513 Shares 6088 views

Jak utworzyć subskrypcję „In Touch”?

Site „VKontakte” jest bardzo popularne, dlatego jest zarejestrowany nie tylko zwykłych ludzi, ale także gwiazdy show-biznesu, śpiewaków i aktorów. Są one dobrze znane i znajome twarze, nie brakuje zwolenników, jak w rzeczywistości, a także w sieci społecznej. Liczba prawdziwych przyjaciół „VKontakte” nie tak świetne, ale co zrobić z resztą aplikacji, w którym oferta przyjaźń? Get status gwiazdy i dużo przyjaciół marzeń większości użytkowników internetu, w związku z którym wielu chciałoby wiedzieć, jak utworzyć subskrypcję do „In Touch”?


Usługa ta jest dostępna dla wszystkich i nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów i uciążliwych działań specjalnych. Istnieje kilka sposobów, aby utworzyć subskrypcję do swojej strony.

Ludzie, którzy podpisali – to subskrybentów. Ich liczba może być postrzegana tylko pod zdjęciem na stronie głównej. Ci ludzie mają coś w rodzaju „czytania” – w ich taśmy pokazuje zmiany i nowości.

Osoby i strony masz subskrybowane są wyświetlane po lewej stronie tuż pod listą przyjaciół. Możesz również przeglądać w swoim strumieniu nowości i aktualizacji. W dowolnym momencie, jeśli coś nie podoba, można zrezygnować z wszelkiego rodzaju informacji od nich.

Jak utworzyć subskrypcję „kontakt” usunięciu?

W tym celu należy tę procedurę, wystarczy przejść do sekcji ze swoimi przyjaciółmi i współpracownikami, aby usunąć te, które chcesz przenieść do abonentów. Usunięto przyjaciele zostaną automatycznie subskrybowane do aktualizacji. powszechna metoda, ale nie jest bardzo skuteczne. Po próbując zdobyć jak najwięcej abonentów, można usunąć z przyjaciółmi jest ważne dla ciebie człowiek.

Jak utworzyć subskrypcję na „kontakt” z aplikacjami jako znajomego?

odbiera żądania do przyjaciół z innymi ludźmi dla każdego, nawet najbardziej rozrywkowy i popularny użytkownik sieci społecznych. Dla kogoś mniej, dla kogoś częściej. To może być towarzysze, znajomi i nieznane osoby. Tylko to od was zależy, kto będzie twoim przyjacielem. Jak dokonać subskrypcji „Kontakt” w ten sposób? Tak bardzo proste! Następnym razem udać się do wniosku złożonego przez osobę, która nie jest dla Ciebie interesująca, będą dwa przyciski z przodu ciebie, „wziąć znajomego” i „zostawić do abonentów.” Wybierz drugą opcję – i osoba ta będzie automatycznie przejść do swoich subskrybentów.

Jak utworzyć subskrypcję do „kontaktu” przy użyciu ustawienia?

Ta opcja jest przeznaczona dla ludzi, którzy nie lubią na zarobienie dodatkowych manipulacji. Iść w jego stronę w menu Ustawienia, a następnie przejdź do sekcji „Prywatność”. Spośród wszystkich znalezionych ofert pod nazwą kolumny „Kto może dodać mnie jako przyjaciela” i prawidłowej pozycji do „znajomych znajomych”. W ten sposób będzie można zastosować tylko jakoś znanych osób, a reszta zostanie automatycznie filtrowane do abonentów.

Od liczby abonentów do użytkowników sieci społecznościowych zależy od pozycji w wynikach wyszukiwania wśród ludzi. Przez konwersję do abonentów nikt nie jest wolny, więc nie jest również funkcja jak „wypisz się” od człowieka.

Jak utworzyć wydarzenie, „In Touch”?

W celu zorganizowania „VKontakte” terminu, spotkania lub przechodząc do zdarzenia, wystarczy przejść do sekcji „Moje grupy”, która pozostaje w menu użytkownika. Lista grup i spotkań. W prawym górnym rogu znajduje się napis „Utwórz grupę / Wspólnota”, to wszystko, a następnie naciśnij przycisk. W wyświetlonym oknie, trzy warianty rozwoju wydarzeń zostaną zaproszeni do stworzenia strony grupy lub imprezę publiczną. Wybierz ostatnią opcję i utwórz wydarzenie dla ciebie.

Ma ścisłych ograniczeń tworzyć grupy i wydarzenia tam. Jednakże, jeśli „zawartość” będzie zawierać informacje, które są znane zaszkodzić użytkownikom, to po prostu wyłączyć lub usunąć. W każdym razie, cokolwiek dzieje się w sieci społecznych „VKontakte”, nie powinno być poza prawem.