609 Shares 9351 views

Skuteczność masażera na oczy. Magnetic akupunktura masaż dla oczu. Cena, prawdziwi lekarze

Magnetic akupunktura masażysta oko – urządzenie, przez które przechodzi szybko zmęczenie, wizja normalne. Jednakże, jak w przypadku każdego leku lub urządzenia, to urządzenie ma zarówno wskazania i ostrzeżenia dotyczące stosowania. Co mówią, jak obsługiwać masażysta co lekarze opinii o tym, że właśnie nauczył.


Zastosowanie urządzenia

Przed wami zaleceń dotyczących oka stosowanie Massager – konkretnie kto to jest pożądane, aby obsługiwać urządzenie medyczne:

 1. Studenci i uczniowie, którzy często cierpią z powodu fałszywego krótkowzroczności związanego z skurcz mięśni oka.
 2. Ludzie, którzy zajmują się dużym obciążeniem wizualnej. Są to kategorie zawodów, takich jak operatorzy PC, programistów, księgowych, projektantów i innych.
 3. Emerytów, którzy są „plus” punktów.
 4. Osób (głównie kobiet), którzy mają zmarszczki, worki i cienie pod oczami.
 5. Ci, którzy mają dolegliwości bólów głowy lub ból oka, bezsenność.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Istnieją specjalne zalecenia dla osób na wykorzystaniu masażysty oka. Są one wyrażone w następujący sposób:

 • Korzystając z urządzenia, dla dzieci do 8 lat są dozwolone tylko w obecności osoby dorosłej.
 • Przed zabiegiem, szczegóły masażu proszę wziąć wygodnej pozycji -polulozha.
 • Wskazane jest, aby nie korzystać z urządzenia podczas jazdy i chodzenia na ulicy.
 • Bezpośrednio przed zabiegiem koniecznym, aby usunąć soczewki kontaktowe.
 • Długość nie może przekraczać 15 minut.
 • Nie można korzystać z urządzenia podczas snu.
 • Nie należy korzystać z masażu w łazience lub innych miejscach o dużej wilgotności.
 • Używać urządzenia muszą być ściśle zgodnie z jego przeznaczeniem.
 • Nie można demontować urządzenia.

Przeciwwskazania

Zanim kupisz masażer do oczu, trzeba odwiedzić okulistę, ponieważ urządzenie nie jest przeciwwskazaniem. Nie używaj urządzenia do ludzi, którzy mają następujące problemy zdrowotne:

 • odrywanie i siatkówki oka szczeliny ;
 • zaćma;
 • jaskra;
 • obecność sztucznej soczewki;
 • choroby towarzyszy gorączka;
 • uszkodzenie lub zapalenie skóry wokół oczu;
 • niskie ciśnienie;
 • nowotworu złośliwego;
 • Obecność chorób neurologicznych. Ta pozycja może zostać pominięta, jeśli ktoś idzie do konsultacji z neurologiem, lekarzem i pozwolić mu na korzystanie z urządzenia.

opinii kosmetyczki

Masażer opinii Oko kosmetologów ma tylko pozytywne. Eksperci zdecydowanie zaleca się stosowanie takiego urządzenia dla osób po 30 latach. Kosmetologów uwierzyć, że to rozwiąże problem starzenia się skóry, zanim się pojawił. Krem, zdaniem ekspertów, nie radzi sobie wystarczająco ze zmianami związanymi z wiekiem, ale dobrej jakości masażer wykonywać swoje zadania – a ludzie będą patrzeć 5-10 lat młodszy. Jednak lekarze ostrzegają, że konieczne jest, aby zakup drogiego urządzenia. Lepiej wydać pieniądze na to raz, ale wtedy będzie można zapisać za pomocą żywotność urządzenia.

