80 Shares 5128 views

Pieczona ryba w multivarka: recepty, zdjęcia

Każdy wie, jak użyteczne ryby dla ludzi, jakie składniki odżywcze i mikroelementy zawarte w jego skład, bo to nie zatrzyma. Mamy tylko pamiętać, że dania z tego produktu są obecne niemal każdego dnia na naszym stole. W różnych sposobów: zupy, smażone, gotowane, duszone, pieczone, suszy i innych. Jeśli niektóre sposoby przygotowania traci więcej użytecznych właściwości, podczas gdy inne – mniej. Najlepiej zachowuje korzystne właściwości pieczone ryby w multivarka i pieca.


Upiec rybę w multivarka

Dzięki tej metodzie przygotowania zachowane prawie wszystkie minerały i pierwiastki śladowe. Po ryb jest narażona na minimalne obróbki cieplnej. Wam przepis domu, które zostaną docenione przez miłośników pysznego jedzenia i gotowania – szybkie. Przygotuje kruchy i soczysty Panga, piec z serem i ziołami, aby uzyskać korzenny aromat oraz przyjemny kremowy smak. W celu stworzenia tego arcydzieła ryb, musimy: jeden kilogram sum, kilka rodzajów zieleni, kilka żarówek, dwie marchewki, 200 g kwaśnej śmietany, taką samą ilość sera, masła i pieprz, przyprawa do ryb i solą.

Receptura „Pieczone ryby w multivarka"

Po rozmrożeniu suma przemywa się i suszy, serwetki i usunięcia nadmiaru wilgoci. Pocięte na kawałki a la carte arbitralna wartość. Jak korzystanie z zielonych piór zielonej cebuli, kopru, kolendry, pietruszka, seler. Można dodać inne, do gustu. Wybrane shinkuem również posiekać cebulę. Ser i marchew zetrzeć duże. Przetwory spożywcze rozmieszczone w rondlu warstw Multivarki wstępnie smarowany olej słonecznikowy. Postępuje się w sposób następujący: ryb, przypraw i soli, marchew, cebula, zieleni. Wlać śmietanę na górze, że bez utraty jakości doznania smakowe i mogą być zastąpione przez majonezu. Zamknij pokrywę, ustaw „pieczenia” czas trybu – 40 minut. Całkowicie pomijając proces nie może być, ponieważ 15 minut przed sygnałem potrzebują naszej danie posypać serem. Pieczona ryba w multivarka gotowy. Na stole, podają najlepsze ziemniaki, makaron i ryż, chociaż garnitur i każdy inny dodatek.

Gotowanie nadal łowić z serem w multivarka

Teraz masz przepis zostanie przedstawiony, w którym proces gotowania jest bardzo szybki, ale jakość nie są w ogóle wpływu. Powstały posiłek – prawdziwa magia, i w ciągu zaledwie 50 minut. Liczba produktów trzeba w tym samym czasie, bardzo niewiele. Są to: majonez, śmietana, pieprz, sól, ser, i, w rzeczywistości, ryby. Gotowane w ten sposób, że nie będzie przyznać się do jakiegokolwiek zupełnie innym naczyniu. Pomocny, smaczne, obfite i samowystarczalny. I nie potrzeba żadnego przystawki, być może tylko kilka warzyw.

Tak więc, składniki: ryby czerwony – 0,5 kg, 150 g sera, dwie łyżki stołowe śmietany i majonez, pieprz i sól.

Przygotowujemy trzy porcje. Jeśli chcesz, aby uzyskać prawo gotowane receptur ryb ze zdjęciami, które pomogą Ci spełnić dokładnie wszystko.

przepis na

Umyć to, wysuszono i przeprowadzono w steki. Pieprz i sól do smaku. Wlać trochę oleju roślinnego w misce Multivarki, wystawiać reżim „chleb” i bez zamykania pokrywy, smażyć steki z każdej strony przez 10 minut. Wymieszać majonez ze śmietaną, wielu gospodyń domowych w tym przypadku dalsze i trochę czosnku. Olej łososia i sos w tym samym trybie jak „cookies” w 30 minut doprowadzić do gotowości. Tymczasem pocierać tartym serem i przez 10 minut, aż gotowane posypać je prawie gotowy danie. Wynik był nasz pieczone ryby. W multivarka i bardzo smaczne.

Piec ryby z majonezem

Dla odmiany, możemy to zrobić w piekarniku. Niech każdy porównania lepsze i smaczniejsze, jak i dokonać wyboru. Piec można gotować ryb, ale zalecamy trwa zbyt koścista. Od morza polecam dorsza, morszczuka i mintaja, a od rzeki – karpia lub szczupaka. Jeśli jest posmarować majonezem i nałożyć smażone warzywa z góry, można dostać smaczne ryby z chrupiącą skórką.

Składniki: Ryba – jeden kilogram, cebula – dwie głowice, majonez, marchew, mąka, olej roślinny, przyprawy i sól.

Teraz będziemy przygotowywać potrawy, która nazywana jest „Ryba zapiekana z majonezem.” Oczyścić to, wypatroszone i umyte. Obsushivayut bawełna lub ręcznikiem papierowym. Odcięcie głowy i ogona odciąć płetwy tusz. Pocięte na kawałki, natrzeć solą, ziołami i pozostawić do marynaty. Tymczasem czyszczenia marchew i cebulę, pocięte na paski pierwszej, drugiej – półpierścieni. Marchew niektóre gospodynie przetarł na tarce. Nawiasem mówiąc, kiedy przygotowanie pieczone ryby, przepisy kulinarne ze zdjęciami, które pomogą Ci dostosować swoją pracę. W oleju roślinnego smażyć warzywa na złoty kolor. Mąkę pokruszyć ryby i układać na blasze, smarować. Top – smażone i zalać majonezem. W temperaturze 200-220 ° piec ryby w piecu. Na czas – około godziny, w zależności od grubości i rodzaju ryb. Do brązowienia majonez skorupa określić dania gotowości.

Ryby pieczone w folii w piecu

Wreszcie wyjaśnić, jak zwierzęta wodne piec w folii. Czy to prawda, na receptę, będzie można zorganizować uroczystą kolację lub lunch. Ponadto, w tym przypadku, może być oddany do użytku żadnych filetów rybnych.

Potrzebujemy: 0,6 kg filet, dwa jajka na twardo, 50 gram masła, jedną łyżkę 3% octu, soli, trzy kawałki cebuli, do smaku – zmielony czarny pieprz i zioła.

Teraz, gdy ryba jest przygotowywany. Przepisy ze zdjęciami, aby pomóc zrozumieć. Filet jeśli zamrożone i rozmrożone wstępnie cięte na porcje. Marynowane dalsze 20-30 minut do marynaty, korzystnie w niskiej temperaturze. jest wykonana ze szkła z woda, ocet, solą i pieprzem.

W międzyczasie przygotować farsz: Czyste i drobno posiekać cebulę, smażyć w oleju, dając chłodne i dodać startą jajko. Wszystko wymieszać, dodać warzywa, drobno posiekane. Olej smarowane folii, rozłożone na połowie jej ryb, a na górze – farszu. Zamknąć drugą część fileta. Trzy ser i posypać naszego posiłku. Zawinąć folię, umieścić na blasze i wstawić do piekarnika. Powstaje pytanie: „Jak upiec rybę w folię?” Odpowiedź – 20 minut, pomimo faktu, że całkowity czas trwania – 50 minut. Pięć minut aż gotowane tworząc folia skorupa otwarte. Posypać ziołami pieczone ryby i podawać. Bon appetit!