191 Shares 3906 views

Bryus Uillis: Filmografia. Najlepsze filmy z udziałem aktora ról. Filmy z Brucem Willisem

Dziś, aktor znany i popularny na całym świecie. Jego udział w filmie – to gwarancja sukcesu obrazu. Ilustracje one tworzone, naturalny i realistyczny. Jest to wszechstronny aktor, który potrafi poradzić sobie z dowolnej roli – od komiksu do tragiczne.


dzieciństwo

Kolebką aktor, producent i przedsiębiorca w marcu tysiąc dziewięćset pięćdziesiąt pięć, w bardzo małym niemieckim mieście Idar-Oberstein, który znajduje się pomiędzy Francją i Luksemburgiem. Ojciec aktora – amerykański. W tamtych czasach był to wojna, aw tym mieście było tam działalności i poznał swoją żonę.

Mama Bruce – niemiecki. Nazywała się Marlene. W tym czasie pełniła funkcję lokalnego oddziału dużego banku. Rodzice rozwiedli Willis w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego drugiego roku. Kiedy dziecko było dwóch lat, rodzina przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, w mieście New Jersey. Bruce dorastał razem z siostrą i dwoma braćmi, z których jeden zmarł w młodym wieku. Bryus Uillis, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, rosły najczęściej chłopca, który nie różni się od swoich przyjaciół. Prawie nic. Fakt, że chłopiec dziecko jąkał się źle i bardzo z kompleksów o nim. Musiał znosić wiele drwin ze strony rówieśników i kolegów. Pomimo tej wady, Bruce zaczął uczęszczać teatru szkole teatralnej i niespodzianka zaczęli dostrzegać, że na etapie jego jąkanie zniknęło jakoś cudownie. Tak więc młody człowiek zainteresował się teatrem i muzyką. Następnie Bruce myślał, że to tylko hobby, działalność, która daje mu przyjemność.

W latach osiemdziesiątych nagrał dwa solowe albumy muzyki w stylu kraju. Muszę powiedzieć, że nawet dzisiaj słynny aktor nie zostawił swój młodzieńczy entuzjazm – to jest wliczone w głównej części grupy akceleratorów, które w zasadzie wykonuje bluesa.

Początki kariery

Pomimo czułej miłości do teatru, młody człowiek nie związany ze swoją przyszłą profesję kreatywności. I jego otoczenia, nikt nie mógł sobie wyobrazić, że w ciągu kilku lat wszyscy będą chętnie oglądać film z Bryusom Uillisom. Po szkole, facet pracował w zakładzie chemicznym, służąc jako ochroniarz, wysiłku kierowcy. Więc zaczął karierę Bruce'a.

Kiedy poszedł na studia w Montclair College, miał okazję grać na deskach teatru studenckiego. To było wtedy, że Willis myślał o karierze aktora. Młody człowiek udał się do Nowego Jorku. Tu zaczął brać udział w musicalach na Broadwayu pojawiają się w reklamach. Bardzo podobnie jak w filmach, i zaproponował, aby reklamować dżinsy.

Bryus Uillis nie porzucić swoje marzenie o zostaniu aktorem, więc regularnie udał się na casting, oferując kandydata w różnych rolach. Choć młody człowiek był jeszcze w stanie powiedzieć, w jaki filmy chciałby strzelać – komedia, tragedia lub w filmach akcji. Pewnego dnia los uśmiechnął się do niego, a on został wybrany spośród ponad trzech tysięcy osób ubiegających się o rolę w serialu, którego przeznaczeniem było stać się jednym z najbardziej popularnych w tym czasie – „Detective Agency” Moonlight”. To była rola Davida Edison. Seria została wydana w 1985 roku. Jego występ zakończył się dopiero w 1989 roku. W świecie tym filmie stało się niezwykle popularne. Aktor Bryus Uillis, filmografia, który zaczyna się od tego obrazu, skąpane w świetle światowej sławy.

Po pokazie eksperci byli zgodni, że Willis – wielki komik i jego rolę – komedia.

Bryus Uillis „Szklana pułapka”

W 1988 roku, już bardzo znany aktor został zaproszony, aby zagrać w thrillerze akcji. Bryus Uillis, którego filmografia w tej chwili dopiero zaczynają tworzyć po tym stał się światowe gwiazdy. Od tego czasu aktor otrzymał kilkakrotnie nagrodę „Emmy”. Jego gwiazda podjęła swoje honorowe miejsce na słynnej „Alei Gwiazd” w Hollywood.

