840 Shares 8697 views

Gejzer „Neva-4513”: wskazówki i informacje zwrotne

Użyteczności publicznej sieci stale się rozwija, ale to nie zaoszczędzić konsumentom problemów z przerwaniem dostaw wody. Jakość świadczonych usług jest niska. W celu rozwiązania tego problemu, jeśli chodzi o ich domu, można kupić podgrzewacz wody gazowy. Sprzęt ten jest również nazywany kolumnę gazu i okazuje się być dostępne w różnych modelach.


Wybierz funkcje

Zorganizować dla dostarczania wody do urządzenia może przepływać i kumulują się. Za każdym razem to model przechowywania nie potrzeba, gdy trzeba ciepłej wody. Pojemność jest dobrze izolowany, więc przez długi czas zachowuje ciepło. wymienniki ciepła w tych kolumnach są bardziej skuteczne, ale urządzenie nadal ma pewne braki, które są w imponującej wadze i potrzebie dalszego wzmacniania płyt przed instalacją. Betonowa podstawa jest zobowiązany do przygotowania, co pociąga za sobą dodatkowe koszty. Jeśli też postanowiliśmy nabyć sprzęt opisany, należy zwrócić uwagę na kolumnę „Neva-4513”, o niej i zostaną omówione poniżej.

Opinie na temat głównych cech kolumny Marka 4513

Niniejsze urządzenie jest podgrzewacz wody, co, zgodnie z konsumentów, jest zdolny do zapewniania natychmiastowego dopływ gorącej wody. Operacja jest uproszczone elektronicznego zapłonu. Podgrzewacz wody posiada stylowy design i niewielkie rozmiary, pozwala dopasować je do wnętrza każdego domu. Konsumenci lubią tej kolumnie nie zajmuje dużo miejsca.

Opinie o głównych korzyści

Wybór marki kolumna „Neva-4513”, nabyć urządzenie, które w opinii konsumentów, zawiera wiele pozytywnych cech, wyróżnienie wśród nich:

  • bezpieczne użytkowanie;
  • Prosta obsługa;
  • Obecność avtopodzhiga;
  • brak ciągły spalania płomień;
  • Dwustopniowy modulujący hydrauliczny palnika.

Jak podkreślił konsumentów „Neva-4513” został avtopodzhig, oznacza to, że eksploatacja urządzenia jest możliwy po otwarciu kranu. Wszystko dzieje się automatycznie, gdy przestaje działać. Kolumna trwałe, a ponadto może działać nawet przy minimalnym ciśnieniu wody na 0,3 bar. Kupujący szczególnie zauważyć, że urządzenie charakteryzuje się dużą pojemnością, a także uzupełniać system zabezpieczeń, który posiada monitor jonizacji płomienia.

instrukcja obsługi

„Neva-4513” musi być zainstalowana przez ekspertów. Urządzenie nie może być stosowane, jeżeli nie ma ciąg kominowy. Do naprawy lub demontować go samemu jest zabronione. Jeżeli urządzenie jest obecnie walnięcie, to musi być naprawione przez porzucając swoją działalność aż do rozwiązywania problemów. Aby wyeliminować możliwość zatrucia ludzi tlenkiem węgla, urządzenie musi być zainstalowane w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, w którym znajdują się szczeliny w dolnej części drzwi lub ściany.

Jeśli zapach gazu, należy natychmiast wyłączyć kran, który znajduje się na rurociągu przed kolumny. Jest to konieczne, aby otworzyć drzwi i okna, aby przewietrzyć pomieszczenie. Nie wolno włączać światła lub urządzeń elektrycznych, aż problem zostanie rozwiązany. Kolumna „Neva-4513” powinny być instalowane w pomieszczeniach ogrzewanych lub komercyjnych kuchniach. Objętość pomieszczeniu powinna osiągnąć 8 m3 lub więcej.

Urządzenie praca towarzyszy spalanie tlenu, dlatego ważne jest obecność okno z okna, aby zapewnić stały dopływ świeżego powietrza. Gejzer „Neva-4513” musi być podłączony do komina z intensywnym pragnieniem. Ważne jest, aby zapewnić lokalizację w pobliżu komina. Sprawdzać ciąg za pomocą płomienia świecy, które muszą być dokręcone i zanikać. Instalować urządzenia nie może być nad źródłem ciepła lub płomienia, dotyczy to grzejników elektrycznych oraz kuchenek gazowych.

Dodatkowe cechy: błąd operacji i rozwiązywania problemów

Urządzenie podczas pracy mogą wystąpić błędy. Na przykład, jeśli nie jest włączone, a następnie, jak przyczyna może spowodować gazu zawór odcinający, który został zamknięty. Czasami zdarza się i tak, że odmowa pracy implikuje słabą ciśnienie wody. Aby rozwiązać ten problem, pierwszy zawór odcinający, aby otworzyć, w drugim przypadku zaleca się, aby wezwać hydraulika.

„Neva-4513”, których opinie można przeczytać powyżej, czasem do czynienia z problemem braku iskry wyładowania po otwarciu kranu z ciepłą wodą. W tym przypadku można przyjąć, że ciśnienie wody na wlocie jest niewystarczający dla regulatora wody. W niektórych przypadkach ten problem wskazuje brak baterii lub całkowitej utraty. Aby rozwiązać ten problem, trzeba wymienić lub włożyć baterie. Jeśli iskra jest zbyt słaby, sieć energetyczna może być złamany kontakt.

Jeżeli po jednostka krótki przejazd jest wyłączony, może to powodować czujnik oporowy, który wskazuje jej brak komina. Na takim problemem, który może wskazywać na obecność luki pomiędzy łączącymi rurami oraz przewód kominowy. Czasami odmowa pracy po wystąpieniu krótka operacja gdy wywołany przez czujnik od zabezpieczenia przed przegrzaniem wody. Szczeliny mogą być uszczelnione żaroodpornego taśmy klejącej lub innego materiału o podobnych właściwościach. Ale gdy czujnik jest wyzwalane dla ochrony powinien obrócić uchwyt i zmniejszyć objętość gazu zasilającego, który wchodzi do urządzenia i zwiększa przepływ wody.

wniosek

„Newa M 4513” dla wielu użytkowników może być jedynym rozwiązaniem w wadliwym działaniem gorącej wody. Jeśli też postanowiliśmy wykorzystać doświadczenie wielu właścicieli nieruchomości i zakup sprzętu gazowego w gorącej wodzie, warto bliżej przyjrzeć się właściwości technicznych modelu. Na przykład, przykład wykonania opisany w tym artykule ma nominalną moc 25 kW. Ważne jest, aby zauważyć obecność niektórych przydatnych opcji, takich jak avtopodzhiga i kontroli gazowej.