772 Shares 8459 views

Obowiązki administratora restauracji – klucz do sukcesu w branży restauracyjnej.

Wielu ludzi ma co najmniej raz w życiu zjeść lunch lub kolację w restauracji, ale nie każdy wie, że aby klient czuć się komfortowo tutaj, to zajmuje sporo wysiłku i poświęcić dużo czasu. I to jest dokładnie to, co jest obowiązkiem administratora restauracji.


Niedawno firma restauracja rośnie w niewiarygodnym tempie, ale, niestety, wybrać wykwalifikowanego personelu jest trudne. Z tej twarzy nie tylko tych, którzy dopiero zaczynają pracę w tym obszarze, ale także właścicieli, którzy od dawna w branży. W celu skorygowania dyrektor wykonuje swoją pracę, trzeba stworzyć wyraźną administratora obowiązek restauracji, tylko wtedy będzie w stanie skorzystać z instytucją.

Nie było żadnych problemów z wyborem specjalisty, już przed wywiad jest ustalenie, jakie obowiązki administrator musi wykonać pracownik restauracji, a dopiero potem rozpocząć selekcję kandydatów. Przede wszystkim musi on mieć następującą wiedzę teoretyczną i umiejętności:

  1. On powinien być świadomy wszystkich ustaw, zarządzeń, rozporządzeń, które dotyczą sfery o stołówek.
  2. Powinno być jasno sprawę z działalności gospodarczej w restauracji i wszystkich jego działów, aby zrealizować główną rolę spełnianą przez instytucję.
  3. Zna zasady płac i cen produktów i usług, a także z metodami stymulacji personelu. Konieczne jest również, że lider był świadomy zawodowych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w Federacji Rosyjskiej.
  4. Administrator dokładnie musi spełnić wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa.
  5. A co najważniejsze, w gestii administratora restauracji obejmuje opanowanie umiejętności i umiejętności zarządzania personel. Brak doświadczenia, nawet przy wysokim tempie umiejętności w teorii, prowadzi do tego, że administrator nie może znaleźć wspólnego języka z pracownikami, a zatem będzie to prowadzić do niezgody w zespole, a co za tym idzie, również w biznesie.

Opis stanowiska menadżera restauracji powinien składać się z następujących elementów:

  1. Pełna kontrola nad działalnością personelu restauracji. Musimy monitorować sporządzanie harmonogramów pracy, aby monitorować wszystkie wymogi medyczne i techniczne, aby przeznaczyć obowiązków wśród pracowników posiadać gruntowną wiedzę na temat pracy wszystkich pracowników, w tym metod nagrody i kary.
  2. Dobry specjalista musi zrozumieć specyfikę cen, głównych wskaźników ekonomicznych: średni koszt ludu sprawdzenie drożności dziennie. Należy również podkreślić, że pochodzą ze sposobów na poprawę tych wskaźników.
  3. Do obowiązków administratora restauracji zawiera rozwiązania wszystkich konfliktów między pracowników i gości, monitorowania zgodności z zamówieniem w pokoju, jakości obsługi stałych klientów.

Administrator restauracji – to odpowiedzialne stanowisko i jak wykwalifikowana trwa zależy na sukcesie firmy. Znaleźć naprawdę dobrego pracownika w tej dziedzinie nie jest łatwe, więc jeśli można to zrobić, trzeba pielęgnować ramek.