Dziś świat nie jest tak wielu aktorów, którzy mają taką samą popularność jak Bruce Willis. Filmografia (lista filmów z jego udziałem) ma ponad sto obrazów. Jednak obraz samotnego bohatera „Szklana pułapka” jest powszechnie uważany za najbardziej udany. Jego aktor stosuje się więcej niż jeden raz w swojej karierze. Na przykład w filmie „Piąty element” Luca Bessona.

… i nie tylko

Najlepsze filmy z Bryusom Uillisom zawsze zapamiętany na długo. Niezależnie od tego, kiedy to albo że obraz został zastrzelony, to może zmienić się bez końca. Jest to specjalny talent do aktorstwa, co niewątpliwie ma Bryus Uillis. "The Kid" – komedia, wydany w 2000 roku. Należy do familijny, a jeśli dziś zmienić go z rodziną, na pewno czerpać przyjemność.

Przypomnijmy wcześniejszą rolę Bryus Uillis. "Szakal" – to thriller, kryminał. W tej taśmy aktor zagrał rolę elitarnego zabójcy. On jest bardzo pomysłowy i przebiegły. Jest prawie niemożliwe, aby zneutralizować. Ten obraz jest w stanie utrzymać w napięciu do ostatniej chwili.

Kolejna znakomita rola Bryus Uillis – samotnikiem. Jest to obraz 1996 „Lone Ranger”, w którym aktor genialnie grał główną rolę – włóczęgą Dzhona Smita. Ostatni ukrywanie z organami ścigania i znajduje się w mieście Jerycho, gdzie dwa gangi działają.

"Zakładnik" (2005)

Wśród ostatnich prac należy wszystko oznacza kolejny film akcji, w którym aktor zagrał główną rolę. Zapewne wielu już domyślił się, że mówimy o filmie „Hostage”. Bryus Uillis pełniła rolę negocjatora Dzheffa Telli, który przenosi się do prowincji na stanowisko szeryfa.

"Ed" (2010)

Nieruchomość najlepsze filmy z Bryusom Uillisom, nie możemy mieszkać w tej akcji komedii. W nim aktor zagrał główną rolę. Muszę powiedzieć, że wszystkie Willis zaczął coraz częściej mówić w ostatnich latach, że są zmęczeni nadludzi ról. Chciałby pracować w komediach. Prawdopodobnie dlatego, że film, który łączy detektywa i komedii, aktor spadł pod prysznicem. Co to przyciągnął film „Red”? Bryus Uillis pochwalił cienki i bardzo dobry humor tego obrazu.

spowolnienie

Dziś wydaje się, że Willis był popularny i zawsze popytu, ale tak nie jest. Jego kariera i znał okresy recesji. Na przykład, na początku lat dziewięćdziesiątych nie było ciekawych ról. W tym okresie, Bryus Uillis mógł sobie pozwolić na wybranie jednej z oferowanych role te, które były najbliżej niego. można go zidentyfikować tylko „Pulp Fiction” (1994) K. Tarantino, w których Willis po raz kolejny udowodnił, co zupełnie wyjątkowy aktor przed nami. W tym filmie, pojawił się przed jego fanów w nieco innej roli, daleko od obrazu panującej Zbawiciela ludzkości. Jednak rola ta przez długi czas wykonywał aktora, zamiast pozwolić go otwiera nowe zdolności. W słynnym filmie „The Fifth Element” Bruce znowu musi uratować świat. Po praca ta wróci przedłużający się pauza, która została przerwana przez obrazie „The Sixth Sense” w dziewiętnaście dziewięćdziesiąt dziewiąty rok. W tej taśmy był w stanie wykonać w sposób nieoczekiwany roli. Bruce grał znany psycholog, starając się pomóc chłopcu, który widzi zmarłych. Film został bardzo dobrze przyjęty przez fanów i aktora oraz surowych krytyków.

życie osobiste

Prawdopodobnie nie powinien powiedzieć, że ten utalentowany aktor i wspaniały człowiek nigdy nie cierpiał na brak fanów. Miał romans z piękną Maria Bravo, Emily Sandberg Bruk Berns. Ale jasne jest, że najbardziej żywe i nieusuwalny znak w życiu opuścił niepowtarzalny Demi Mur.

