267 Shares 8049 views

Przesyłanie pieniędzy z „Beeline” w „Beeline” poprzez SMS, za pośrednictwem Internetu: zespół, kombinacja

Dziś jesteśmy zainteresowani taką możliwość, jako przelew pieniędzy z „Beeline” w „Beeline”. Aby przeprowadzić ten wniosek na kilka sposobów. Nie każdy jednak wie, jak to powinno działać. Niektórzy użytkownicy nawet korzystać z Internetu w celu realizacji tej idei. W zasadzie taka możliwość istnieje. Ale to powinno zastosować wielką starannością. Dlaczego? To, co musimy jeszcze porozmawiać. A jak przeniesienie środków z „Beeline” w „Beeline”? Jakie metody są dostępne i uznane za bezpieczne?

warunki

Ale na początek to, aby dowiedzieć się warunki tej możliwości. Wszakże każdy operator ma jedne z jego wniosków do abonentów. I bez przestrzegania zasad nie będzie realizować ten pomysł.

W naszym przypadku, w celu przeprowadzenia transferu pieniędzy z „Beeline” w „Beeline” na bilans nadawcy muszą posiadać wystarczające środki. A jeśli wycofać balance Dodaj do pozostają pozytywne. Ponadto, należy pamiętać, – minimalna ilość aby wysłać to 10 rubli. Maksymalna – 150.

Z tego wszystkiego można przeprowadzić kilka transferów dziennie dla tej samej liczby. Tylko jeden wniosek może robić co 2 minuty. Maksymalna ilość dziennie jesteś w stanie przekazać rozmówcy, – 300 rubli. Jeśli twoje transfery przekroczy limit, będą niemożliwe do zrealizowania.

zespół

Warunki poznaliśmy. Teraz konieczne jest, aby wiedzieć, jak realizować przydzielone zadania w życiu. Pierwsza opcja, co jest możliwe tylko do zaoferowania – jest to zespół transferu pieniędzy od „Beeline” w „Beeline”. Czyli wysłaniem USSD-żądanie do przetworzenia. W trakcie tego, co dzieje się przekaz.

Że zyska? * 145 * numer telefonu * ilość pieniędzy dla translacji #. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, pieniądze zostaną przekazane w ciągu 2 minut na rachunek swojego przyjaciela. Ale powinno to również coś zrobić. Jeden zespół nie wystarczy, aby zakończyć operację.

potwierdzenie

Po USSD-żądanie będzie musiał potwierdzić swoją decyzję. Po trafieniu określoną kombinację numeru telefonu i kwoty mają być zaksięgowane na drugą równowagi party, w zamian otrzymasz wiadomość. Nie martw się, to normalne.

Jeśli wymagania stawiane przez operatora są ustalone, kod weryfikacyjny jest wyświetlany w tekście wiadomości. Jest to niezbędne w celu potwierdzenia zamówienia. Jak to zrobić? Wybierania numeru telefonu * 145 * kod # testową. To wszystko. Teraz można zbadać inne opcje na przyszłość.

komunikaty

Jest też takie podejście, jak transfer pieniędzy z „Beeline” w „Beeline” poprzez SMS. W rzeczywistości, ta metoda nie jest tak popularny jak poprzedni. Wdrożyć go dłużej. I SMS-żądania są przetwarzane wolniej. Jeżeli nie jest na wyczerpaniu, można użyć tego podejścia.

Tutaj też ma swoje ograniczenia. Po pierwsze, zostanie obciążony opłatą w wysokości 3% transferu za usługę. Po drugie, w czasie, masz prawo do przeniesienia nie więcej niż 5 000, a dzień – nie więcej niż 15 tys. Dla miesiąca tłumaczeń mają również ograniczenia przez SMS. Nie więcej niż 30 000. Co do reszty, wszystko pozostaje dokładnie taki sam, jak w poprzednim przypadku.

Co kombinacją transferu pieniędzy od „Beeline” w „Beeline” z wiadomości tekstowej? Tworzyć teksty w następującej formie: „pszczoła [numer telefonu] [kwota płatności]” Ilość pieniędzy, a abonent powinien być wskazany tylko spacją. Bez przecinkami. Numer wskazany bez numerów 8, równocześnie z 9-ki. Teraz konieczne jest, aby wysłać wiadomość do specjalnej służby na numer 7878. Zaczekaj, aż przetwarzanie żądania odbędzie. W odpowiedzi, powinien pojawić się komunikat o udanej transakcji. Jak widać, nic skomplikowanego o nim.

operator call

Istnieje również inny bardzo ciekawa opcja, która pozwala na transfer pieniędzy z „Beeline” w „Beeline”. Mówimy o telefon do operatora. Opcja ta niegdyś cieszyły się dużym popytem. Ale teraz jego popularność spada. Po tym wszystkim, trudno jest przejść przez dość operatora na żywo. Musimy prowadzić rozmowy z głosem robota.

W każdym razie, dial 0611 w telefonie komórkowym, a następnie naciśnij przycisk połączenia abonenta. Teraz czekać na odpowiedź. Jeśli jesteś operatorem będzie natychmiast reagować, powiedz mu, że chcesz przeprowadzić transfer pieniędzy do innej strony do swojego pokoju. Imię kwotę, jaką chcesz zapłacić. Warto również wspomnieć o numer, na który dokonywania transferów. Jeśli masz wystarczających środków, operator informuje, że wniosek został przyjęty i przetwarzane.

Jednak użytkownicy często się na głos robota. W tym przypadku konieczne jest, po nawigacji dotarcia operatora na żywo. Lub wybierz z listy usług „Money Transfer”. Pierwsza opcja, aby być uczciwym, to jest łatwiejsze. Po tym wszystkim, w drugim scenariuszu trzeba będzie ostatecznie użyć SMS prośbę. Robot po prostu powiedzieć, warunki akcji oraz liczbę chcesz wykonać operację.

Internet

Również ogromna popularność przelew pieniędzy z „Beeline” w „Beeline” za pośrednictwem Internetu. Szczerze mówiąc, istnieje kilka sposobów na rozwój wydarzeń. Pierwszym z nich jest całkowicie bezpieczne. Jednak będzie opłata prowizji: 3% kwoty przekazanej + kolejne 10 rubli. Mówimy o użyciu „Bilayn.Dengi”.

Przynieść pomysły w życie, należy odwiedzić serwis. Teraz wybierz tam „Inne transfery” oraz w „Mobile” należy kliknąć na przycisk „Beeline”. Otwiera okno, w którym będzie musiał wypełnić wszystkie pola. Wpisz kwotę przelewu, numer (jeśli to konieczne), a także telefonu abonenta, który wymaga pieniędzy. Potwierdź swoje działania. Gotowe.

To prawda, że miejsce i transfer pieniędzy od „Beeline” w „Beeline”, użycie innej firmy hostingu. Obiecują nie pobiera opłaty za realizację operacji. W prawdzie, to lepiej, aby uniknąć tego rodzaju ofertami. Dość często to wszystko – najczęściej oszustwa. Nikt nie będzie swobodnie przelać pieniądze z jednego numeru do drugiego. W najlepszym wypadku wynik będzie zerowy. W najgorszym – z kartą SIM zostaną odpisane pieniądze, ale nie docierają do odbiorcy. Po prostu „rozwiedziony”. Pamiętaj o tym. Staraj się nie korzystać z wątpliwych usług, obiecujących transfery nieograniczone i darmowe pieniądze z jednego telefonu do drugiego. Użyj operatorów tylko formalną ofertę telefonów komórkowych.