Na jakiej akupunktury Magnetic masażysty oka zdobył takie uznanie u kosmetyczki? Lekarze uważają, że urządzenie jest w stanie wykonać następujące czynności:

 • Przywrócić przepływ limfy. Samo ciało zaczyna się wycofać nadmiar wody, w wyniku czego, usuwa obrzęki, kręgi pod oczami znikają.
 • Promować przepływ krwi do okolic oczu. W ten sposób komórki stopniowo zaczyna nasycenia tlenu, użytecznych substancji.
 • Urządzenie jest zdolne do wytwarzania skóry wokół oczu elastycznych (z uwagi na wytwarzanie kolagenu i elastyny). I choć może to wyeliminować zmarszczki.

opinii optyków

Akupunktura masażysta oko opinie okuliści otrzymała zarówno pozytywne jak i negatywne. Jednak negatywne aspekty nie są związane z działaniem urządzenia i postawy ludzi wobec ich zdrowia oraz, w szczególności, do oczu i wzroku. Faktem jest, że w instrukcji do urządzenia wyraźnie napisane, ze żadne choroby nie można użyć magnetyczną Massager oka. Do takich chorób obejmują jaskrę, zaćmę, choroby zapalne oka. A ludzie słuchali reklamowych i zapominając o tym przed zakupem takiego urządzenia, należy skontaktować się z lekarzem, idź do apteki kupić urządzenie i używać go. Okuliści ostrzegają – przed dokonaniem jakichkolwiek manipulacji oczu, trzeba odwiedzić lekarza oczu i upewnić się, że nie masz tych chorób, które byłyby w stanie zapobiec wykorzystywaniu masażysty oka.

Pozytywny wynik z okulistów aparatury naprawdę powiedzieć. Masować okolice oczu tonizuje mięśnie, odpręża je, koi, łagodzi zmęczenie, pobudza przemianę materii, a to wszystko wpływa na jakość widzenia: jest lepiej, ostrzej, mężczyzna stracił światła i gęsi w jego oczach.

opinii neurolodzy

Urządzenie nazywa się „oko” masażysta opinie neurolog otrzymała tylko pozytywne. Te eksperci jednym głosem mówią, że korzystanie z takiego urządzenia jest możliwe, a nawet konieczne. Ponieważ po sesji znika bezsenności u ludzi, stają się wesoły, a który skarżył się na bóle głowy, zapomina o nich.

Masażer oczu «Gezatone»: popularne modele

Istnieje wiele modeli tych urządzeń, jednak najbardziej popularne i skuteczne są francuską firmą instrumenty „Zhezaton”. Popularne modele tego producenta masażery – Gezatone Bem-1 i 3 Gezatone Bem.

Urządzenie „Zhezoton Boehm 1” odreagować zmęczenie oczu od pracy z komputerem, podczas prowadzenia samochodu. To urządzenie jest w stanie uratować i przywrócić ostrość widzenia. Ze względu na efekt zmarszczek aparatów do masażu twarzy wygładzonej stopniowo znikają kręgi, worki pod oczami. Efekt ten uzyskuje się ze względu na działanie terapeutyczne pola magnetycznego i wibracji.

Urządzenie „Zhezoton Boehm 3” – ulepszona wersja kubka do oka to producent. Demonstrują efekt terapeutyczny uzyskuje się w wyniku magnetycznego, wibracji i pola kompresji termicznych.

Cechą charakterystyczną tego urządzenia jest to, obecność zdalnej, za pomocą których urządzenie to może być kontrolowane. Z częste stosowanie tego modelu poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie oczu, oczy już nie boli. Urządzenie „Zhezoton Boehm 3” jest skuteczny do zmęczenia oczu, naruszenie ostrości wzroku (krótkowzroczność, nadwzroczności), astygmatyzm, koła, worki pod oczami. Między innymi, urządzenie jest w stanie pokonać bezsenność.

Te dwa modele Masażery do oczu – najnowszych wzorów. Każdy z nich działa jak akumulator i od sieci. Urządzenia jakość na najwyższym poziomie. Są one wykonane z nieszkodliwego tworzywa sztucznego, posiada kilka trybów pracy, różne poziomy intensywności.

koszt

Jeśli weźmiemy pod uwagę popularne Masażery do oczu firmy „Zhezoton” cena modelu „Bem 1” będzie zmieniać się pomiędzy 2-2.2 tysięcy rubli, a jednostka „Zhezoton Boehm 3.” – około 4000 rubli ..

Teraz już wiesz, że to masażer do oczu oraz funkcje, jakie wykonuje. Przypomnijmy, że przed rozpoczęciem korzystania z tego urządzenia, konieczne jest, aby skontaktować się z lekarzem. Po tym wszystkim, pomimo faktu, że tumbler ma pozytywny wpływ na ostrość widzenia, stan emocjonalny, może mieć negatywny wpływ na jego zdrowie.