Kilka gwiazda spotkała się w 1987 roku podczas kręcenia filmu „Police post.” W tym czasie dwaj młodzi ludzie byli traktowani w odwyk dla uzależnionych od alkoholu. Wkrótce po ślubie. Małżeństwo miało trzy córki – Talula, Scout, Rumer. Przez trzynaście lat, para zdawała się być najbardziej stabilne w środowisku Hollywood, ale w tym roku, małżeństwo i zaskoczeniu wielu, upadł. Byli małżonkowie byli w stanie utrzymać dobre stosunki przyjacielskie. Demi Mur raz żonaty utalentowanego amerykańskiego aktora, który był znacznie młodszy od niej – Ashton Kutcher.

Po Bruce przyznał, że on i żona i dzieci idą do odpoczynku. Tak, i żyją w sąsiedztwie – Willis wystarczy przejść przez ulicę, aby zobaczyć moje dziewczęta.

Jego nowa miłość aktor spotkał się w 2009 roku. Stało Emma Heming. Jest dobrze znana modelka, która jest młodsza od męża przez dwadzieścia trzy lata. W 2012 roku urodziła córkę, co może pogratulować para. Na początku maja, dwa tysiące czternastego roku ze Stanów Zjednoczonych przyszedł dobre wieści – Bruce spłodził inną córkę, która urodziła Emmy w Los Angeles. Dziewczyna dała piękną nazwę – Evelyn.

Bryus Uillis dzisiaj

Dzisiaj, ukochany przez miliony aktor Bryus Uillis, którego filmografia obejmuje ponad sto różnych obrazów, nadal jest zapotrzebowanie i niezwykle popularne na całym świecie. On jest jednym z najdroższych aktorów w Hollywood. W kwietniu 2002 roku, zaczęliśmy kręcić kontynuacji legendarnego filmu „Szklana pułapka”. W tym samym roku zagrał w filmie "Niezniszczalni 2", który wraz z nim Chak Norris pracowała na planie, Sylvester Stallone, Mikki Rurk, Arnold Schwarzenegger, Jean-Klod Van Damme.

Bryus Uillis: Filmografia 2013

W tym roku aktor zastrzelony trochę mniej niż w poprzednich dwóch tysięcy jedenastu. Należy wspomnieć, przede wszystkim, „Cobra-2”, gdzie wcielił się w rolę generała Dzho Koltona. Film należy do gatunku science fiction. Potem zagrał w długo oczekiwanej kontynuacji ulubione wszystkich obrazów – „Szklana pułapka 5”. Ponadto, aktor wystąpił w kontynuacji thrillera „RED-2”.

Tajemnicą sukcesu

Wiele osób zastanawia się, dlaczego film z Bryusom Uillisom jest tak popularny? W przeciwieństwie do bohaterów Stallone czy Schwarzenegger, który prawie nigdy się nie uśmiechała, trzymając karabin maszynowy, bohaterowie Bruce podbić publiczność ze swoim poczuciem humoru. Oni nie mają wstręt do „przypięty”, a jeśli zajdzie taka potrzeba, i przypomnieć sobie, jak bardzo są one chłodne, niedbale zabijanie łotrów i złoczyńców. Należy zauważyć, że nawet zabijanie ekranie, co sprawia, Willis, zawsze towarzyszy słynnej Catchphrase wit.

Ponadto musimy oddać hołd odwadze tego człowieka – on nie boi się eksperymentować ze swoim obrazie. Lubił pracę na role, które były bardzo daleko od wizerunku „trudnych” faceta.

Pomimo niesamowitej popularności aktora na świecie, nie ma nagród, marzą niemal wszystkich przedstawicieli tego zawodu. Na półkach nie są warte „Oscars” figury, a ściany są obwieszone luksusowych domów nie są dyplomy i certyfikaty Krytyków Filmowych. Fakt ten nie przeszkadza gwiazdę Hollywood (lub przynajmniej tak mówi). On jest na tyle dla ogromnej publiczności miłości i dużych opłat.

Bryus Uillis, którego filmografia obejmuje ponad sto prac, teraz pełen energii i twórczych planach. Gdy aktor powiedział, że jego najlepsza rola będzie grał między czterdziestu i sześćdziesięciu lat. Tak że jego fani oczekują od swojego idola nowych i ciekawych prac.

Dziś chcielibyśmy zaprezentować niektóre prace ukochanym aktorem, gdzie grał główną rolę.

