Cechy i „chips”

Naturalnie, w celu rozgrzania zainteresowanie gości, restauracja ma swoje własne metody. Na przykład podczas transmisji wydarzeń sportowych w instytucji ogromnych paneli plazmowych zawsze działa. Przez to przyciąga wielu odwiedzających, kibiców i tych, którzy po prostu kochają, aby zobaczyć swoje ulubione mecze. Dla pracowników i osób pracujących w biurach i wysyłką do domu wszystkie potrawy bez wyjątku. A co najważniejsze, jeszcze gorące i świeże. W dni powszednie od 12:00 do 16:00 można zjeść domowy obiad w rozsądnej cenie. I, oczywiście, zamówić bankiet dla ważnego wydarzenia. W tym do wypoczynku dla dzieci ze specjalnym menu i program rozrywkowy.

Poglądy gości

właściciele restauracji pojmowali go jako rodzinna restauracja z pysznym i tradycyjnej kuchni gruzińskiej. I udało im się! Przyjmuje gości z uprzejmy i przyjazny menedżer, który pozwala wybrać lubił przestrzeni. Przyjazny i pomocny kelnerzy nie tylko wykonywać swoją pracę, przewożących żywność i napoje, ale także zaleca się zwrócić uwagę na konkretnej pozycji menu, opisując cały urok i możliwości. Jadąc na miejsce ładne spędzać czas zbyt. Są tacy, którzy z jakichkolwiek powodów nie musiał skosztować danie ale bardzo niezadowolony i nie został znaleziony. Rodzinna atmosfera obejmuje wszystkie możliwe błędy, które mogłyby znaleźć najbardziej wymagających gości.

Czy warto odwiedzić?

Fani restauracji z kuchni orientalnej powinna zwracać uwagę na tego typu instytucji. W stolicy można chodzić wzdłuż nabrzeża, aby wyglądać „na światłach” w restauracji na kolację, a Jarosław, na przykład dania zamów próbkę w domu. „Khinkali House” jest na pewno warto zobaczyć, co miasto to nie był instytucją. Atmosfera jest dobroduszny, jasny strój istnieje, ale istnieje szeroki wybór żywności i napojów. Nawet dla najmniejszych i najbardziej wymagających. Lokalizacja istnieje całości, a także danie dla każdego smaku. Przystępne ceny, duże porcje, przyjazny personel – co jeszcze jest potrzebne do dobrego wypoczynku z rodziną lub bliskimi przyjaciółmi?