579 Shares 9861 views

Reno Megan 2, opinie i funkcje

Reno Megan – samochód z rodziny francuskiej firmy Renault, który ukazał się w roku 1995. Od początku produkcji została wydana maszyn 2. generacji. Druga generacja z pierwszej konfiguracji różni dodawania ekstrawagancki konstrukcję z ostrzejszymi linii. A w 2003 roku model ten został uznany za najlepszy europejski samochód. W zależności od rodzaju nadwozia, wszystkie maszyny są podzielone na szereg pięciodrzwiowej pięć-osobowa kombi, czterodrzwiowa pięć-osobowego sedana i pięciodrzwiowego hatchbacka pięć-osobowym. Poziom bezpieczeństwa pasażerów w samochodzie testowym zderzeniowych otrzymał pięć gwiazdek, ale dla pieszych – 2 gwiazdki na 4 możliwe.


Charakterystyka Renault Megane II 2.0 16V WT:

Długość maszyna 420.9 cm, jego wysokość 145.7 cm i szerokości 177,7 cm. Prześwit samochodu nie przekracza 12 cm. dopuszczalnego ciężaru urządzenia, biorąc pod uwagę masę osób, sterownik i obciążenie wynosi 1790 kg. Pojemność zbiornika paliwa 60 litrów zużycie paliwa w cyklu mieszanym – 8 l. Podczas jazdy na wzrost stóp na 10,9 litrów benzyny, ale gdy będzie swobodny trasy jest zmniejszona do 6,4 litra na 100 km. Maszyna rozproszone w ciągu zaledwie 11 sekund do 100 km / h, maksymalna prędkość , która rozwija się, to 191 kilometrów na godzinę.

Recenzje:

Reno Megan 2 według wielu – bardzo piękny i stylowy samochód. Pokrojone linie nadwozia dają wóz szczupły, sportowy wygląd, a produkują samochody o łącznej przepływu. Jeśli chodzi o niezawodność, model ten zasługuje na 4+. Zazwyczaj awarie właścicieli nie jest irytujące, choć nie jest kompletna i bez incydentów. Na przykład, często trzeba zmieniać żarówki. W zasadzie półtora roku pobytu na nim bez naprawy jest całkiem realne.

Całkiem pojemny bagażnik – zdecydowany plus samochód Reno Megan 2 opinii pokazują, że można go łatwo obejmować zakup supermarketu i wszelkiego rodzaju urządzeń turystycznych: namiot, koc, namiot, drewna i tak dalej. I nic dziwnego – w modyfikacji „sedan” objętość tej komory 520 litrów. Dużą zaletą samochodu – doskonała izolacja hałasu z kabiny Reno Megan 2 recenzji potwierdzają, że wskaźnik ten jest jednym z najlepszych samochodów w swojej klasie, kierowca nie przeszkadzać hałas uliczny, nie szum silnika.

Cieszę się, że właściciele dobrej obsługi samochodu. Auto reaguje natychmiast na kierownicy posłuszny jego najmniejsze ruchy, łatwo koncertował nierówności, dziur i innych nierówności na drodze. Nie tylko przestronny bagażnik, ale także wnętrze pojazdu Reno Megan 2 opinie mówią, że nie ma dużo miejsca, zarówno z przodu iz tyłu. Rzucać nogę nad innymi jest wystarczająco problematyczne, ale pasażerowie kolidować ze sobą sąsiadujące obszary nie będzie.

Czuły hamulec – jeszcze jedna zaleta samochodu Reno Megan 2 recenzji wskazywać, że pedał musi tylko lekko wciśnięty, urządzenie jest całkowicie zatrzymany. Dobrze przemyślane wnętrze przestrzeń kabiny – istnieje wiele szuflad, kieszenie, schowki na drobiazgi, w tym dużym schowku, skrzynki przednie ukryte pod siedzeniami kierowcy i pasażerów przednich siedzeń.

Mam ten model i wady, takie jak brak widoczności. Przód ingerować szeroki zębatki i tył – specyficzną geometrię ciała. Ponadto, niektórzy skarżą się na małych lusterek bocznych i lusterka wstecznego. Zamówienie i stosunkowo wysoka cena nowego samochodu doprowadzić do tego, że odsprzedaż od kilku lat samochód traci wiele ze swojej ceny i jest sprzedawany przez długi czas. Zły przypadek z serwisu Renault Megane 2. Przeglądy skarżą się, że koszt 1 roku może osiągnąć 10-15% kosztów samochodu. Stosunkowo drogie części, ale znaleźć można je zakupić łatwo. Od czasu do czasu słychać kabina rysy, które w razie potrzeby, łatwo zneutralizowane.

Reno Megan – na tyle solidny, wygodny i stylowy samochód dla młodych ludzi aktywnych.