"Cop Out" (2010): Komedie, główną rolę

Dwóch policjantów szukają skradzionej karty klubowej. Udaje im się konsekwentnie dostać się do najbardziej niesamowitych opowieści, z jakimi borykają się z gangsterami, Meksykańska, narkotyków mafii. Tej komedii Kevina smita krytycy dostrzegli politycznie niepoprawne.

"RED" (2010): akcja komedia, główną rolę

Emerytowany agent CIA mieszka ciche i spokojne życie. Ale przeszłe działania nagle przypomina sobie – tajemniczy zabójca próbuje go zabić. Oczywiście, doświadczony oficer uniknął kul wysłane do niego, ale zdałem sobie sprawę, że ten człowiek nie żartuje. Frank obraca się o pomoc do swojego byłego kolegi z zespołu Joe. Udaje im się uciec od likwidatora. Ale co wysłał?

"Catch 44" (2011): Akcja, główną rolę

Historia trzech dziewczyn, które mieszkają w Vegas szarości codziennego życia. Po ich losu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zmieniają zwykle przebieg i zaczynają przypominać ostry detektywa. Dzieje się tak od razu po jednym z nich spotyka mężczyznę o imieniu Mel. Oferuje on dziewczęta lepszą ofertę w zamian za „małe przestępstwo”. Dziewczyn, bez chwili wahania zgadza się, nawet przy założeniu, że ich czeka. Jednak chęć zmienić swoje nudne życie zajmuje umysł. Z biegiem czasu zdają sobie sprawę, że są one zaangażowane w przygodzie, ale zmiana jest bardzo trudne …

"Fight fire" (2012): Akcja, główną rolę

Strażak Dzheremi Koulman po pracy poszedłem do sklepu z winem i świadkiem brutalnego morderstwa. On ledwo uniknął śmierci. Podczas dochodzenia w tej sprawie trwa detektyw Michael Zella, a wkrótce znajdzie zabójcę. Jeremy musi identyfikować zatrzymanego. Musiał opuścić pracę, aw międzyczasie opowiada uwolnienie popytu sprawcy z aresztu. Życie Jeremy i jego ulubionym jest zagrożone. Ma się bronić …

„Pętla czasu” (2012): fikcja, główną rolę

Wydarzenia rozwijają obraz w 2072. Nowe technologie, które pozwalają ludziom podróżować w czasie. Zmiany te korzystały osoby wyobrazić sobie sędziów, które pozwoliły rozstrzygnąć, kto ma żyć, a kto to jest czas, aby umrzeć. Każdy ich zdobycz, odnoszą się do ostatnich trzydziestu lat, a następnie zabić jej zabójców. Tak więc, zbrodnia staje się nie do udowodnienia. Zabójczy Joe – wielki specjalista w swojej dziedzinie. Wygrywa prostowane z ich ofiar z przyszłości. Ale gdy Joe dowiedział się z przerażeniem, że jego następną ofiarą – jest on …

„Żądze i pieniądze” (2012): przygód komedii, główną rolę

Z Tallahassee do Las Vegas porusza Bet Raymer, była striptizerka. Zajmuje dzieło jego asystent mądry conman bukmacher-Dink Haymovits. W tym czasie otrzymał znakomite wykształcenie, ale został skazany za oszustwa w Nowym Jorku. Uciekł do Las Vegas, gdzie spotkał się z innym zgięciu – Bernardom Rouza. Dwa geniusz matematyk zdobył duże osiedla na innej pasji i głupoty.

Po obejrzeniu prac kucharz, Beth dowiedział się niektóre z jego sztuczek, i dlatego postanowił niezależnie obracać kilka nie tak uczciwych operacji. Ale ona tylko nabył wiele kłopotów. Pomóc jej może tylko Dink …

"RED 2" (2013): Akcja, główną rolę

Frank Moses spotyka się ze swoim starym pracownicy – elitarnych najemników. Muszą znaleźć nową Zabójcza broń, z powodu których może zakłócić równowagę między mocarstwami. Operacja zmusza Franka i jego współpracowników, aby przejść do Moskwie, Londynie i Paryżu. Mimo silnego oporu, nadal walczyć …

"The Prisoner" (2014): w produkcji

Wydarzenia rozwijają się w Brazylii. Przestępcy porywają znaczącą magnata budowlanego w Ameryce. Ich celem – dostać okup. Biznesmen dokłada wszelkich starań, aby uwolnić siebie. W tym czasie, to patrząc na detektywa, który ma bogate doświadczenie w dochodzeniu przypadków takich kategoriach …