726 Shares 7443 views

Ugryźć: rodzaje i przyczyny naruszeń, bite korekty bez szelek

Gryźć nieregularne kształty często występuje nie tylko u dzieci, ale także dorosłych. Zauważył, gdy dwie szczęki są zamknięte nierówne zęby. Można jednak rozwiązać ten problem. Jeśli nastolatek nosić aparat ortodontyczny na zębach, które są zaprojektowane, aby wyrównać zgryz, a następnie u dorosłych, ale ta metoda może ugryźć korekty bez nawiasów.

Można stosować kilka metod, aby rozwiązać ten problem: technika chirurgiczna, trenerów, kapsle z tworzyw sztucznych, jak również konserwacji dzieł sztuki. Przed przeprowadzić korektę ukąszeniu bez nawiasów, trzeba wiedzieć, jakie są rodzaje naruszeń.

Jeżeli dolna szczęka jest rozwinięty, a górna nacisk do przodu, to taki defekt zwany dalszym. Jeśli pogłębiany żuchwę, to ta wada nazywa przyśrodkowej. Jeśli otwartym zgryz, zęby po prostu nie są zamknięte. Można również zwrócić uwagę na głębokie lub cross-kęs. Jeśli zęby nie rosną tam, gdzie powinny być, to naruszenie nazywa antyutopia.

Powodem może być łamanie dziedziczność, trudna ciąża, złe nawyki w dzieciństwie, jak również brak karmienia piersią. Jeśli szczęki nie mają zębów lub kilka osób rannych osób, czynniki te mogą również przeszkadzać zgryz. W przypadku, gdy wpływ czynników genetycznych ugryźć korekty bez szelki używać niepraktyczne. Dla takich ludzi dentysta następnie od dzieciństwa i stara się skorygować położenie zębów za pomocą struktur stałych.

Korekcja kęs bez nawiasów obejmuje stosowanie tymczasowych konstrukcji – na przykład nasadki, które są wykonane z poliuretanu lub silikonu dla każdego pacjenta indywidualnie. Do korekcji wad zgryzu będzie potrzebował kilku takich czapkę. Nie powodują ból lub dyskomfort, szczególnie dlatego, że po prostu nie są widoczne na zębach. Urządzenia te można łatwo usunąć w każdej chwili.

Trenerzy są tańsze struktury opcyjne. Są bardziej miękkie niż kondensator i są wykorzystywane do korekcji niewielkich usterek. Wykonane są nie do poszczególnych działań.

Wśród pacjentów dorosłych, a zwłaszcza wspólnej chirurgicznej korekcji zgryzu. Jest on stosowany, gdy wada nie może być korygowane przez inne korekty lub gdy trzeba szybko przytrzymaj.

Pomimo wysokich kosztów eksploatacji, jak również jego złożony charakter, czasami jest jedynym ratunkiem dla pacjenta.

Ponowne wszczepienie chirurgiczne stosowane w przypadku, gdy pacjent z powodu niewspółosiowości zębów zmienia jednostkę symetrii środkowe zęby nie są zamknięte lub ciężkie Genetyczna nieprawidłowość jest obecny.

Każdy typ transakcji ma swoje własne cechy i odbywa się na różne sposoby w ramach trasy miejscowym lub ogólnym znieczuleniu, ustnej lub innej. Czasami po zabiegu, pacjenci nadal jakiś czas nosić specjalne klamry mocujące szczęki w prawidłowej pozycji. W każdym razie, pooperacyjna odzysku – długotrwały proces.